blow, wind, so the fire will grow. is this medicine or poison? not even my mom knows.

20. listopadu 2016 v 15:36 | V✧*・ |  chanel
goodness gracious, oni mi dali řidičák. pořád mi to nějak nedochází tho, což je možná tím, že celej tenhle týden byl vážně vyčerpávající a já jsem totálně emotionally drained. v pondělí jsem byla ve škole prakticky od sedmi ráno do šesti večer, protože jsme zkoušeli na divadlo (neptejte se plz, vážně. nechcete vědět). když jsem z té zkoušky odcházela, bylo mi totálně na chcípnutí, takže jsem se v úterý vykašlala na školu, což jsem neměla dělat, protože teď mám velký stresy s omluvenkama, ale na to se taky radši neptejte, prostě #staydebil. středa byla stres asf, protože ráno jízda na náledí a hned potom hrát divadlo před celou školou, no uznejte. ugh. nakonec to dopadlo celkem dobře, až na to, že se mi vypnul mikrofon, takže uhm.. yeah. that was fucking awkward. ale žiju. na čtvrtek jsem si naplánovala, že nevylezu z postele. a obviously jsem to taky dodržela. v pátek jsem měla zase závěrečky a tentokrát už to bylo (thanks god) doopravdy naposledy. "hodnocení bude velmi krátké, protože vám prakticky nemám co vytknout. prospěla." not gonna lie tho, trochu mi to bude chybět, heh. můj instruktor byl super. na druhou stranu stačilo a já jsem ráda, že kapitolu "autoškola" můžu konečně uzavřít.

well, o většině těch písniček jsem už dávno psala na lawlieta, takže jestli to tam někdo čtete (ahoj steel, lol), budu se hodně opakovat, ale fuck that, kpop je důležitej a nikdy se o něm nemluví dost. ( ͡° ͜ʖ ͡°) got7 jsou velkej hood mojí sestry. já osobně si k nim pořád nějak snažím najít cestu a zatím se mi to moc nepovedlo. nebo aspoň ne v takový míře, jako třeba s bts nebo monsta x. nevím čím to je, ale jejich písničky mě prostě moc nechytají. tbh celkem mě to štve, protože do fandomu se počítám jako plnohodnotnej člen, páč o nich vím první poslední (což je samozřejmě záshluha především mojí sestry). ten fakt, že se mi od nich líbí tak tři písničky, ale nemění nic na tom, že hard carry je jedna z nich, protože damn son, ten song je totální jam (dávalo vůbec smysl něco z toho, co jsem teď napsala? lol #letsnot)

když jsem tenkrát dělala ten první k-playlist, rozhodně jsem nebyla tak monsta x asf, jak jsem teď. hrozně dlouho mi trvalo, než jsem se vůbec naučila jejich jména (i mean, kihyun, hyungwon, shownu, jooheon... really? what do you want from me?), potom struggle s tím, že jsem od sebe borce nemohla rozeznat (což je celkem trapný, když si vezmu, že jsem to u jinejch tří skupin zvládla během dvou dnů). ale nakonec přišel zlom a já nevím, jak se to stalo, vážně ne, nejspíš jsem viděla nějaký hodně dobrý crack video. a když potom vyšel klan dvojka (miluju ten název, lol) a hlavně fighter, ten klip, dance practice.. damn son, hodně těžko se mi vysvětluje, jak moc tu písničku zbožňuju. (co se biasů týče, pořád jsem stuck (fandom pochopí referenci, lol) mezi minhyukem a kihyunem a hodně mě to frustruje bc i just don't fucking know. i když.. v monsta jsou moje děvky všichni, takže uhm. #můj hood.)

baekhyun nutně potřebuje chillovat, protože už mi celkem dlouho totálně ničí můj bias list. #i_stan_chanyeol_i_swear. nejsem moc zastánce tady toho shitu okolo "podskupin", protože podle mě, když jste jedna skupina, tak jste jedna skupina a máte sakra dělat věci společně, etc, chápete mě? jak jsem zjistila, korejci takhle moc nefungujou, bohužel. prostě mi v tom klipu chybí těch dalších devět uhm, chtěla jsem říct šest lidí (#ot12_for_lifeu). i když je fakt, že kdyby nebyly podskupiny, nebyla by tahle extrémně chytlavá písnička, kterou když si pustím v osm ráno, mám ji v hlavně ještě v osm večer. srsly, je to chytlavý jak... damn, inspirace nikde, fakt mě nenapadá žádný přirovnání, prostě je to vážně chytlavý, věřte mi #buttercup_struggling_with_words_since_1998.

"nebudu poslouchat kpop" *o pár dní později* "nebudu poslouchat jiný skupiny, než exo" *o pár dní později "nebudu poslouchat holčičí skupiny" *o pár dní později* "...well fuck" okay, naštěstí jsou to blackpink, který mají zatím jenom pár písniček a ještě nejsem ve fázi spamování na weheartit a čtení fanfikcí, kam se hopefully ani nedostanu, protože si psychicky ani peněžně dovolit další fandom nemůžu, každopádně yeah, playing with fire jsem teď měla na repeatu hodně často, not gonna lie. když oni jsou ty mařky strašně sympatický, a kdybych si měla vybrat, kterou z nich mám nejradši, tak řeknu jennie, protože mi strašně připomíná jednu herečku z cinderella and four knights (víte jak to drama miluju, okay). mindfuck je, že ta mařka z cinderelly je doopravdy členka jedný další skupiny. a ta skupina se jmenuje apink, což je taky mindfuck. a vůbec největší mindfuck je, že já apink vlastně vůbec nemusím, kdežto blackpink začínám brutálně stanovat. what the actual fuck. ill stop now.


nemysleli jste si snad, že se nezmíním o bts, že ne? lol. tbh, nechápu, jak jsem bez téhle písničky celej život existovala, protože damn son, luv it. a áno, schválně jsem vybrala tohle video, protože look at my son and his really complicated relationship with that cap (koment sekce pod tím videem je life, vážně.) mám hromadu dalších "starších" písniček od bts, který poslouchám prakticky každej den. young forever, kterou jedu v kuse už od konce července a ještě pořád mě nepřestala bavit. boy in luv, což je můj hood jam, miluju tu písničku neskutečným způsobem, to nechcete. danger, war of hormone..... co bych sakra vůbec dělala bez bts? co bych dělala bez kpopu? #mindfuck

okay, já vím, že o wings mluvím all the fucking time, ale ono je to prostě lit. moje nejposlouchanější jsou boy meets evil (protože jsem v poslední době z nějakýho důvodu jhope asf), bs&t (bst od bts, #mhmm_insteresting), first love (yoongi damn son ilysm), am i wrong a samozřejmě 21st century, protože c'mon, pojďme si dát moment pro tenhle dance practice #why_do_i_even_stan. jedno z videí, který nikdy nefejluje, když potřebuju zvednout náladu, heh. a ještě zmíním poslední dva songy, two! three! (protože jsem moc lazy psát to v korejštině) a white love (na spotify je to white love a tbh, ten název se mi líbí víc, než white girl, jak tomu říkaj ostatní, takže let's just-) od monsta x. vůbec nejlepší je, když mě můj mobil začně trolit a ty písničky mi pustí za sebou. a já jsem potom jenom emotional piece of trash, protože damn son.. it just gives me a lot of feelings, okay.
taky jsem se teď někdy zmiňovala o tom, že se dívám na yurii on ice a jak moc dobrej opening to anime má, takže na tom teď v poslední době taky hodně jedu. ne, že by to patřilo do kpopu, tho.

tenhle týden nebyl vyčerpávající jenom kvůli všem těm věcem, který se děly vyloženě mně, ale taky kvůli tomu, že se v koreji předávaly ceny, a když jste ve fandomu korejskejch skupin, věřte mi, to může být taky celkem stres. šlo hlavně o to, jak se mezi sebou nesnáší fandomy exa a bts, což je pro mě, kdo má rád obě skupiny, celkem shit. obviously jsem o tom už psala na lawlieta, takže kdo je interested, víc keců bude tam. #proud ♥

poslední věc, děkuju moc všem, kdo přál mýmu blogu k narozeninám, hrozně si toho vážím, však víte. děkuju, ilysm ♥
 


Komentáře

1 Ivy Haven | Web | 20. listopadu 2016 v 16:21 | Reagovat

Gratulujem k vodičskému! :D To je vážne super, že si to zvládla. A byť v škole od siedmej do šiestej? To sa nedá zvládnuť. Ja na divadlo veľmi nie som, ale zaujímalo by ma, čo za hru to teda nacvičuješ. No a ku k-popu ti veľa povedať neviem, ale stresy spojené s životom vo fandome poznám.

2 Gabriella | Web | 20. listopadu 2016 v 16:47 | Reagovat

K řidičskému průkazu ti gratuluji a ať je co nejméně zajetých :D .Obdivuji všechny co hrají divadlo a to, že si pamatují ten text :)

3 Baryn | Web | 20. listopadu 2016 v 17:40 | Reagovat

Jé, gratuluji k řidičáku. Mně se jaksi nepodařilo ho získat ... a pak jsem zjistila, že ta autoškola byla zrovna zkorumpovaná a na mě si zasedli,a by měli z koho tahat prašule - jako z reparátů. No výborně. Tak jsem si řekla, že to zkusím znovu za pár let v Praze. Tam by to mohla být sranda. Na celou zkoušku se seknu v koloně, a tak nestihnu ani vyvést nějakou ptákovinu. :D

Jinak tvůj článek bylo pro mě takové ozkoušení z čechoangličtiny.

4 evil spirit | Web | 20. listopadu 2016 v 19:42 | Reagovat

já bych se asi ani neměla nazývat kej pop fanda, protože jediná skupina, kterou poslouchám jsou bts. jakože fakt poslouchám, znám jejich jména, jejich vejšku... ya know. common stuff.
znám i spoustu jinejch skupin a mám x dalších songů, který jsou ultra jam snap son repeat all day all night, ale žádná jiná kapela si mě takhle moc /jako bts/ nezískala. nevím čím to je. třeba to přijde časem.
třeba ale hyuna mě děsně rozčiluje a nemůžu jí slyšet. /nehledě na to, že její jméno mi zní jak hyena. gomen./
a pak zase cl žeru. nevím proč, není to takovej rozdíl, ale yaaaas queeeeeen slay my existence please.
nevím, jsem divná. dont mind me.
jinak ti gratuluju k řidičáku. svědí mě ruce a nohy, jak moc už taky chci. i mean the bus every morning and afternoon.... kill me plz.
mě třeba ty podskupiny moc nepřekvapujou. já osobně jsem zvyklá pracovat s co nejmenším počtem lidí a kdybych kolem sebe měla každej den dalších dvacet lidí, asi bych je dřív nebo pozdějš nakopala doprdele. takže je chápu xD
a ještě ti musím vnutit můj all time slay me plz jam od bts no more dream. /i mean kill me why so perfect?/ a boy in luv to samý.
/bože, tohle je snad nejdelší komentář, co jsem kdy napsala... xD/

5 Elly | Web | 20. listopadu 2016 v 19:50 | Reagovat

Autoškolu mi ani nepřipomínej:D Já měla dnes jízdy, dozvěděla jsem se, že mi zbývají ještě poslední dvě. A můj instruktor mi řekl, že jezdím až moc opatrně:D Takže taky super! Taky se těším, až budu moct napsat, že mám řidičák a do autoškoly už nevpáchnu! :D Samozřejmě ti gratuluji a užij si řízení!

6 Emmy* | E-mail | Web | 20. listopadu 2016 v 21:01 | Reagovat

Gratuluji k řidičáku 😄, taky mě to brzy čeká, teda ikdyž jsem z Prahy a nepotřebuju auto, ale pro ten pocit.. Hele, na školu si nestěžuj, já jsem ve škole každý den ve šskole od osmi do šesti 😍 a shodou náhod studuji herectví 😍 a korejská hudba není zas tak příšerná, mně se líbí kvůli tomu, že je dost taneční a nejraději mám asi HYUNA

7 Niki ^^ | Web | 20. listopadu 2016 v 21:47 | Reagovat

Wau gratuluji k řidičáku! :D já ho mám taky tak rok, bohužel ale nejezdím :'( Ta zima venku je otřesná taky jsem se klouzala :D Z Písniček se mi nejvíc líbí ta od Blackpink ačkoliv žádnou z nich jinak neznám :D

8 Marjane | Web | 21. listopadu 2016 v 7:58 | Reagovat

K řidičáku moc gratuluju, já budu zkoušet štěstí po čtvrté :/
Jinak se mi hrozně líbí tvůj styl psaní, jak přirozeně propojuješ češtinu s angličtinou :)

9 S c a r s | Web | 21. listopadu 2016 v 10:21 | Reagovat

Já mám od GOT7 a nebo i MONSTA X ráda třeba jen jeden song, ale už několikrát jsem je viděla v nějakých shows a je s nimi vážně prdel. Možná právě tomu se budu snažit se o jejich další tvorbu víc zajímat. Hard Carry je ale hodně super a osobně se mi líbila už hned na první poslech. :D

Haha, já jsem taky nevěděla, že ta herečka z Cinderella and four knights je členkou Apink. :D A zjistila jsem to včera, když jsem na ní náhodou narazila i ostatními členkami. :D Jsem se nestačila divit. :D

10 Reita | Web | 21. listopadu 2016 v 15:17 | Reagovat

Tak ja ti gratulujem k úspešnému dokončeniu autoškoly :D !!!! si šikovná nie ako ja XD XD
Ja mám rada GOT7 a tiež mám rada od nich iba pár songov ale moc si z toho hlavu nerobím XD u mňa je na tom tak mnoho skupín ako je aj exo a monstaX jednoducho nie všetko od nich je pre moje uši :3

11 Ami | E-mail | Web | 21. listopadu 2016 v 19:18 | Reagovat

Well, tiež ti gratulujem k vodičaku, taktiež k narodkám blogu. :3 By the way, ja si neviem poriadne zapamätať ani 4 riadky, takže máš môj obdiv!

12 Terynka | Web | 22. listopadu 2016 v 20:34 | Reagovat

Paráda, jsi šikovná, že máš řidičák! Na náledí se muselo řídit určitě opravdu špatně :D Náhodou, mě by zajímalo, jak to vypadala, když jsi zkoušela na divadlo a jak to dopadlo s omluvenkama :D Tu skupinu neznám a to je škoda, protože o ní píšeš celkem často :-(

13 Ev. | Web | 22. listopadu 2016 v 21:58 | Reagovat

v první řadě gratuluju k řidičáku!! jako bych neříkala, že to zvládneš viď :D šikovná jsi a maturu a další hloupý testy a zkoušky zvládneš určitě taky, já ti věřím! :D

na tenhle článek jsem se těšila! nekecám, fakt, mohla bych si všechny ty písničky najít sama, ale ne, já to chci od tebe i s tvým komentářem, protože tak je to prostě nejlepší! ♥ :D jako rozhodně nejsem ani zdaleka na tvojí úrovni, jsem ráda, když znám jména některých skupin, ještě abych uměla jména všech a navíc je od sebe rozpoznala, to už je trochu jinej lvl :DD ok, ty holčiny mě moc nezaujaly, ale jinak to nezní vůbec špatně :D dej tomu ještě chvilku a jsem v tom s tebou :DD a když mám čas, tak čtu i tvůj druhej blog, jenže bohužel toho času mám poslední dobou nějak málo :/ ale na tom "hlavním" nevynechám ani jedinej článek, na to si ještě čas najdu :D ♥

14 Paige Douglas | Web | 23. listopadu 2016 v 19:18 | Reagovat

Gratulujem k vodičáku :) mala si naozaj nabitý týždeň, ja už by som sa z toho scvokla :D Kpop nie je v mojom playliste, ale tak trochu ma to láka, takže si to niekedy vypočujem :)

15 Silmarilli | Web | 23. listopadu 2016 v 19:25 | Reagovat

Takže za prvé gratuluju k řidičáku. Opravdu velká gratulace.
Jo omluvenky, taky jsem si to prostě ve škole musela vyzkoušet a ten stres za to fakt nestojí.
Jinak k písničkám se ti vyjadřovat asi nebudu, protože tohle není asi nic pro mě :)

16 Andey | Web | 23. listopadu 2016 v 21:18 | Reagovat

Gratuluji k řidičáku. Tak vidíš, že se představení povedlo. Uff, omluvenky. Učitelka na mě minulý rok vyrukovala s tím, že mám neomluvené dva dny a že budu mít zhoršenou známku na vysvědčení, tak jsem jí ukázala omluvňák, kde sem měla oba dny zapsané a od ní podepsané.
Kpop není špatný. Kamarádka ho jeden čas hodě poslouchala.

17 cincina | Web | 23. listopadu 2016 v 22:41 | Reagovat

Emocionálně v hajzlu jsem i já, takže si můžeme podat ruce!:) Jinak gratuluji k řidičáku:)

18 shianae-sims3 | Web | 24. listopadu 2016 v 15:17 | Reagovat

Gratuluji k řidičáku. :-) Jak tak koukám na ty písničky, tak to vypadá jako můj playlist na youtube. :-D Blackpink jsou prostě úžasný ♥ Každý jejich song se mi zatím líbí,. což se moc často nestává (jako, že by se mi líbily u jedný skupiny všechny písničky :-D ).

19 beepinka | Web | 24. listopadu 2016 v 23:47 | Reagovat

Páni moc moc moc gratuluju k řidičáku :3  ^^ Já si ho plánuju udělat někdy v budoucnu :3.
Jinak GOT7 jsou super skupina ^^ mám od nich ráda všechny jejich songy(až na japonskou tvorbu..z té se mi líbí tak 1-2 songy ^^...) ..nicméně mám to jako ty...úplně si k nim stále nemohu najít cestu :3. Každopádně moje nejoblíbenější songy jsou If you do a Hard carry...topovky ♥
Heh tak já se přiznám,že členy MONSTA X furt neumím :´D *le debil beepinka :D* Nicméně Fighter je moje nejoblíbenější songa od nich ^^a podle mě zatím jejich nejlepší :3 dokonce překonala i mojí nejmilovanější od nich Hero :3!!! *-* Jsou fakt skvělý a hlavně šíleně pěkní :3!!! ♥
Musím naprosto souhlasit..Hey Mama je něco tak chytlavého...><gosh poslouchám to denně!!! like seriously :D!! *-* >0<a nemohu přestat :D!
"Mařky" tak to seru :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD :´D No ..mně jsou tyhle mařky :´D lol taky hodně sympatický :3 Nejvíc žeru asi Jisoo a nebo Jennie *-*
Oooow Fun boys..to je prostě dokonalost ♥ Já ani nedokážu popsat,jak moc miluju BTS :D lol ..jednou mi z nich asi mrdne :D ;D.

Jo..tyhle války mezi ARMYS a EXO-L nechápu a pěkně mě to sere...řadím se do obou fandomů a prostě...nechápu to...a nikdy nepochopim :/ ..je mi z toho akorát smutno.

20 Magicmax | Web | 25. listopadu 2016 v 15:28 | Reagovat

Jen ti chci pogratulovat k řidičskému prúkazu. :)

21 ┼Raven Sammael Renkse┼ | Web | 26. listopadu 2016 v 18:36 | Reagovat

Gratuluji

22 b. | Web | 26. listopadu 2016 v 20:11 | Reagovat

řidičák ti závidím, já ho mám v plánu na jaře příštího roku, abych nebyla poslední lůzr, co ho nemá :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


✧*・


-