Srpen 2016

khole took me.

16. srpna 2016 v 11:11 | V✧*・ |  chanel
velebnosti, už to vypuklo. well, nejdřív ta nová práce. dojmy? zapomněla jsem, jak hustá bývá bolest nohou po osmihodinovkách, když jste celej měsíc předtím nedělali nic jinýho, než constant chill. ale to se časem vsákne, heh. taky se mi konečně ozval maník z autoškoly, včera jsem měla první jízdy. jakože, šlo to líp, než jsem čekala. zítra jsou na programu jízdy číslo dva, tak uvidíme.
zbývá jedna čtvrtina prázdnin (fuckin jedna!1!!) ...what the actual hell?! jak se to stalo?! necelýho půl měsíce a je ze mě oficiálně maturant. a to se nevsákne. #GodSaveTheQueen jinak, tenhle týden je savage asf. zítra jízdy, ve čtvrtek je autogramiáda na svoboďáku, v pátek do práce, v sobotu trochu chill a potom konečně ta neděle, na kterou se těším už od zimy. velká cena, bitchez. #AspoňNějakáDobráVěcNaTomBydletUBrna

lol, poslední playlist jsem sem dávala někdy v zimě, tak jsem si řekla, že je možná čas na malej update.
nechtěla jsem sem dávat takový ty "nový" písničky, který přes léto valily na óčku a na evropě 2, jestli mě chápete. spíš jsem schválně vybírala songy, který mi k létu z nějakýho důvodu neodmyslitelně patří, třeba už i víc let.

// well, a rovnou jsem začala jednou z těch novějších písniček, lol. alenku v říši divů jsem neviděla. první, ani druhej díl, jenom takovou tu klasickou kreslenou, kterou upřímně zbožňuju a mám ji dokonce i na obalu na mobil, hih. co tím chci říct je, že bych se na to doopravdy už měla podívat, když do OSTčka patří tahle skvělá písnička. luv it.

// jak jsem říkala, nic novýho. GRL patří mezi moje oblíbený hudební skupiny a tuhle písničku znám i pozpátku už snad sto let. navíc je taková na chill /lol, mluvím jak brácha/ a dobře se poslouchá. luv it.

// nejsem belieber ani biebrův fanoušek v jakýmkoliv slova smyslu. nic proti němu, ale že bych ho měla mezi oblíbenýma interpretama, to se taky říct nedá. tahle písnička mi ale v letním playlistu rozhodně celý ty dva měsíce nechyběla, protože jak už jsem říkala, je prostě na chill. lol. #stop.

// můžeme si dát chviličku jenom pro ten dokonalej text? my mama don't like you and she likes everyone. savage asf. luv it.

// jeden z nejlepších moodbusterů. navíc ten song vyloženě křičí léto, takže proč ho nemít v playlistu, right?

// dlouho dlouhooo byla tahle písnička moje ultimate favorite. pak přišel kpop. ale i tak se nic nemění na tom, že kdybych měla sečíst, kolikrát jsem ji slyšela, nedopočítala bych se. luv it luv it.

// v mojí rodině je těžký poslouchat arianu, protože moje ségra k ní má vyloženě odpor. mně její tvorba nevadí, obzvlášť tahle písnička mi příjde hodně povedená, společně ještě s greedy a touch it.

// však klasika, víte co. na chill písnička, lol.

// nějakej ten "tuc tuc" hit by taky neměl chybět, ne?

// a dostáváme se do té nostalgičtější části článku. to the top je OSTčko z paper towns a o tom, jak jsem na tom filmu byla na svoje sedmnáctiny, jak mi to tahle písnička vždycky hezky připomene, o tom už jsem se zmiňovala tenkrát dávno v zimě, takže to znova rozebírat nebudu. každopádně, luff it, krásná písnička.

// už si nevzpomenu, který prázdniny to bylo, ale stejně tak, jak máme teď se ségrou kpop asf období, jsme tenkrát měly janoskians asf období, takže tahle písnička, společně s další tvorbou od nich, nám hrála celý dva měsíce bez přestávky. už je neposlouchám tak moc, jako dřív, ale i tak je tenhle song dobrej lol.

// pamatuju si jak TFS vyšlo a my z toho byly úplně rekt. strašně chytlavej song, srsly. stačí si to jednou poslouchnout a mám to v palici do večera.

// už jste si mysleli, že jsem na ně zapomněla, co? lol, bez one direction by to samozřejmě nešlo, protože jestli něco byl velkej jam minulýho léta, nic jinýho než drag me down to nebylo.

// a je to tady. letošní léto bych mohla na chill shrnout do jednoho slova - kpop. o bts už sice vím celkem dlouho, mám pocit, že jsem se tady o nich dokonce v nějakým článku zmiňovala, protože jednu jejich písničku mám v mobilu už snad od začátku tohohle roku, každopádně ta mě do fandomu nestáhla, ale k tomu se dostanu za chviličku.
young forever patří do mojí current top trojky tbh. sice cheesy asf název (i mean, "young forever", cmon), ale jinak všechno na té písničce - melodie, text, klip aestetickej asf, prostě beautiful. a hlavně to byl první song, kterej jsem slyšela "jako plnoletá" a já si na takový věci jednoduše potrpím, proto jsem ji sem vybrala.

// a tady to máme. ten shit, kterej to všechno začal, a díky kterýmu jsem každej večer vzhůru do dvou, protože takovej život ve fandomu prostě je. #OhHowIMissedMyOldLife.
vy monster znáte, už jsem se o tom zmiňovala stokrát, takže se znova moc rozepisovat nebudu, spíš bych vám jenom chtěla oznámit, že jasně, všechny tyhle písničky zmíněný výš jsem poslouchala taky, ale moje letošní léto bylo a je hlavně o kpopu. srsly, můj kpop playlist je fucking huge. a můžete počítat s tím, že na to mám nachystanej velkej velkej velkéééj článek, ať se vám korejci líbí, nebo ne, idgas hih. takže coming soon.

summertime | 07/2016

5. srpna 2016 v 11:11 | V✧*・ |  gucci
to jsme tak se ségrou seděly v pondělí u komplu a dělaly nějakej random shit edit na vine /teda dělala ho hlavně ona, já seděla vedle a valila do ní, jak to dělá špatně, lol #BCupSisterOfTheYear/. z ničeho nic mi pípla smska, tak jsem ji otevřela a znáte takový to zklamání, když zjistíte, že je to jenom operátor? i know right. ale tentokrát mi ten operátor udělal sakra radost, protože jsem od o2, z nějakýho důvodu, dostala spotify na tři měsíce zdarma, což je hodně fucking cool. tohle není sponzorovanej článek btw lol. jenom jsem z toho byla fakt rekt /ne tak moc jak ségra tho, protože ta celej zbytek dne valila, jak je život nefér hahah/, ale zmiňuju se tady o tom, protože mě zajímalo, jestli se třeba někomu z vás nestalo to stejný? btw, kdyby si někdo chtěl vyměnit follows na spoty, klidně napište.

ani jsem se nemusela dlouho rozmýšlet, abych mohla říct, že červenec byl můj oblíbenej instamonth so far. nevím, jestli je to tím, že jsou prázdniny, že jsem měla narozeniny, že tenhle měsíc byl prostě chill, whatever.
počet fotek je úplně stejnej jako v červnu, ale červenec byl prostě jinej level. pár fotek mám dokonce tady v menu. doufám, že mi to takhle nějak půjde dál. budu se snažit. lol.


1| #BCupBeingRandomAsFPartOne #postel
2| #BcupBeingRandomAsFPartTwo #záclona /lol, já nevím, ono to tam prostě tak aesteticky zapadlo :D/
3| krásnej úlovek z tumblru, random samozřejmě. heh.


4| random štětce. #StopButtercup2016 /:D/ kdyby to někoho z vás zajímalo, většina těch štětců je z DMka a to, v čem je mám, je svícen /nebo aspoň myslím, že to originálně má být jakože na svíčku/ z ikee a má ho doslova každej druhej, takže ten jste určitě už někdy viděli.
5| s přehledem jeden z mých nejoblíbenějších citátů ever. #WingedEyelinerForLyfe.
6| fluffy sais hi. tuhle fotku jste tady už viděli doslova v předchozím článku, ale whatever, jednorožců není nikdy dost, nemám pravdu? >.<


7| aneb když se mi jednou konečně povedlo mít otevřenej snapchat přesně v tuhle minutu, lol. chtěla jsem to mít na insta hlavně kvůli blogu, protože jak určitě víte, ať je cloudytuesday nebo velvetfriday, vždycky přidávám v 11:11, protože je to prostě kjůt. #SrslyBcupStop
8| vtip je v tom, že jsem sice v sephoře nakupovala, ale nedostala jsem taštičku, tak jsem na instáč vyfotila tuhle, kterou už mám od ledna #SoLame
9| tahle fotka se mi z nějakýho důvodu hrozně nelíbí a dost pravděpodobně ji časem vyhodím pryč, ale chtěla jsem vám dát další malej sneak z mýho pokoje, protože room tour bude už brzo, muahah.


10| přestěhovala jsem si postel a z nějakýho důvodu jsem měla náladu obnovit takovej ten princeznovskej "postel s nebesy" styl. /brácha byl moc nadšenej, když mi musel vrtat díru do stropu tbh lol/
11| #TenMomentKdyžIBrnoMáSvojeKouzlo
12| jednadvacátýho, zaprvé, však víte, moje oblíbený číslo, ale jinak to byl boží den, protože jsem měla našetřený nějaký peníze, tak jsem přepadla starbucks a předtím hlavně /můj novej koníček btw/ asi pět sekáčů. nikdy jsem do trift shopů nechodila, ale teď jsem přišla na to, že mě to sakra hodně baví a kdo dobře hledá, může tam najít hodně dobrej stuff. víc se o tom rozepíšu ke konci srpna, protože mám nachystanej velkej letní haul, kde budou jak hadry, tak kosmetika a další věci, takže get reeeekt. #selfpromoasf


13| a co jako? tak teď jedu korejce, no. lol. #KPopRelatedArticleComingSoonTbh
14| první osmnáctková fotka. moje rodina ví, jaký kytky jsou moje nejoblíbenější, lol. ♥
15| ladies and gentlemen, tohle je handmade bálící papír od mojí ségry. ten papír byl ještě oblepenej tunou lístečků s kpop related fandom věcma a jakože, lol, vůbec jsem to nečekala, i když jsem mohla, protože mě do toho fandomu sakra zatáhla ona, jak jinak. #NoRegretsTho /nebudu vám lhát, normálně jsem se rozbrečela jakou jsem z toho měla radost. k tomu, co byl vlastně ten dárek se dostanu za chviličku/


16| a když už jsem byla u toho brečení, na té fotce to tak asi nevypadá, ale tahle kytka, kterou jsem dostala od mýho taťky, byla pomalu větší než já. jakože, hrozně špatně se mi s ní nasedalo do auta, protože byla fakt giant. a again, udělala mi takovou radost, že když mi ji dal, začala jsem brečet a to způsobilo motýlí efekt, páč taťka mi přál první a po něm v řadě čekali ještě další rodinní příslušníci, hlavně moje babička, která jak mě viděla ubrečenou, začala brečet taky. lol.
17| amen.
18| a tady můžete vidět objekty, který mě tenhle měsíc rozbrečely; nejdřív ta obrovská kytka a potom mikina, která byla ten dárek od ségry. vysvětlím vám, proč jsem brečela; zaprvé ty lístečky a papír. zadruhé, jak jsem se zmiňovala o trift shopech, tahle mikina byla v jednom z nich a našla si ji ségra. měla z ní strašnou radost a já do ní každej den valila, jak jí tu mikinu hrozně závidím a jestli mi ji bude půjčovat. a potom mi ji dala k narozkám. prej sacrifice. #HowCuteIsThat


19| tentokrát úlovek, ne z trift shopu, ale z hmka. sice jsem si říkala, že za oblečení utrácet nebudu, ale když jsem tam tuhle krásku viděla, nemohla jsem ji tam přece nechat jen tak.
20| a nakonec tady máme novou obession aka moje nový povlečení. jakože, how fabulous is that. #BedGoals.
21| jop, to povlečení fakt miluju a jsem na ně hodně pyšná. /more pictures coming soon #spoilers/

ještě, jak jsem se zmiňovala o tom vinu, přemýšlely jsme se ségrou, že by jsme je začaly natáčet. nevím, jestli jsem se vám tady o tom už někdy zmiňovala, ale v budoucnosti bych chtěla začít kanál na youtube a ten vine by na to mohl být taková pěkná příprava, aspoň podlě mě. well, uvidíme, uvidíme.


✧*・


-