2k16

31. prosince 2016 v 23:59 | bcup |  dior
dats right my children, its that time of the year again. nejdřív jsem měla v plánu napsat povánoční článek. však víte, takový to "what i got for christmas", "ani letos jsem nespolkla žádnou kost, takže žiju", něco na ten způsob. however, než jsem se k tomu dostala, byl už čas začít psát spíš tohle (lowkey jsem to měla v rozepsaných už tak od července, protože jsem z minulýho roku věděla, že napsat tenhle článek bude chvilku trvat, ale stejně jsem na to od toho července nešáhla, heh). něco málo je na lawlietovi tho. každopádně teď jsem tady a jsem ready úctihodně pohřbít rok 2016.

J A N U A R Y
když jsem si tak četla ten článek z minulýho roku, leden teď a leden předtím vypadaly vlastně podobně, oba byly plný alkoholu. a stresu. v lednu bývá totiž hodně plesů, aspoň tady u nás. a takovej ples je skvělá příležitost zlít se jako prase. a že já se s tím chlastem teda zpátky nedržela. note to self: už nikdy nebudu depky kvůli klukovi řešit chlastem, radši si dám zmrzlinu. no, ten stres se kromě dalších věcí týkal hlavně pololetního zkoušení z fyziky, ale o tom už jsem vám tady brečela několikrát, heheh. naštěstí to tentokrát bylo naposledy. a poslední věc kterou zmíním: soč? more like proč?! #punmaster2k16. všichni co mají nějakou zkušenost se středoškolskou odbornou činností určitě chápou. na naší škole je to bohužel povinný, takže jsem se tomu nemohla vyhnout, ugh.

F E B R U A R Y
únor je naštěstí celkem krátkej, takže nebylo tolik příležitostí k tomu se někde opít. mně se to stejně povedlo, lol. tentokrát jsem to vážně přehnala hodně a taky jsem od té doby pořádně nepila. když teda nepočítám šampus a víno, v přiměřené míře, samozřejmě. únor byl taky můj poslední měsíc v mccafe. vydržela jsem tam deset měsíců a našla jsem si tam kamarády, se kterýma jsem ještě teď v kontaktu a neplánuju to měnit. mekáč, ať to zní sebevíc vtipně, byla moje první práce a já na to mám jak dobrý tak špatný vzpomínky, těch dobrých je možná dokonce o něco víc, heh. co se kultury týče, za tenhle měsíc jsem jednou zašla do kina a to na fifty shades of black. lol, to nebudu komentovat.

M A R C H
jedno z mých new year's resolutions bylo vytunit si pokoj. a pamatuju si, že to mohl být tak den-dva po té mojí poslední směně, když jsem se rozhodla, že největší místnost v baráku vyměním za tu skoro nejmenší a sama jsem začala se stěhováním. mýho nevlastního taťku málem jeblo, když přišel z práce a zjistil, že mi musí pomoct přestěhovat postel, protože to už jsem sama nezvládla. tak nějak jsem si říkala, že menší místnost se mi bude líp zařizovat. a taky že jsem svoji poslední výplatu celou rozházela v ikei. co se ještě dělo, hih. ujížděla jsem na tokyo ghoulovi a začínala se dívat na moto gp. a zbavila se sočky. jojo, březen byl fajn.

A P R I L
"moje želva má ráda jitrocel". neptejte se na detaily, tohle byla prostě legendární hláška jednoho spolužáka a já se tomu ještě teď směju. další věc, která byla v dubnu legendární, byla moje básnička, kterou jsem složila pro bučiš k narozeninám. rýmy level milion, ale hlavně, že jí to udělalo radost. aka když jste broke, ale váš nejlepší kámoš je awesome #kreativita for life. a abych těch legendárních věcí nezmínila málo, ještě přihodím jednu, protože první člen mojí squad udělal řidičák a první jízda autem no pls, to byl velkej zážitek. a to vůbec nejlegendárnější? ukončila jsem jedno takový trápení, který trvalo celýho půl roku. tenkrát jsem to obrečela, ale bylo to to nejlepší, co jsem mohla udělat. #proud #českej borec už ne plz.

M A Y
abych pravdu řekla, květen byl celkem nabušenej měsíc. v naší třídě se všechno hodně točilo okolo majálesu. o tom jsem vám sem už psala víc do detailů několikrát, takže to znova až tak moc rozpitvávat nebudu. každopádně na to doteď ráda vzpomínám. zkoušky na divadlo, pečení cupcaků, vymýšlení workshopů. všechno to byl celkem stres, ale ten samotnej den D za to potom vážně stál. vždycky jsem měla ráda tyhle ojedinělý chvíle, kdy naše třída vážně zvládala fungovat jako správnej kolektiv. a když se všechno přestalo točit kolem majálesu, začal hokej. ale tím samozřejmě nežila jenom naše třída, ale celý česko. vypadalo to fakt nadějně, že? věřila jsem, že tu bednu dají. ale nevadí, příště to určitě výjde.

J U N E
červen byl taky nabušenej, hlavně co se týče uhm kultury. třikrát jsem se dostala do divadla, dvě byly vážně skvělý, ale to třetí... ugh nechci se k tomu vracet, ještě teď z toho mám cringe. vyhozený peníze za bolest hlavy a doživotní trauma, lol. možná jsem tomu jenom neporozuměla, každopádně být divadelní kritik, ztrhám to představení takovým způsobem, že už by se nikdy nikde nehrálo. další věc byl poslední vícedenní výlet s mojí třídou. a ta největší věc, co se stala v červnu a vůbec za tenhle rok celkově? narodil se mi brácha. jop, nejspíš budu muset začít vydělávat velký money, protože nevím, kde budu brát na vánoční dárky, heh. už mám těch sourozenců nějak moc *sweats nervously*

J U L Y
na červenec vzpomínám z celýho roku snad nejradši. i mean, žádná škola - žádnej stres. i když, s tím stresem je to sporný, protože hned na začátku července mě sestra stáhla do kpop fandomu a zasvěcení vědí, že to může být hodně velkej stres, heh. ale who cares? anime, konkrétně kuroko no basket aka moje nejoblíbenější anime, který jsem viděla celý dvakrát a některý díly rozhodně víckrát, než je zdravý. jela jsem to tak moc, že jsme se ségrou dokonce chodily hrát basket. a to byl celej můj červenec. korejci, anime a basket. jo, taky mi bylo osmnáct. a první písnička, kterou jsem slyšela jako plnoletá? young forever of bts. rozhodně můj song roku 2016.


A U G U S T
sice žádná škola, ale žádnej stres? to bych zase nesouhlasila. oproti tomu skvělýmu chill červenci, srpen rozhodně chill nebyl. začaly mi lekce autoškoly, což mě sice hodně bavilo, ale před každou jízdou jsem byla nervózní asf. teď na to vzpomínám ráda, ale tenkrát jsem dokonce jednu jízdu obrečela. taky jsem si našla přes jednu kámošku novou brigádu. note to self: kolektiv jak v mekáči už znova nenajdeš. práce to byla fajn, ale nebylo to ono. a největší zážitek z celýho sprna, celejch prázdnin a jeden z největších zážitků z celýho roku? velká cena. aka bydlet v brně má přece jenom aspoň nějaký výhody. je jich málo, ale zrovna tahle za to stojí, plz.

S E P T E M B E R
všichni si pamatujeme, jak jsem v září vypalovala plevely plamenometem, lol. jinak se popravdě nic moc nedělo, září bylo chill. přes týden jsem chodila do školy, o víkendech do práce, po večerech četla fanfikce. #goalsmuch. naši koupili nový auto a to byla snad největší událost, co se v září stala (kromě toho plamenometu, plz). vážně se hard snažím vymyslet, co sem ještě napsat, ale legit mě vůbec nic nenapadá. hih..

O C T O B E R
no, tak říjen byl rozhodně stres. začnu obviously tím nejdůležitějším aka když vaše dvě nejoblíbenější skupiny (bts a monsta x, duh) mají obě comeback prakticky v jednom týdnu. takže jo, to jsem celkem umřela. taky jsem měla první závěrečky v autoškole. test na 100%, jízdu jsem neudělala. za další dva týdny jsem měla druhej pokus, to jsem to taky neudělala. lol. jojo, buttercup udělala papíry až na třetí pokus, no a cooo. ve škole jsme měli ten skvělej projektovej den, kterej jsme si s děckama fakt užili. a ještě jsem měla poslední směnu v té práci, kam jsem nastupovala v srpnu. rozhodně to nebylo tak dramatický, jako když jsem končila v mekáči, tho. bez šampusu se to stejně neobešlo, lol.

N O V E M B E R
v listopadu jsem udělala řidičák a potom si o něj šla zažádat, to byl hodně fajn pocit. taky se stala ta autobusová srážka, to už až tak fajn pocit nebyl, ale teď se tomu s bučis stejně smějeme. trochu černej humor, i know right, nevadí. pan ředitel mě zkoušel z filosofie a oznámil mi, cituju, že moc melu. jsem ukecaná no, nic novýho. hlavně že jsem dostala jedničku, muahah. ve třídě se trochu opakovaly události z května, protože jsme cvičili další divadlo. všem se to hrozně líbilo, což potěší, když nad tím fakt ten čas strávíte, heh. a nemůžu zapomenout výlet do vídně, protože ten byl vážně legendární. jestli mě někdo followuje na instáči, určitě viděl tu hromadu fotek, heh. instadiary coming soon dont worry.

D E C E M B E R
awh, prosinec byl skvělej. ve škole to byla úplně pohodička, to je jeden z důvodů, proč je prosinec jeden z mých oblíbených měsíců. hned ze začátku mě sice zabily mama's, ale když ji miluješ není co řešit #punmaster2k16strikesagain. jeden z nejlepších zážitků stejně byl, když jsme s kámoškou jely nakupovat vánoční dárky a nakonec skončily v hospodě na pivku. aka když celej den nejím a potom si dám jedno pivo, jsem schopná rozplácnout se v šalině, protože se mi z toho motá hlava. jop, to se fakt stalo. na štědrej den byl po dlouhý době sníh, co víc si přát. začal vycházet hwarang a vůbec, celý svátky jsem strávila díváním na kdramata. no regrets tho, not a single one.

pro tenhle rok jsem si předsevzala hodně věcí.
vytunit pokoj, well ještě pořád mi chybí doladit pár věcí, ale z větší části jsem to splnila. s tetováním to byl fail. lol prostě jsem se k tomu nedostala, hodlám to napravit tho. řidičák. sice s tím byl hodně struggle, ale #hotovo. osmnáctiny byly taky celkem fail, ale když si to tak vezmu, ne všechno se musí slavit vyloženě chlastem, ne? stihla jsem skončit ve dvou prácích, napsat sočku a dokonce za ni dostat diplom, spadnout do dvou velkejch fandomů. vlastně do tří, jestli se motogp dá počítat jako fandom, lol. několikrát jsem byla v divadle a ve dvou dokonce sama hrála, narodil se mi brácha, přežila jsem první skutečnej heartbreak, začala se učit korejsky. tenhle rok končím jako plnoletá a maturant. a řidič, plz!! nevím, ale myslím si, že určitě můžu říct i swear i lived.

rozhodně jsem zapomněla zmínit hromadu věcí, jako třeba založení lawlieta, první narozky tohohle blogu, ale whatever. co je důležitý je to, že blog existuje a že celej tenhle rok byl pro mě díky vám všem vážně skvělej #romantikštajltájm. thank you so much guys, ily.

rip 2016, you will be remembered.
here's to the 2017. budu tady. já, moje příšerná češtino-angličtina i moje beloved gify s korejcema. fighting~
 


Komentáře

1 Andey | Web | 1. ledna 2017 v 11:59 | Reagovat

Ten to jsi si ten minulý rok pořádně užila. Já taky. Pořád jsem někde byla a něco dělala. Ještě jedou gratuluji k řidičáku. A to stěhování musela být zábava, když to tatí viděl. á většinou stěhuji věci z mého pokoje do vedlejšího pokoje, kde si tak trochu nenápadně zařizuji šatnu.
Tak šťastný nový rok :)

2 Aya | 1. ledna 2017 v 13:18 | Reagovat

"soč? more like proč" :DDDDDD I LOVE THIS ONE :'D O čem jsi dělala sočku? Spolužáci, které si na to vybraly učitelky, dost nadávali. :'D já jsem se tomu naštěstí vyhla, psaní seminárky mi bohatě stačilo...

Já se pořád držím na svojí první brigádě už tři čtvrtě roku... Chodím (nepravidelně) do kanceláře, no za ty prachy a zkušenost dobrý, ale zbytek života si představuju jinak, snad bude někdy líp :'D

Jee, závidím ti nový pokoj, o který já usiluju už několik let. Bohužel zde, kde bydlím, to funguje poněkud komplikovaně a sama se do takových změn pouštět nemůžu. Doufám, že po maturitě se to už někam posune. Ze zoufalství si už dělám i architektské nákresy. :'DDD ikea is life, miluju to tam:D❤

Co to bylo za divadlo, ze kteryho máš takový trauma? I'm interested :'DDD

Jinak skvěle udělaný článek, stálo to za to začít o půl roku dřív!:D taky jsem se chtěla pustit do něčeho hodně podobného, ale poté jsem zjistila, že můj život je dočista katastrofální již 18 let a bude lepší se k některým věcem nevracet. :')

3 Ooomarie | Web | 1. ledna 2017 v 13:57 | Reagovat

Panečkuu, já tak miluju ty tvoje články, píšeš hrozně dobře :D Tohle je už několikátej článek  co čtu a všude si rok 2016 ty lidi hrozně užili a strašně moc toho zažili, a já tady jen sedím s tím že to byl můj, co se aktivity týče, asi nejhorší rok :D Hrdá na to fakt nejsem. Ale 2017 snad bude lepší. Jo a všechno nejlepší do novýho roku i tobě ♥

4 Denia | Web | 1. ledna 2017 v 17:27 | Reagovat

Fajnově se to četlo, je to psáno tak lehce a s humorem :D myslíš, že rok si neměla vůbec špatnej, tak přeju hodně štěstí v tom novém! :)

5 KatkaInk | Web | 1. ledna 2017 v 22:51 | Reagovat

Minulý rok si podľa článku využila na maximum - skvelo napísané :) Prajem veľa úspechov :)

6 evil spirit | Web | 2. ledna 2017 v 13:59 | Reagovat

#českejborecužneplz by mělo být moje životní motto tho /nebo je to moto..?/ //eff it too lazy for googlení/
proč jsi sakra vypalovala plevel plamenometem? *legithasnothingtosay*

mom your life is so interesting, it actually inspires me to do something tbh

7 steel32 | Web | 2. ledna 2017 v 16:02 | Reagovat

oh daamn, v jakým mccafé si pracovala? :D proč sem tam nikdy nezašla? :D jinak podobnej únor #chlast :DDD
moje želva má ráda jitrocel :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nene :DDDDDD
juu, bráška malej :D proč maj všichni bráchu a jenom já mám jednu otravnou ségru? :D (se kterou si naštěstí ani dárky nekupujem, záviď :D)
oh, july <33
a jako souhlas, prosinec je prostě nejlepší (o to je leden trapnější!!)
just btw. taky jsem dělala papíry 3x :DDD
a just btw2. jaký chceš tetovánííí? já se už měsíc trápím s tím jestli si dát toho hakua na ruku nebo ne a všichni mi to vymlovají a já teď sama pochybuju, děsopleso #zmrdi :DD

8 Ivy Haven | Web | 2. ledna 2017 v 19:53 | Reagovat

Tak v prvom rade, šťastné a veselé Vianoce a šťastný nový rok plný úspechov. :) Prajem ti ho aspoň z polovice tak dobrý, aký bol pre teba 2016, lebo to vyzerá, že si si ho fakt užila. Skvelý článok! :)

9 S c a r s | Web | 2. ledna 2017 v 20:12 | Reagovat

hahahah "nevím, kde budu brát na vánoční dárky, heh. už mám těch sourozenců nějak moc *sweats nervously*" I FEEL U!

tvůj rok 2016 byl taky docela záhul, ale tak aspoň že sis to užila. :DDD hodně mě dostalo, když si složila tu básničku, ale chápu, being broke as fuck just sucks. :'DDDD

přeju jen to nejlepší do novýho roku, ať už tobě, tak i tobě s blogem. budu se těšit na další tvoje články. :D

10 Nemessis | Web | 3. ledna 2017 v 13:14 | Reagovat

krásný blog

11 cincina | Web | 4. ledna 2017 v 9:46 | Reagovat

Tím, že tvůj blog čtu pravidelně po celý rok, tak bych vlastně tak nějak měla mít přehled:D Neříkám, že si pamatuju úplně všechno, ale sem tam mi něco utkvělo v paměti a vybavuju si, že jsi o tom psala:D
Myslím si, že tvůj rok byl super a hlavně plný akce:) Takže jen tak dál a přeju ti, aby rok 2017 byl také takový!:)

12 *Shock | Web | 4. ledna 2017 v 16:33 | Reagovat

Tyjo, si měla docela dost skvělý rok. Tolik si toho zažila a dostala se dál do hudby:-).

13 Belluška | Web | 5. ledna 2017 v 15:34 | Reagovat

Taky jsi měla nabitý rok, jako já :) Jinak přeji mnoho úspěchu pro ten řidičák teda :) Dobře si vyber autoškolu, nejlevnější neznamená vždy nejvýhodnější :)

14 buttercup | Web | 5. ledna 2017 v 17:00 | Reagovat

[13]: víš, já už autoškolu udělala :) :D ale děkuju :D

15 Olja:) | Web | 5. ledna 2017 v 17:33 | Reagovat

No co ti budu povídat .. sama vím, jak dlouho člověk tenhle shrnující článek píše :D :D já ho dopisovala snad na 3x. Je ale super si to takhle sepsat .. aspoň vidíme, co všechno jsme zažili a naopak co jsem nestihli.
Přesně jak jsi psala o tom lednu .. už je to zase tady sakra :D zase plesy a zase spousta chlastu. Držím ti palce s tímhle měsícem :D:D

16 Michelle | Web | 5. ledna 2017 v 18:07 | Reagovat

a proto jsem se na srhnující články vykašlala, musela bych si to psát pravidelně a na to jsem moc líná :(
opožděně gratuluju k bráškovi i řidičáku :) vypadá to, že jsi si letošek fakt užila, což je jedině dobře :) Jop, zmrzlina je lepší ale alkohol funguje rychleji :D
A taky opožděně ti přeju šťastnej 2017, ať je ještě lepší než 2016 :)

17 Adele❤ | Web | 5. ledna 2017 v 20:21 | Reagovat

Nabitej rok, koukám. Znovu ti gratuluji k řidičáku a jsem ráda, že pokračuješ na blogu. Za ten rok jsem si tě sakra zamilovala a naprosto umírám z tvých článků!❤
Hokejoví fandové budou držet i tento rok a jsem na to zvědavá, jak to všechno dopadne.
O anime se ani nemusím zmiňovat.. Sama sem ho tento rok začala(2016) sledovat. Díky tobě!🙂
Doufám, že 2017 bude ještě lepší než rok minulý.
Love u.

18 Natálie | Web | 6. ledna 2017 v 12:12 | Reagovat

no někdy je ten alkohol potřeba.. už i na utřídění myšlenek.. hmm... a taky bych chtěla mít volné místnosti kde bych se mohla stěhovat.. :D my máme barák a stejně není místo :D ... krásně prožitý rok.. :) a gratulace k řidičáku :)

19 Ter. | Web | 8. ledna 2017 v 13:47 | Reagovat

Och, plesy. Jsem zvědavá, jestli letos budu jedinej maturant, co si bude vlastní ples pamatovat, protože zatím všichni plánují jen chlastat, chlastat a zase jenom chlastat. :D
To tvoje stěhování do jinýho pokoje mohlo bejt docela vtipný sledovat. :D Taky jsou u nás doma zvyklí na takovýhle nápady O:)

Ať je teda tenhle rok ještě lepší, než ten předtím!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


✧*・


-