until I can see you, until I can meet you.

12. března 2017 v 9:21 | V✧*・ |  dior
#update 18.3, 23:40: biggest fucking shout-out to my beloved noona. thank you so much for teaching me shit about graphics. im literally so grateful, cant explain.

first things first, můj precious little cinnamon roll má dneska narozeniny a já tenhle článek chtěla vydat už včera, ale kvůli tomuhle jsem čekala na dnešek, thats how much i love and appreciate my son. so once again, happy birthday my love, ilysm ♥
now, a lot of shiz happened and i need to share everything with you. yeah, better get ready.
posledních pár dní bylo.. fuck, just awesome. #notsarcasm
minule jsem vám psala o té chudokrevnosti. brali mi sedm zkumavek krve (jop, sedm plz), testy naštěstí vyšly dobře a všechno mám úplně v normě. kromě vysokýho tlaku lol, se kterým nevím moc co dělat. however, za tu dobu, kterou jsem nechodila do školy, jsem stihla sjet celou the legend of the blue sea. no regrets. kvalitně strávenej čas.
v úterý mi přišel novej telefon (ne že bych svůj starej beloved ajfon omylem hodila do umyvadla, to se vůůůbec nestalo). hello android, my old friend. přece jenom jsem byla skoro dva roky otrok iosu, takže mi chvilku trvalo si na ten android znova zvyknout, ale můžu vám říct, že svůj xiaomi (lol nejvíc sweg značka) zbožňuju, byla to láska na první pohled a nevyměnila bych ho, tak. ve středu jsem šla poprvé do školy a bylo to víc na chill, než jsem čekala. to stejný čtvrtek.
gosh, čtvrtek byl cool. pamatuju si, jak jsem ten den ráno vstávala a byla si jistá, že umřu (čekal mě test z matiky a zkoušení z filosofie, i mean-). ta matika.. mohlo to být horší. rozhodně jsem to čekala horší. u filosofie jsem měla tentokrát konečně štěstí a dostala otázku, kterou jsem chtěla. a za jedna, plz. obviously jsme to s bučis jely oslavit do starbucks, jak jinak. naše cesty autem jsou teď moje favorite thing. jak by taky mohly nebýt, když z rádia řve kpop (zkazila jsem si ji dobře, jsem na to pyšná). dělaly jsme velkej nákup v albertu a připadaly si u toho strašně dospěle.

#mám intenzivní pocit, že už se mi nikdy nepovede napsat článek, kde bych se ani jednou větou nezmínila o kpopu, nebo o něčem korea-related obecně. however-
.lemme tell you fam, this song is the shit. od B.A.P. jsem doteď znala jenom skydive a nikdy je nějak víc neřešila, tohle jsem si pustila úplně náhodou a thanks god i did.

říkala jsem si, že pátek bude oproti těm ostatním dnům celkem basic. lol, how wrong i was.
ráno jsem šla do školy, což mě nijak moc netankovalo, protože v pátky míváme nejvíc na chill rozvrh a chodíme vlastně jenom na čtyři hodiny. z toho první dvě jsme měli suplovanou informatiku. ne že bych byla celou dobu na tumblru a poslouchala u toho kpop. protože jo, přesně tak to bylo, lol. potom angličtina, kde jsme psali test a já málem něco rozbila, protože mi o jeden fucking půlbod utekla jednička. (just btw, toho půl bodu jsem v tom testu potom našla, ale ta paní učitelka mi ho odmítla uznat. takovej rage jsem ještě neměla. normálně se mi zamotala hlava z toho, jak moc jsem byla nasraná). a nakonec četšina, kde si vždycky akorát vybíjím mobil a tentokrát to obviously nebylo jiný.
a teď se konečně dostávám k té nejvíc funny části dne, protože ladies and gentlemen, já zažila poprvé v životě evakuaci.

po škole jsme jely s bučis do práce. však víte, pracuju v mccafe, který je jedna z několika restaurací v takovým celkem huge nákupním centru, který tady v brně máme. měly jsme s bučis na třetí a já si stihla akorát udělat kafe a obsloužit dva zákazníky, nemohlo být víc než půl čtvrté, když se celým nákupákem začalo ozívat "kód 20, spořádaně opusťte budovu".
nejdřív jsem si říkala, že to bude jenom nějakej planej poplach a hned to zase odvolají. but no. všichni zákazníci se začali zvedat a snažili se co nejrychleji dostat ven. gosh, jak byli všichni zmatení, to bylo tak funny. pro nás si přiběhla manažerka, že si máme vzít bundy a taky odcházíme. celá mekáč squad byla vysmátá, protože proč pracovat, když se můžete evakuovat, lol. říkala jsem si, že to bude záležitost tak na deset minut. but no, i was wrong again. po hodině přešlapování před nákupákem jsem začala intenzivně cítit, že na sobě mám sukni a baleríny. bez silonek, plz.

po další hodině jsme to vzdali a šli se schovat do venkovního kfc. jenom podotýkám, že jsme všichni měli uniformy a asi si dokážete představit, jak moc vtipně to vypadalo.
byla zablokovaná doprava, lidi se nemohli dostat ani dovnitř, ani ven. hasiči, sanitky a omg, nikdy jsem neviděla tolik policajtů na jednom místě. a co vlastně znamenal kód 20? bomba in da house. někdo to nahlásil a asi vám ani nemusím říkat, že to nakonec ten planej poplach vážně byl a po třech hodinách, až všechny zásahový jednotky zase poodjížděli, jsme se vrátili na svoje místa a makali, jako kdyby se vůbec nic nestalo.
domů jsem dojela o půlnoci a šla pronto spát, protože jsem věděla, že sobota bude hard.

i went to prague. i met my fam. we did it all.


ráno jsem vstávala v šest, protože po té páteční evakuaci jsem byla tak rekt, že ani vlasy jsem si nešla umýt. říkala jsem si, že easy, budu mít hromadu času, v klidu se namaluju, obleču, pohodička. and life was like nope. byla jsem nervózní jako prase, třepala se mi ruka, totálně jsem si dojebala obočí- *hlubokej výdech* prostě katastrofa. a proč jsem byla tak nervózní? coz moje fellow k-trash unity měla první oficiální sraz.

cesta busem z brna do prahy trvala čtyři hodiny, celou dobu jsme se ségrou na youtube sjížděly kpop, jak jinak. zase mi ukázala hromadu novejch skupin a hell, bude těžký nespadnout do dalších fandomů.

asi deset minut před výstupem mě začalo strašně bolet břicho, protože konečně bylo tak damn blízko to, na co jsem se hodně dlouho těšila. a teď, než budu pokračovat v mojí storytime, let me just appreciate my squad members.

@scars | boi, i expected u to be cool but not this much. fucking love your style. byla jsi nejlepší průvodce, bez tebe by jsme byly totálně v hajzlu, lol. a nejlepší smoking buddy, to nemůžu zapomenout. cant wait to see you again m8 ♥
@evilspirit | she is not evil at all, she is actually the cutest person i know ♥ ani nevím, kde mám začít. po skoro pěti měsících na chatu, konečně jsem tě mohla potkat, synu. and im so fucking glad because i love you so so so much, once again, happy birthday ♥

je hrozná škoda, že jsme se nemohli sejít úplně v plným počtu, ale to určitě výjde příště. ♥

podle fotek, nebo jestli mě máte na instagramu, jste možná poznali, že jsme byly na matějské, kam já se chtěla vždycky podívat. už jenom při pohledu na nějaký atrakce se mi dělalo mírně nevolno tho a hned ta první, na kterou jsme vlezly, a která měla být jakože "na rozjezd"... možná už jsem prostě old, ale ještě než to stihli pustit, začala jsem přehodnocovat svoje životní rozhodnutí a byla scared asf. however, i'm glad i experienced break dance with my son. ♥ hned potom se naše squad tak nějak rozdělila na young and fearless a old and scared shitless. i didnt mind being in the second group tho. vždycky, když byl zbytek na něčem šíleným, jsme si se scars zapálily a dobře se bavily tím pohledem na ně. jeden z nejlepších zážitků byla horská dráha. buttercup enjoyed that a lot. a ještě jsem si stihla splnit sen, vždycky jsem chtěla jít na takovej ten obrovskej kolotoč, kterej vás vyveze nahoru a je z něj krásnej výhled. se scars jsme si říkaly, jak tam nahoře budem plánovat zájezd do koreje a pustíme si nějakej kpop, ale jediný, co jsme nakonec stihly bylo jenom "kurva, tady je zima".

říká se, že čas rychle letí, když se člověk dobře baví a mně ty čtyři hodiny mi připadaly spíš jako dvacet minut.

not gonna lie, i shed a few tears when we were leaving yesterday, thats how nostalgic i am.
*spring day playing in background* already miss my girls but we'll meet again. soon.


golden days pro mě ještě nekončí, tho. zítra mi začínají jarní prázdniny, monsta x a got7 chystají comeback a každým dnem by na mě před barákem mělo čekat moje auto. you have no idea how excited i am. březen... so far, so good. lets keep going like this, please.
 


Komentáře

1 evil spirit | Web | 12. března 2017 v 11:46 | Reagovat

im crying mom. like.... dreams come true really. *sobs* i love you so much

včera to bylo legendární, ale fakt to strašně rychle uteklo. příští rok musíme na matějskou znova.

golden days nebudou končit ještě dlouho tho, tenhle rok bude legendary!

2 S c a r s | Web | 12. března 2017 v 15:34 | Reagovat

omg, tak fotka s bučis je boží ♥ :'DDDD

jak tak na to koukám, celkově se březen zatím daří a to můžu v podstatě potvrdit i u sebe. :DDDD A TEN NÁŠ SRAZ, FAM ♥ jednoduše luxusní záležitost! ((AHH THANK YOU FOR THOSE COMPLIMENTS, IM SO TOUCHED ♥))

lol a umírám u toho "naše squad se tak nějak rozdělila na young and fearless a old and scared shitless" IM IN THAT SECOND PART AND IDC! :DDDDD

3 Lost Shadow | Web | 12. března 2017 v 15:42 | Reagovat

ta evakuace musela bejt dost depresivní a zároveň to ale muselo bejt zajímavý :D ale nějak jsi nezmínila vo co vlastně go

a matějská.. joo.. doufám, že tam ještě stihnu zajet ^^

4 Elly | Web | 13. března 2017 v 20:50 | Reagovat

My vždycky na základce mívali, jak píšeš, kód 20 :D Byla to sranda, protože po devíti letech jsme už věděli, že je to fake. Za ty děsivé pohledy prvňáčků to ale stálo :D Být ale v nákupáku a někdo vyhlásit evakuaci, měla bych vyděšený pohled taky - a určitě i dřevěné nohy :D

5 Ev. | Web | 13. března 2017 v 22:40 | Reagovat

omg úplně cítím tu pozitivní náladu a nadšenost...jako nemám co jinýho říct, než jenom, že závidím... :D sice to není moc pěkná vlastnost, ale who cares :D a evakuaci jsem ještě teda nezažila, pokud vím, ale asi zážitek dobrej, jednou bych to chtěla zažít, musí to bejt celkem prča, obzvlášť v pracovní době :D ale tak hlavně, že to byl planej poplach a tebe mi tam neodbouchli nějaký teroristi, protože co si budem, co bych bez tebe dělala že ♥ :D btw pamatuju si, žes mi jednou nabízela, že když si budu chtít popovídat, ať ti klidně napíšu a já věřím tomu, že jednou to udělám, že se jednou odhodlám, protože jinak mi je to hrozně trapný a divný a pocit, že vlastně ani nebudu vědět, co si s tebou psát, převládá :D i když tady jsem schopná psát komentáře úplně o ničem lol :D moje logika fakt :DD a vždycky nějak odbočím od článku, protože nějak nevím, co k tomu říct, ale ten komentář ti k tomu chci napsat, omg já jsem fakt magor :D a proč musím bydlet tak daleko od tebe? :( proč vůbec musím bydlet v takový pr...díře daleko od všech...fuck :D jinak na všechny ty atrakce se taky vždycky cítím moc stará, je mi špatně, jenom to vidím :D vždycky si říkám, že jednou se konečně odhodlám a půjdu na něco, co vypadá úplně šíleně, ale nikdy k sobě nemám žádnýho blázna, kterej by to se mnou absolvoval a ještě by mě k tomu víc postrčil..takovej člověk by se mi v životě hodně hodil :D ahh..já už radši jdu :'D

6 M. | Web | 14. března 2017 v 8:14 | Reagovat

Ty jo, evakuaci jsem ještě nikdy nezažila :D Krom takových těch naplánovaných dní ve škole, kdy jakože hoří a my se musíme uspořádaně dostat ven..ale to není ono :D
Je super, jak jde z toho článku cítit, jakou jsi měla radost na tom setkání :D

7 Magicmax | Web | 14. března 2017 v 10:59 | Reagovat

Originální. :)

8 crazyjull | Web | 15. března 2017 v 19:14 | Reagovat

Já nikdy kpop neposlouchala, ale ta Wake me up od B.A.P. je totální dokonalost :3.
To je super, že jsi se měla tak dobře! :) Já jsem ještě na matějské a to to mám přitom kousek. :D Tak snad příští rok by to mohlo vyjít. :D

9 Siginitou | Web | 15. března 2017 v 19:46 | Reagovat

Já mám vysoký tlak taky, měla bych brát léky ale neberu je :)
Docela mě to štve, pač když je teplo tak mi to hodně vadí.

10 Michelle | Web | 16. března 2017 v 13:42 | Reagovat

V pohodě, já si jednou jen tak sedla oblečená do rybníka, protože bylo hezky, tak proč ne, že, no a jak si jsem zapomněla, že mám v kapse mobil.Ups... :D. A samozřejmě v tom hráloroli sluníčko a to neskutečný dusno a ne alkohol, samozřejmě....
Taková akce, to se jen tak nevidí :D tak hlavně,že jsi se ulila z práce,ne? :D a že to byl jen planej poplach, samozřejmě
Je dobře, že jsi březen užíváš, doufám, že to pro tebe tak bude i dál :3 :)

11 cincina | Web | 18. března 2017 v 19:46 | Reagovat

Heh, to já bojuju s nízkým tlakem:D
Jsem ráda, že ti to jde ve škole, bylo by na hovno, kdyby ne:D Hlavně ta matika že:D
Máš dobrý, že sis kámošku naučila:D Třeba mě by se tohle asi nepovedlo, nevím:D
Nechápu, jak ti může utéct známka o půl bod:D Dobře, o bod je to na vraždu, ale o půl bodu? Really. Je to divný. U nás to tak naštěstí nefungovalo. A když už si někdo našel bod, tak mu to bylo uznáno. Ale tak záleží na učiteli že.
Něco podobného se mi stalo v kauflandu:D Dvakrát! Byla tam nahlášená bomba, nebo tam hořelo, tak jsme museli všichni odejít:D
Hlavně, že sis sraz užila!:D Tak to má být.

12 beepinka | Web | 18. března 2017 v 21:19 | Reagovat

Ta evakuace..to je docela drsný ..hlavně,že to byl planý poplach ^^! Jinak taky doufám,že příště budu moct jít taky. Mám toho teď bohužel moc. =/
Jsem fakt ráda,že sis zamilovala B.A.P <3 Jsou DOKONALÝ ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


✧*・


-