Únor 2017

butterscotch latte | 02/2017

28. února 2017 v 20:21 | V✧*・ |  gucci
#storytimewithbuttercup; to jsme tak psali test ze čtyř maturitních otázek do dějáku, já se obviously vykašlala na nějaký učení a místo toho sjížděla kdramata. normálně bych se třeba snažila aspoň něco opsat od bučis, ale ta se na to tentokrát vykašlala taky, takže co jsme udělaly? podepsaly se. yep, that's all. potom jsme měly literally celých třicet minut na to čumět okolo sebe a smát se, jak moc obvious to je, když se někdo snaží opisovat. jakože těm učitelům to musí být úplně jasný, okay. nakonec bučis z té její písemky složila vlaštovku a já z té svojí takovou tu večerníčkovskou čepici. a v takový podobně jsme to odevzdaly. kdybych nevěděla, že učitel dějáku má zrovna nás dvě dost rád, nic takovýho bych samozřejmě nezkoušela, lol. dostala jsem pětku přes celou A4 s tím, že se mi to nebude počítat a můžu si to opravit. what a time to be alive.

.
even tho this article is not supposed to be kpop related, i just have
to mention this video, because it fucked me up on. a whole new level.

ten stejnej den jsme měly jet do kina na fifty shades, ale taťkovi od bučis se povedlo kolosálním způsobem zničit naše plány (#karma), takže místo kina jsme si šly aspoň na chvílku sednout do starbucks. butterscotch latte. říkám to už teď, protože se to v tomhle článku bude dost opakovat, stejně jako not today a bts obecně.

došlo mi, že já, being the idiot i truly am, jsem z menu kdysi dávno smazala odkaz na můj účet a přestala ho dávat i do článků, lol, forgive me, už jsem ho dala zpátky. also, nepamatuju si, kdy naposledy jsem byla takhle happy se svým feedem. únor byl dobrej měsíc.

....

1) co chtěl autor touhle fotkou vyjádřit, těžko říct.
2) už jsem zmiňovala, jak moc bych chtěla jít na jejich koncert? no jasně, v minulým článku, lol.
3) příjde den, kdy si to tričko budu chtít oblíct a potom si vzpomenu, že jsem ho vlastně rozstříhala a udělala si z něj diář, lol. miluju svůj diář tho. /proč mi doma pronto dochází toner pt. 1/


....

4) ...tahle je fakt poslední okay, i promise.
5) vzdávám popisování mojí lásky k tomuhle songu, it's just impossible to describe with words.
6) #anotherstorytime, vysvětlím vám naše shippovací jméno, okay. už je to hrozně dlouho a vzniklo to celkem random, vlastně jenom kvůli tomu, že můj tehdejší mobil neuměl psát háčky a čárky. ale chytilo se to, lol. also, butterscotch latte... that shit tastes like heaven, guys.

....

7) TAHLE ŘASENKA, FAM. hrozně dlouho jsem ji chtěla vyzkoušet a jako můžu vám říct, že rozhodně nejsem zklamaná. also, moje první věc od nyxu a hned obsessed? budu té značce muset dát větší attention.
8) proč mi doma pronto dochází toner pt. 2. nevím, lepit papíry po zdech bude nejspíš moje hobby.
9) #nezačíná to vypadat, že dělám reklamu asusu, tho? tenhle měsíc jsem ve starbucks nechala nezdravě velký money, ale butterscotch latte fam. it was love at fisrt sip ( ͡° ͜ʖ ͡°) (my inner punster needs to fucking chill, srsly). also not today. makes me weak asf. if this isnt my life in one picture i dont know what is - nedělala jsem si prdel, když jsem k tomu tohle psala.

you know what is pretty emotionally devastating, tho? to finish two k-dramas. in one day.

a ještě když jde zrovna o moon lovers a hwarang. a big mistake was made. too much pain. agony as fuck. instant suicide. i'll never try that again. teď by měla přijít ta část, kdy řeknu, že se nemusíte bát, že už jsem se vypasala na lawlieta. i cant do that, tho. nevím, jestli si toho někdo z vás už stihl všimnout, ale.. lawliet is not among us anymore, fam. ten blog jsem zakládala, když jsem byla někdo jinej. teda aspoň co se fandomů týče. knb, free, všechno to budou vždycky moje srdcovky, ale anime teď přece jenom vystřídala korea a já jsem chtěla začít s čistým štítem, však to znáte. melted butter, vyložte si ten pun jak chcete, lol.

a zrovna teď? teď jsem nemocná. vlastně ani nevím, co přesně mi je, lol. ve čtvrtek jdu na odběry, protože moje doktorka má podezření, že bych mohla být chudokrevná. zní to strašidelně, ale není, nebojte. aspoň podle googlu, lol. třeba by se tím konečně trochu vysvětlily všechny ty moje kolapsy. however, pointa je, že jsem po dvou dnech válení doma bored to death. nevím, jaký drama si pustit, jakou fanfikci přečíst. mohla bych se třeba učit něco na maturitu nebo zkoušet příjmačky na vejšku but nah, i'll be just complainin' about my boredom instead. lets pray for buttercup, fighting.

a day may come when we lose, but it is not today. today we fight!

19. února 2017 v 17:09 | V✧*・ |  chanel
i lost my shit, guys. for real tho, zrovna zjišťuju, že moje slovní zásoba nejspíš nedosahuje takových kvalit, abych se vůbec mohla pokusit popsat, co se mnou not today dělá. nesundala jsem ten song z repeatu od momentu, kdy vyšel (což je doslova celej. jeden. týden, okay) a mám pocit, že do konce svýho života nebudu (a nechci) poslouchat nic jinýho.i believe in you by my side
together we won't die
i believe in you by my side
together we won't die (taekook is real, fight me)
i believe in the word together
i believe in BTS (fuck yeah baby)
aim your gun! ready! fire!

........THIS IS THE SHIT, FAM. THIS SONG LITERALLY MAKES ME WANNA GO FUCK SHIT UP.


now let's talk about the mv, shall we?


this was supposed to be a place for me to loose my shit but i have no shits to loose anymore, fam. i'm just drained. finally i reached the point where i have no fucking idea what to say, i'm basically just crying and choking on air. this mv fucked me up. it fucked me up good.


naivně jsem si myslela, že wings už se jim přebít nepovede. lol, how wrong i was.
you never walk alone, celej ten repack... vážně začínám uvažovat, že za to ty prachy dám a objednám si to. od aesthetically pleasing přebalu, přes všechny původní písničky, který už miluju dlouho, až k těm čtyřem novým... it's just pure perfection, guys. i'm so in love.

o spring day jsem vám tady sice brečela doslova v posledním článku, ale říkala jsem si, že se mi to třeba ještě trochu rozleží v hlavě a zvládnu tentokrát napsat něco víc. but no, pořád nejsem okay, naopak, zhoršuje se to. čím víc tu písničku poslouchám, tím víc se mi líbí. ten kontrast, když začne hrát not today tho, to rovnou vzdávám nějaký popisování svých pocitů, protože ta písnička je moje fucking everything, ale to jsem se koneckonců snažila vyjádřit tak nějak celým tímhle článkem. and i failed bad. wings byla jedna z mých faveys už na původním albu, tu remixovou tour (tour.. k tomu se ještě dostanu) verzi mám dokonce nastavenou jako budík. so it's no surprise i fucking love this new longer version even more. a nakonec you never walk alone... i mean, what a way to finish an album. i told you, it's perfect. i'm so-

A ABY TOHO NEBYLO MÁLO- wings tour začalo. a asi si dokážete představit, jak moc velká je to pain, vidět všechny ty fotky a videa a gify a ugh. tyhle věci mě naposledy trápily za mojí 1d éry, ale tam byla vždycky aspoň nějaká naděje, že se mi jednou na ten koncert poštěstí jít /poštěstilo. a taky to byl jeden z nejlepších dnů v mým životě a já jsem za ten zážitek neuvěřitelně grateful/, ale poslouchat kpop, když bydlíte v evropě, ještě k tomu v česku... life is hard, fam.
nedávám shit, tho. v momentu, kdy se dozvím, že bts přijedou někam do evropy, vzdávám se všech mých celoživotních úsporů a jedu. ať to stojí, co to stojí, tohle si ujít prostě nenechám (and ma fam obvsly goin with me ♥
nedělala jsem si letos vyloženě seznam novoročních předsevzetí, spíš něco jako... things that i wish for in 2017 but there is like zero chance they will happen list. vidět bts (nebo jinou moji group), jít na kcon.. to jsou obvsly jedny z položek a já bych si je vážně hrozně ráda odškrkla jako splněný, ale... ale peníze, ale rodiče, ale škola, ale ta vysoká pravděpodobnost, že do evropy vlastně ani nepřijedou. nic se vzdávat nebude, tho. ne dneska (see what i did there), ne zítra, ne za několik měsíců. not as long as i stan this group (no intetions to change this fact anyway).

na valentýna jsem vybrečela několik hektolitrů slaný vody, btw. ne protože by mě trápilo, že jsem forever alone (i mean, boyfriend? pf, who needs that shit), ale protože osmnáctá epizoda hwarangu happened.

#letactortaehyunglivepeacefully2017

vím, že vás teď strašně hltím koreou, a že tenhle článek byl vážně dlouhej, ale můj social life je tak nudnej, že je to až smutný. škola, práce, spánkovej deficit, škola.. znáte to. občas si uvědomuju ten fakt, že jsem vlastně dospělá, že za dva měsíce maturuju, že mě čekají přihlášky na vejšku. z větší části se mi zatím daří stres ze všech těchle věcí schovávat do hodně hlubokýho šuplíku někde uvnitř mojí hlavy, kterej je stejně tak moc zaskládanej věcma kolem kpopu a kdramat, že by se mi ho nepovedlo otevřít, ani kdybych chtěla. měla bych číst povinnou četbu, ne fanfikce. učit se maturitní otázky, ne korejtštinu (docela jsem v tom teď pokročila, tho. a baví mě to asf)... i know i should. but there is no way i will. not yet.

a možná jednou příjde den, kdy mě bts a vůbec kpop obecně přestane bavit, ale víte co?

not today ( ͡° ͜ʖ ͡°)


how much do I have to wait, how many nights do I have to stay awake.

12. února 2017 v 16:59 | V✧*・ |  chanel
všechny moje following kecy by měly teoreticky patřit na lawlieta but you know what guys? fuck it, bts before everything.

...

past the cold winter
until the spring day comes back
until the flowers bloom
will you stay there a little longer
will you stay

> nikdy jsem neuměla moc dobře popisovat svoje pocity a momentálně jsem ve stavu, kdy musím přinutit svůj mozek aspoň trochu pracovat, aby tady nebyly jenom random poskládaný písmenka v capslocku, který vytvořila moje hlava mlácením o klávesnici. majestic. beautiful. cause of death. she wasnt ready.

mám teď v hlavě hroznej guláš a vlastně ani pořádně nevím, o čem chci psát nebo kde začít. posledních pár dní bylo hodně emocionálně náročných, bts being the main reason obvsly. ve fandomu se toho děje víc než dost and god knows i breathe for ot7, takže všechen social life jde stranou, no regrets.

jedna důležitá věc se přece jenom stala a teď trochu odběhnu od bts (i když ne moc, tho), musím se vám totiž s něčím pochlubit. mám squad. a zase jednou velký díky za existenci blogový komunity, protože valnou většinu lidí jsem potkala právě díky blogu. moje fellow k-trash unity aka evilspirit, beepinka a scars featuring moje sestra a jeden extremely shy boi, dokážete si představit, jak moc legendární je náš chat? hodně. konečně mám lidi, se kterýma můžu hyperventilovat, a kteří se na mě u toho nedívají, jako kdybych byla mentálně labilní. protože my jsme mentálně labilní spolu, plz. love you, fam ♥ /jednou se všichni potkáme, okay? i kdybych měla do té prahy dojet na kole/ #romantikstajltajm.

.also.. what the actual fuck is this. why do i have to suffer so much?!?!?!

ne. však v pohodě. vždyť může každej týden výchazet nový mv. why the fuck not. proč mě bts nemůžou nechat žít? jsem weak, guys. i cant handle this shit.
teď tu písničku poslouchám a jsem legit fucking shook. je to lit. je to awesome. je to další důvod, proč mám trust issues. /lets just appreciate big hit entertainment, tho. trolling the fuck out of us since forever. like.. noone saw this coming, okay./ už teď jsem mrtvá. nemám páru, co budu říkat příští neděli touhle dobou. #fucknejsemreadynatuchoreografii

vím, že většina z vás není into kpop at all a tenhle článek pro vás byl absolutně nezajímavej a zbytečnej a já se moc omlouvám, ale už jsem v k-hole tak hluboko, že to ani jinak nejde, lol. a tohle jsem prostě já, fangirl inside and out. ne ta holka, která před rokem touhle dobou každej večer brečela, protože jí vypatlanej českej borec s pomalu srůstajícím obočím nebyl schopnej odepsat na messengeru. never. again.

oversized hoodie brings oversized comfort | 01/2017

3. února 2017 v 10:17 | V✧*・ |  gucci
for real tho, může mi někdo vysvětlit, jak se to stalo, že už je únor? vždycky mi připadalo, že leden je jeden z těch měsíců, který se táhnou jako smůla, ale tenhle rok ten pocit nemám. jakože.. jeden měsíc pryč a přitom se ani nic nestalo. #kromě stužkováku. #a kromě toho, že jsem se vrátila do mccafe. #a kromě toho, že jsem dostala na vysvědčení jedničku z filosofie, což doteď nechápu jak se mi povedlo. #okay, možná se toho stalo dost.
tohle může být jeden z mých posledních článků, tho. why? páč bts budou mít za nedlouho comeback a potom co jsem viděla promo fotky? im not going to survive this shit, fam. this time i'm going to die for real. #fandomproblems

......

1) som pokradol z weheartit, muahah.
2) protože jsem ten nejskvělejší best friend a vím, co udělá bučis radost. jop, ona je asi tak velkej potter-head jako jsem já bts trash, sou.
3) jakože looking at it now, ty nehty nebyly až tak boží, ale i tak bylo fajn je mít.

......

4) sice vypadají krásně, ale jsou nepohodlný jak sviňa, málem jsem v nich umřela. #notetoself: už nikdy si nekupuj boty, který se ti fuckin vyzouvají.
5) stužkovák essentials again.
6) já měla takový nervy, že se mi tu konfetu nepovede prasknout. přesně v tomhle momentu se mi to povedlo, tho. díky bohu.

......

7) konfety as fuck.
8) včera jsem je sundávala, protože jdu dneska do práce, sigh. look how pretty, tho. i miss them already.
9) mamka se ségrou, když byla ségra poprvé na ledu. jakože.. how cute, i just-

......

10) a again. jak moc fucking cute je tahle kosmetická taška? im emotional.
11) oversized hoodie brings oversized comfort - jop, jsem na ten quote hodně pyšná. #životní motto
12) to blbý písmeno jsem si objednávala na ebay někdy v červnu minulej rok. a došlo v půlce ledna letos, plz. ale jako hlavně, že došlo. i luv it. #teď pro mě má ještě čtyřikrát takovej význam, víte co.✧*・


-