Červen 2016

captain america: civil war.

24. června 2016 v 11:11 | V✧*・
kdyby vám někdo dával zadarmo lístky na dona juana do mahenova divadla v brně - chtějte po něm ještě minimálně dva tácy úplatek a stejně do toho divadla nechoďte. jup, tak moc hrozný to bylo. a to jsem ještě minule říkala, jak bych na žádný divadlo nikdy nemohla napsat špatnou recenzi. lol. no, radši se o tom rozkecávat nebudu, protože nechci být zlá, kažopádně si nemůžu odpustit zmínit, že to byl propadák, a že když jsem vyšla z divadla, připadala jsem si, jako kdybych strčila čtyři stovky do skartovačky. pro mě je mahenka nejkrásnější divadlo a největší srdcovka, sakra. takhle mi to tam zničit. shame on them!!
no, abych vám tady jenom nebrečela o svým traumatickým zážitku ze sobotního večera; mám pro vás velký překvapení, muahahah. o co jde se dozvíte vlastně až za dlouho a já vám nic spoilovat nebudu, takže ani nevím, proč už to zmiňuju teď, lol. možná jsem vás chtěla trochu napnout, což nevím proč dělám, protože to sama nesnáším, eheh. tak já myslím, že půjdeme radši na tu recenzi, hihihh.

Captain America: Civil War | 2016 | Akční, Dobrodružný, Sci-Fi

Film studia Marvel Captain America: Občanská válka se odehrává v době, kdy Steve Rogers převzal vedení nově zformovaného týmu Avengers, který se nadále snaží chránit lidstvo. Dojde však k dalšímu incidentu, ve kterém sehrají Avengers nešťastnou roli. Politické tlaky vyústí ve vytvoření systému zodpovědnosti vedenému vládní organizací, jež na tým super-hrdinů dohlíží a řídí ho. Nová skutečnost Avengers rozdělí na dva tábory. Jeden vede Steve Rogers, jež hájí svobodu Avengers, aby mohli bránit lidstvo bez vládních zásahů. Druhý vede Tony Stark, který překvapivě zastává myšlenku vládního dohledu a zodpovědnosti. Připravte se vybrat si svou stranu a přidat se k non-stop akci na dvou frontách. (zdroj)

tak nějak se mi začíná stávat, že když výjdu z kina po jakýmkoliv novým filmu od marvelu, říkám, že byl můj nejoblíbenější, že ten už teda žádnej další netrumfne. říkala jsem to po avengers, po druhejch avengers, po iron-manovi trojce, deadpoolovi, etc, etc. a říkám to i teď. nevím jak, ale zatím se jim vždycky povedlo natočit něco ještě o kapánek lepšího, než bylo to předtím. a můžu vám říct, že když jsem seděla v tom kině, užívala jsem si doslova každičkou minutu. od začátku do konce, per-fect.
taky jsem od začátku do konce byla 100% tým iron-man, ať se dělo, co se dělo, to už koneckonců víte z instadeníku, whatever. navíc k tomu, že jsem byla tak striktně na jeho straně přispěl i fakt, že měl v týmu spider-mana, a ten byl, aspoň podle mě, fakt high-light, jak se říká. jakože doslova, každá scéna s ním, ty jeho kecy.. vybrali dobrýho herce. měla jsem strach, že bude nic moc, ale topovka. moc se mi spidey líbil.
v některejch momentech jsem chcípala smíchy, v některejch jsem málem pustila slzy. co vám mám vykládat, emocionální rollercoaster, typickej marvel. takže ták, civil war teď u mě vede žebříček nejlepších marvel filmů.. možná dokonce filmů celkově, ano - tak dobrý to bylo. (#narozdíl od dona juana, plz.)

hodnocení: 9.9/10

desítku jim za ten otevřenej konec prostě nedám. -.-
teď musím čekat 100 let jak to bude pokračovat, kruci písek.

all about cupcakes | 05/2016

3. června 2016 v 11:11 | V✧*・ |  gucci
nějak podezřele ten čas utíká, že? poslední měsíc školy, wtf? ale nevadí, nevadí - čím rychleji ten červen uteče, tím líp.
musím se vám trochu pochlubit; ve středu jsem se konečně po sto letech dostala do divadla. představení se jmenovalo charleyova teta. nevím, jestli někdo z vás aspoň trochu ví o co jde, každopádně, jestli někdy budete mít příležitost tohle divadlo vidět, běžte. hodně dlouho jsem se tak nenasmála, moc dobrý to bylo.
jinak v pondělí jedu na třídenní školní výlet a upřímně? absolutně se mi tam nechce. zase budeme celý hodiny chodit někde po lese, #excitedaf -.-

dobře, konečně něco málo k fotkám; s květnovým instáčem jsem tak nějak daleko víc spokojená než s dubnovým. možná to bude tím, že celej tenhle měsíc pro mě byl o dost "klidnější", dalo by se říct. nebo aspoň v určitejch věcech. hlavně se v průběhu dělo dost dobrejch věci, díky kterým mám zase hromadu fajn vzpomínek. 2016, so far, so good.


1| už víte, že ujíždím na bílejch růžích, a když jsem tuhle krásku viděla v hornbachu, nebo kde jsme to s mamkou byly, prostě jsem ji tam nemohla nechat, že? navíc byla jenom za nějakých čtyřicet korun, což prostě.. nemohla jsem odolat. bohužel mi nevydržela ani do konce května, a to jsem se o ni doopravdy strala, sakra. já jsem si říkala, že na té ceně něco bude.
2| tohle, přátelé, je jeden cupcake z osmdesáti. jo, ještě dvacet a bylo by jich sto, sakra!
teď si nejsem jistá, jestli jsem to tu už zmiňovala, každopádně, u nás na škole je zvyk, že třídy, který jsou ve třetím ročníku, pořádají majáles. každej měl nějakej úkol, můj byl upíct co nejvíc cupcaků, hehe. přemýšlela jsem, že bych udělala receptovej článek, kterej by byl moje velká premiéra, lol. tak dejte vědět, kdyby jste ho chtěli, hehe.
3| moje ranní rutina není zrovna nejzdravější, okay, uznávám. ale chcete slyšet novinku? přestávám kouřit, eeeeej!


4| {#buttercupsesnažíbýttumblrasfuck} neptejte se, já nevím co tahle fotka má jakože být, lol. ta adidasová krabice vlastně ani není moje, byly v tom boty mojí malý ségry, ale tak nějak mi ladí dobře v pokoji, takže jsem si ji zabavila. a pak mě napadlo, "počkat, už dlouho jsem nefotila moje milovaný kaktusy! a proč tam ještě nepoložit svůj mobil, kterej ještě na žádný fotce nemám, wooow!" jo, takže asi takhle nějak to vzniklo.
5| už je to tady, hokej zasáhl můj instagram.
6| {#buttercupsezasesnažíbýttumblrasfuck} protože ten den se mi povedla udělat docela pěkná pěna na cappuccinu. a to se zase tak často nestává. jenže když jsem fotila jenom samotnej hrnek, tak to prostě nebylo ono. proč nepřidat cigarety, kaktus.. i don't even know..


7| pokud jste se ptali, kdo je můj oblíbenej hráč - HERE HE IS. ♥ jasně, není jedinej, mám ráda i kováře, filippiho, plekance a však víte, vlastně všechny. ale domča je prostě.. aw, však koukejte na ten úsměv. ♥
8| protože pizza vás nikdy nezklame. pizza je život, pizza je láska. pizza, postel a hokej je absolutně nejvíc láska.
9| tyhle hodinky už mám minimálně dva roky, ale hrozně dlouho jsem je nemohla najít. nejlepší na tom je, že ani nefungují. ale na co hodinky, který ukazujou čas, když prostě můžou jenom vypadat hezky na ruce, že? lol.


10| myslím, že ty slova vystihují všechno a nemusím k už nic dodávat. #thanksforthememories ♥
11| ladies and gentlemen, meet haru the cat! jo, pojmenovala jsem svoji kočku po svojí oblíbený postavě z anime, so what. ale koukejte jak kawaii. ♥
12| tak jsem konečně taky viděla civil war. a byla jsem #teamironman, samozřejmě. a bude recenze, samozřejmě. už brzo.


13| vzhledem k tomu, že 99,9% svýho života trávím zavřená ve svým pokoji, snažím se, abych ho měla co nejvíc podle svejch představ. na té fotce je vidět kousek mojí nástěnky, na kterou jsem se snažila přenýst kousek svýho tumblru. našla jsem si pár fotek, vytiskla je, dala na nástěnku a tu nástěnku potom obmotala vánočníma světýlkama. protože jestli je něco můj styl, tak přesně tohle, heh.
14| a tady vidíte další malej kousek mýho pokoje. vlastně jsem si říkala, že bych mohla udělat něco jako room tour, takže určitě dejte vědět, kdyby jste něco takovýho chtěli.
15| tenhle článěk je víc než instadiary spíš reklama na další články, protože znova - vyzkoušela jsem tuhle masku a říkala jsem si, že bych napsala recenzi a přidala k tomu ještě dalších pár věcí, který jsem si teď v poslední době docela oblíbila. takže znova, znova, ZNOVA - dejte vědět, kdyby jste takovej článek rádi viděli.


16| protože moje starý conversky už jsou v tak dezolátním stavu, že se mamka rozhodla, že mi koupí předčasnej dárek k narozeninám. představuju vám moje nový conversky, který na tý fotce vypadají z nějakýho důvodu víc černý, než vínový. ale doopravdy jsou vínový, věřte mi.
17| favorite hello and hardest goodbye. moje postel a můj jednorožec - nejdůležitější věci v mým životě. z nějakýho důvodu se mi ta fotka strašně líbí, vůbec nevím proč, eh.
18| funfact: moje oblíbený pití je arizona a další funfact: wreck this journal mám snad ještě dýl než ty nefungující hodinky a stejně jsem s tím pořád nezačala. možná bych si to mohla dát jako jedno z předsevzetí.


✧*・


-