울고 싶지 않아 | 05/2017

1. června 2017 v 10:01 | V✧*・ |  gucci
long time no see, já vím. first things first, odmaturovala jsem. a že by maturita byla jenom formalita huh, s tím bych zase nesouhlasila. říká se tomu zkouška dospělosti, right? podle mě, víc než potom o tu zkoušku samotnou, kde jenom odvykládáte učiteli nějakou teorii, jde hlavně o to donutit se jít si k tomu učení sednout a přežít ty horký chvilky, kdy čekáte před dveřma, až zavolají vaše jméno. zachovat klid, v tom je ta dospělost. já se to celý snažila pojmout zodpovědně, využít svaťák jak nejvíc šlo. however, když se na to teď zpětně dívám, stejně mi příjde, že jsem toho do hlavy nejvíc natlačila až poslední dva dny předtím. na čem záleží je, že jsem to zvládla. mám známky, za který se nemusím stydět, jenom lituju lidí okolo mě, kteří to celý prožívali se mnou a museli přežít moje nálady. i salute to you guys. maturita. děsili nás s tím celejch osm let. a teď je to vzpomínka. celkem dobrá vzpomínka, actually.


one. smutný je, že ten choker už jsem někde ztratila (vyšší síly mi dávají znamení, že v tom vypadám jako dement lol) two. přes celou maturitu jsem tuhle fotku měla na tapetě. brought me some good vibes, im telling you. three. brzo se budu stěhovat, takže teď musím fotit můj-zatím-ještě-starej pokoj jak nejvíc to jde, že jo.

když jsem to slyšela poprvé, v prvních vteřínách mi to hrozně připomnělo closer a já chainsmokers dvakrát moc nemusím, *cough* zrovna teď k tomu mám svoje důvody *cough*. however, potom vernon začal zpívat tím jeho andělským hláskem a nějaký podobnosti jsem úplně vypustila. i mean, ty vokály tho?? so fucking pure. a ten klip?? whole new fucking level aesthetics. zjistila jsem, že mít biase v seventeen je fakt mission impossible. takhle, vždycky budu hoe for mingyu, ale jeonghan tho. joshua tho. jun, hoshi a fucking seungkwan??? T H O. #hoeconfirmed


four. domluvily jsme se s mamkou, že pojedeme nakupovat. jídlo, okay? penny, lídl, taková ta klasika. jenže v lídlu měli tenhle bralet a já ho tam nemohla nechat. a potom jsem se šla podívat do kiku. dat's rite, do kiku. ten obchod jde nahoru fam, let me tell u. five. focený, když jsme za sebou obě měly státní ústní. byl to skvělej den (až na to, že jsem si tu bundu nemohla koupit, protože jsem broke as fuck). six. v posledních dnech prakticky jediný věci, který jsem nosila v tašce lol, golden days.

well, jestli jsem tenhle měsíc byla hoe ještě pro někoho, tak to byl bobby. začínám se kvůli tomu borcovi bortit do ikon, lord help my soul. kpop je fakt jak pohyblivej písek. ne, scratch that. kpop je pohyblivej písek. kažopádně, všechno začalo touhle písničkou, kterou jsem znala už dýl, ale teprve nedávno si ji dala do playlistu. vypisovala jsem si u toho otázky a tak nějak celkově si to pouštěla k učení, protože mě to vždycky dokázalo skvěle nahajpovat. každej má svoje metody, rite?


seven. po měsíci a půl mi konečně přišla. je o dost víc oversized, než jsem plánovala. actually vypadá spíš jako šaty, než mikina, ale já ji miluju. od momentu, kdy mi přišla, jsem ji na sobě měla tak tři dny straight. oversized hoodie brings oversized comfort - life philosophy. eight. vždycky mě zajímalo, jestli je ten dip brow doopravdy worth the hype a můžu vám říct, že je. oprávněně. doporučuju všem. no a ty řasy, ebay za třicet korun, jako neberte to. jsou fabulous a na očích vypadají hrozně pěkně, zvykla jsem si je teď nasazovat každej den, no regrets. nine. jsem s těma botama legit ve vztahu, its fucking real. literally láska na první pohled, přesně takový jsem chtěla, navíc na ně byla sleva jako prase, im living.

o knk nevím vůbec nic, tohle je doslova jediná písnička, kterou od nich znám, a highkey doufám, že to tak i zůstane, protože pohyblivej písek intensifies. knock, nalina od block b (poprvé jsem kousek téhle písničky slyšela v jednom videu a od té doby se mi hrozně líbila, tak teď ji konečně znám celou lol) + ty písničky, který už jsem zmiňovala předtím, to byl můj učím-se-na-maturitu playlist. budou mi to už vždycky připomínat a já začínám být nostalgická so yeah better gotta gtfo.


ten. damn, vím, že tady o seventeen žvaním celou dobu, ale sdjfsdlkjflsd ♥ ne jenom dont wanna cry (ta choreografie je tak fucking cool, im cryin), celej comeback se jim hrozně povedl. moje faves z Al1 jsou určitě ještě 입버릇 (vocal unit, seungkwan especially, ten dude mi teď totálně mrdá s bias listem. its hard to stay stable, ok) a if i (protože hip hop unit je život, můj memegyu, mingay - so many options, however, i love him. jestli nemáte co poslouchat, běžte si to stáhnout, nebuďte stupid. eleven. upřímně? tohle mlíko je další věc, která je oprávněně worth the hype. jasně, ne každýmu to chutná, ale mně jo. byla bych schopná do sebe nalít celou krabici na jeden nádech. (to neudělám, protože je to too expensive, life sucks.) twelve. nevím no, to by nebyl můj instagram, aby chyběla nějaký random fotka, ke které nejde moc co říct, že.

květen byl one hell of a ride, jediný, co mě na tom sralo, byly bbmas a všechen ten shit okolo toho. zasvěcení vědí, co se v poslední době děje v bts fandomu, a že větší část army teď má good time, ale někteří, ti normální, doufají, že ten hype okolo nich brzo umře. proud člen druhý skupiny, not gonna lie. s tím tempem, v jakým se potápím do seventeen, mám stejně legit strach, že titul mojí bias skupiny už mít bts dlouho nebudou. and u know how much i love them its just that im starting to fucking hate this fandom.

jinak na pátej chapter tohohle roku (was that cheesy enough?) budu vzpomínat ráda. na maturitu, na předávání vysvědčení, dokonce na maturiťák, na kterej se mi původně ani nechtělo jít. přišla bych o hodně. od začátku tam panovala hrozně fajn nálada. i mean, lidi, kteří vás osm let učili, nevidíte chlastat každej den, right? s půlkou z nich si teď tykám, tak wild to bylo. jedna z mála akcí, na které jsme se dokázali bavit všichni se všema a mně je teď líto, že je po všem. ani mi to ještě pořádně nedošlo, osm let je osm let. na druhou stranu si říkám, že takhle fajn to bylo nejspíš právě proto, že jsme všichni věděli, že se vidíme naposledy a už se nám nejspíš nikdy nepovede sejít se kompletně všichni. fuck, im getting nostalgic again. however, co bude teď? nevím a mám trochu krizi, ale on the other hand taky plán, podle kterýho se hodlám řídit. a jak mi to půjde, well, to se uvidí.

even if you go for it and it doesnt work out, you still win. you still had the guts enough to head straight into something that frightened you. that type of bravery will take you places.

praise.
 


Komentáře

1 Denia | Web | 1. června 2017 v 11:48 | Reagovat

Matura nebyla moc easy, a nevím, jestli mi to někdy tak bude připadat.
Na maturiťák jdu dneska, ale netěším se, není to vůbec zorganizovaný a zítra mám přijímačky. Z toho konce střední mám divné pocity, možná proto,že je uzavřená jedna velká kapitola, fenomén "život na střední" je pryč a jsou lidi, kteří mi budou vážně chybět, hlavně ta atmosféra a srandičky v hodinách, ale ti nejkámoši snad zůstanou.
Jinak, taky moc gratuluju, je bezva, že je to úspěšně za náma! :)

2 Elis Minarová | http://elisminarova.blogspot.cz/ | Web | 3. června 2017 v 10:29 | Reagovat

Gratuluji k úspěšné maturitě! :)

3 S c a r s | Web | 4. června 2017 v 11:45 | Reagovat

Mám dojem, že jsem ti už asi tisíckrát gratulovala, nicméně HUGE CONGRATS! ♥ Byla to s tebou vážně jízda. :'DDDD I'm also very grateful for letting me know that new song from Seventeen which I love so much and FUCK, Knock is such a good shit too! ♥ Co se MOBBu týče, jsou taky maximálně super a ten song mám už nějakou dobu stažený v mobilu. No regrets. Ugh, also tvoje fotky jsou opět aesthetic as fuck, I'm not jealous, not at all.

4 outcry | Web | 4. června 2017 v 22:04 | Reagovat

Tybrďo, tak gratulujuuuu
Já už jsem R O K po maturitě. ROK. WTF. Jakoby uteklo to neskutečnou rychlostí :D... Každopádně miluju Tvoje články no. Vždycky, když narazím na Tvůj blog (něco mi říká, že bych si měla svý oblíbený blogy dát do oblíbenejch :D)... tak jsem nadšená. Jinak moc hezký pokojík a v KIKu teď mám brigošku a chci koupit VŠECHNO :D...

5 Ev. | Web | 6. června 2017 v 14:51 | Reagovat

vidíš, žes to zvládla, jsi šikulka a gratuluju!! :)
k fotkám toho nemám moc co říct, jako obvykle, prostě závist, že máš takový úžasný fotky :D ale ty boty? sháněla jsem nějaký a vůbec žádný se mi nelíbily, tyhle jsou naprosto boží, kdes je vzala? 🙈:D
nás bylo na konci střední ve třídě 7 a nedávno jsem jim psala zprávu, jestli nedáme nějaký sraz...jakože zrovna já mám chuť se s nima scházet, ironie :D ale nedokážeme se domluvit ani v takovým malým počtu, protože půlce by to vyhovovalo přes týden a půlce o víkendu :D
jinak děkuju za tvůj komentář na blogu, už mě to štěstí sice přešlo, ale to je na delší vyprávění, ale prostě děkuju, že ti na mě záleží, jsi zlatá ❤

6 Paige | Web | 7. června 2017 v 19:27 | Reagovat

GRATULUJEM K MATURITE! :)
Tie botasky? D O K O N A L O S Ť
btw: tvoj insta feed je proste aww..

7 Simix | Web | 7. června 2017 v 22:16 | Reagovat

Dneska mám fakt štěstí co se týče nacházení blogerek, které mají rády K-popu apod. týče. Jako určitě jsem tu už byla, tvůj blog znám, ale v tu dobu jsem nebyla zažraná ještě do K-popu a v tu dobu jsem se ještě neučila korejsky :D :D A teď když to vidím, tak slyším svůj vnitřní hlas jak křičí: "joo! áááj..." :D
Moje poslední dva články jsou především o K-popu! Teda hlavně o GOT7 a BTS.. další jako třeba SEVENTEEN, EXO, B.A.P, možná i TWICE a další, zmínila :)
Ale k tvému článku... jojo... já mám zkoušku dospělosti už také za sebou. Nebylo to tak těžké, jak jsem myslela, že bude. Ačkoli to učení byl fakt záhul :D
Já se Closer od Chainsmokers přeposlouchala,tudíž to také moc už nemusím.
Úplně miluju na K-popu to... jak tančí a zpívají!
KDyž to tak vidím... dám se i na Seventeen.. je to božský. Oni jsou sladcí!
Už jsem si našla jejich jména :D :D :D čím víc jich v té skupině ale je, tím je to těžší :D Já během učení na maturitu .. nebo spíš o přestávkách mezi učením relaxovala pomocí K-popu :D
Jako ale myslela jsem si, že zůstanu jen u GOT7 a BTS, ale jak jsem teď slyšela ty písničky, které jsi sem přidala, tak nevím nevím :D Asi ten pohybivej písek, jak píšeš. Člověka to pohlcuje. A navíc jsem nikdy nevěděla, že se mi budou líbit Asiati ... :D Teda... i když ... bez make-upu to není tak úplně hot, ale stejně :D
S tímhle mlékem jsem se ještě asi nesetkala :) :D
Tak se měěěj :3

8 Andey | Web | 8. června 2017 v 8:51 | Reagovat

Gratuluju k maturitě. :) Mě to teprve čeká, ale jikdo nás jí nestraší. Jen jeden učiteln na zsv vždycky: "To se naučte. Budu to při maturitě chtít." A já v hlavě: "Ale já z toho maturovat nechci."
Jinak pěkné fotky. Taky fotím nějaké random, takže pohoda.

9 *Shock | 9. června 2017 v 12:18 | Reagovat

Upřímně? Nikdy jsem neviděla většího blázna do nějakého interpreta nebo tak, fakt že ne:D:).

Tyjo, gratuluji k maturitě, jsi šikůůlaaa♥!

10 Michelle | Web | 10. června 2017 v 17:02 | Reagovat

Gartuluju! :3 A prča to teda rozhodně nebyla, moje nervy! To je na tom všem asi nejhorší, ten strach a nervy a to dokopat se k tomu učení :D
Miluju tovje fotky, skvělý! :3
Taky jsem extra nostalgická a strašně rychlo to uteklo, ble :D. A květen by fakt dobrej měsíc, přes to všechno :)

11 Siginitou | E-mail | Web | 11. června 2017 v 13:10 | Reagovat

Gratuluji, hodně moc. Musí být super mít to úspěšně za sebou.
Já bohužel ukončila školu, k závěrkám jsem stejně nebyla ani připuštěna, budu teď makat. Po pravdě mi ta škola ale bude chybět.

12 cincina | Web | 16. června 2017 v 19:28 | Reagovat

Já to brala jako zkoušku dospělosti v tom smyslu, že si tím ověřím, jestli jsem schopná opravdu dokončit střední školu:D Nevím, jestli mě tak úplně chápeš:D
Ale jinak mi maturita nepřišla zase tak těžká, ale to je věc názoru:D
A gratuluju!
Všechny fotky jsem viděla na instagramu, takže tak zhruba vím, o co go:D
Jinak ty se budeš stěhovat?:O

13 A R G E N T U M ♡ | Web | 17. června 2017 v 15:14 | Reagovat

oh daaaamn, gratulejšn k marutshitu, teď už jsi 100% dospělák!!! :D
ten bralet, jakože fakt z lidlu? jako závidím tady, nemáš tušení :D
a ty boty.. nesnáším tě, fakt :D
a to mlíko je boží a fakticky nechápu, jak může bejt vanilkový levnější než to úplně obyč? jako..logika?
a taky bych hrozně ráda napsala něco o tom jak bylo fakt to bláznění okolo maturity a plesu, ale moje třída byla ultra na prd, že jsem to nějak nevnímala :D
ale počkej na ty stavy teeeď, teprve začala sranda :DDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


✧*・


-