Duben 2017

b i t t e r s w e e t •

28. dubna 2017 v 20:43 | V✧*・ |  dior
poslední zvonění bylo lit.
ráno jsem vstávala snad ve čtyři, abych si mohla v klidu nachystat věci, namalovat se, you know the drill. můj look jsem pojmenovala dva týdny jsem nespala. původní plán byl, že s bučis půjdem za banány, ale když jsme dojely do půjčovny, zjistily jsme, že jsme na ty kostýmy moc short. plán b jsme neměly, ale hned v momentu, kdy bučis nahodila ten sexy pruhovanej čepec, nám bylo jasný, co vybereme. chtěla jsem mít "co největší vlasy", takže jsem si večer předtím na hlavě udělala tisíc copánků. ráno jsem je rozpletla a rozčesala a ten objem, woah. exactly what i was going for. make-up se mi taky celkem povedl, kruhy pod očima jsem nakonec ani moc uměle dodělávat nemusela, lol.


počasí bylo jeden velkej what the fuck. když jsem ráno šla k autu, legit sněžilo. trochu mě to vyděsilo, protože ta představa, že budu celý dopoledne stát v takovým počasí někde venku.. navíc prakticky v pyžamu, i mean.. naštěstí někdy okolo šesté sněžit přestalo a celej zbytek dne bylo už jenom chladno. ve škole jsem jedné spolužačce udělala obočí, dalším dvoum celej obličej. trénuju, víte co. když dojela bučis, nahodily jsme kostýmy a šlo se vybírat. měly jsme snad nejlepší místo, nasbíraly toho vážně hodně, celou dobu si k tomu pouštěly kpop. až na to, že jsem po první hodině skoro necítila prsty, to bylo awesome. nějak mezi osmou a devátou jsme to vzdaly a šly se zahřát zpátky do školy, a tak o další hodinu později chtěly jet do města. u čekání na bus jsme si to tak trochu rozmyslely a nakonec skončily u bučis doma. sjela jsem s ní všechny run bts a líp strávenej den jsem si nemohla přát. snažím se napsat tenhle článek, jsem celá od třpytek (jedna lejdy od nás byla za jednorožce, těm třpytkám se prostě vyhnout nedalo) a nějak mi nic nedochází. těžko se tomu věří a jasně, pořád musím odmaturovat, ale.. it really is almost over. osm let zpátky jsem psala příjmačky na školu, ve které jsem dneska byla teoreticky naposledy. a zítra píšu příjmačky na vejšku, na kterou vlastně ani nechci jít. hešteg budoucnost. a teď sakra půjdu vypnout ten depresivní playlist, kterej už poslouchám asi dvě hodiny a nostalgický kecy si nechám až na konec května, tak.

not that i mind tho | 10/17-04-17

17. dubna 2017 v 22:00 | V✧*・ |  burberry
protože pojmenovávat rubriky podle toho, co v nich doopravdy je, je na mě moc mainstream. i mean yeah, hello fam, im back with some new content. na hodně blozích (nikdy si nejsem úplně jistá, jak tohle slovo vlastně skoloňovat so lol let's just go with this) často vidím tenhle typ článku a vzhledem k tomu, že můj mozek vynechává a já sama nejsem schopná vymyslet zrovna teď žádnej original content, rozhodla jsem se, že se nechám inspirovat cool lidma. nevím, možná se na mně konečně začíná podepisovat všechen ten stres okolo budoucnosti. přidávát články ale obviously chci, so here you go with some boring weekly updates on my awkward life.


m o n •

24 hodin stresu, doslova. vstávala jsem ve čtyři, abych si v klidu mohla umýt vlasy (not that it was because i was too lazy to do that the day before) a dojít do školy na nultou hodinu, napsat si písemku ze šestnáct maturitních otázek do zemáku. plnej počet bodů fam, how did i even- no idea. prakticky hned potom jsem se 90 minut potila nad dopisováním tuny testů ze zsv, to už tak cool nebylo eh. focení na tablo ani komentovat nebudu, protože to dopadlo přesně tak, jak jsem čekala. absolutní katastrofa, cringe, burn it. u zubaře mi udělali celkem radost tho. i mean, můj životní styl a pořád žádnej kaz? what is this magic.


t u e

však určitě víte, co se dělo. byla jsem nervózní, ale určitě ne tak moc, jak jsem čekala. přišlo mi hrozně moc zpráv plnejch supportu, neuvěřitelná podpora od mojí squad, ještě teď jsem z toho emo tbh ♥ ten sloh, no... byla jsem nachystaná psát za každou cenu vypravování, ale ty zadaný témata mi tak strašně nesedly, že jsem nakonec šla do úvahy a teď už se jenom modlím, lol. odpoledne jsem jela nakupovat a utratila rozhodně víc peněz, než je zdravý. whatever, its fun time. a nebyla by to pořádná oslava bez nějakýho alkoholu, right? note to self: vodka a jahodový pyré nejsou dobrá kombinace. not again.


w e d , t h u , f r i

dostali jsme ředitelský volno, takže jsem od středy měla prázdniny a tbh, tyhle dny mám tak nějak smíchaný dohromady, protože jsem prakticky vůbec nic nedělala. po tom úterním nakupování, kdy jsem vyloženě vzala rossmanna útokem v "parní valec" stylu, jsem měla hodně co zkoušet, takže jsem trochu experimentovala s make-upem a taky se pokusila nabarvit si vlasy. rozhodla jsem se totiž, že je čas na změnu. not black anymore, teď je to taková.. medium brown, maybe? idek. sjela jsem pár dílů totally spies, protože why the fuck not. v pátek jsem byla v práci a to byla vlastně veškerá moje činnost, lol.


s a t , s u n

sobotu jsem trávila u taťky. bez wifi. s datama, který jsem už dávno vyplácala. musela jsem se bavit s reálnýma lidma, lol. mám jeden velkej zážitek tho. jen tak jsem se zkusila bráchy zeptat, jestli by mi nepůjčil auto, abych mohla zajet pro ségru. a on prostě vytáhl klíčky a řekl, že mám jet. poprvý jsem jela v autě úplně sama, fam. and i was so proud of myself, not gonna lie. v neděli už jsem byla zpátky u mamky a se sis jsme začaly sjíždět nový kdrama. jsme z toho obě úplně nadšený a recenze bude soon, takže to teď ještě vytahovat nebudu, let me just say tho, that its some quality content.


m o n

a protože je moc mainstream být na velikonoční pondělí doma, moje family se rozhodla jet na výlet. do bazénu. plavání je jedna z mála sport-like věcí, který mi nevadí, navíc ten bazén, kam jezdíme, je celkem cool. byla jsem na tobogánu (no matter how old i am, it'll always be fun), ve venkovní slaný vodě (it was cold as fuck but awesome), ve vířivce, tam dokonce dvakrát bc why not. potom jsme šli na oběd (penne se špenátem is love), pak jsme se ještě stavovali na zmrzlinu, no co vám mám vykládat, i enjoyed this day a lot.

pořád ze sebe cítím chlor. a jsem celkem tired, ale mám hromadu věcí, který chci dneska ještě stihnout. jako třeba podívat se na nový epizody attack on titan, nebo sjet pár dalších dílů toho božího kdramata. a dost pravděpodobně jsem měla dělat i nějaký věci do školy, but who cares about that. doufám, že z toho dneska nakonec nebude all nighter tho, protože to by mě asi zabilo. mám zítra ve škole na nultou a ze včerejška na dnešek jsem toho taky zrovna moc nenaspala. proč? brácha potřeboval taxíka. v devět jsem ho vezla ke kámošovi a v jednu ráno pro něj jela zpátky. not complainin, you know i enjoy night rides a lot. especially when it's me who is driving. btw, jestli je tady někdo, kdo taky maturuje, určitě se pochlubte, jaký jste si vybrali téma a jaký z toho máte pocity. lets just cry together.

welcome to the final show, hope you're wearing your best clothes.

9. dubna 2017 v 15:27 | V✧*・ |  chanelremember, everything will be alright
we can meet again somewhere
somewhere far away from here
well fuck. i didnt see this coming. 1d jsou dead už nějakej pátek a já se přes to dávno přenesla, ale přece jenom.. taky to byla velká část mýho života. potom brutálním pádu do khole jsem přestala řešit veškerý dění okolo nich, takže když na mě dneska youtube úplně random vyhodil tohle video, no, málem mi vypadl mobil z ruky.

ať už budu v jakýmkoliv fandomu, harryho hlas vždycky bude pure gold a tahle písnička mi jenom připomněla, proč jsem ho vždycky tak zbožňovala. navíc tahle melodie v kombinaci s takovým textem? legit mě to rozbrečelo a ani se za to nestydím.

je to perfektní farewell, takový pomyslný goodbye jedný éře a tím nemyslím jenom 1d, ale tak nějak všechno, co se zrovna teď děje okolo mě. však víte, mám před maturitou, budu se loučit s lidma, se kterýma jsem posledních osm let vyrůstala. a i když na ně pořád nadávám a nemůžu se dočkat, až se jich konečně zbavím, s mojí nostalgickou povahou se to prostě bez nějakýho dojímání neobejde. proto je ta písnička zrovna v týhle chvíli tak perfektní a já doslova umírám.

mám to na repeatu už asi půl hodiny, lol help. this is what i do when i should be studying. plus mínus za tři hodiny se můj ass odebere k televizi protože moto gp is love, moto gp is life. náš karel bude dneska startovat z druhýho místa, whole world is shook, the end is near. vlastně bych se měla učit šestnáct otázek do zeměpisu, nějaký blbosti do občanky a jsem si celkem jistá, že mám na zítřek i pár dalších věcí, ale well, yolo.

kromě té hromady testů mě čeká taky focení na tablo. už teď vidím, jakej z té fotky budu mít cringe. but whatever, lets just go with it. a po škole jdu k zubařce, what an adventurous day it'll be. v úterý potom první část maturity aka sloh do češtiny, po kterým hodlám jet na pořádný nákupy. víte co, za odměnu. a od středy nám začínají velikonoční prázdniny a hlavně!! můj taetae by měl být konečně spravenej. nevlastní taťka chce, abych s ním pro to auto jela do nějaké prdele, kde jsem v životě nebyla a celou cestu domů si odřídila. sama. like wtf m8, im not ready to die yet. pray for me.


✧*・


-