꽐라 | 06/2017

3. července 2017 v 23:14 | V✧*・ |  gucci
whats up? nothing, literally. poslední měsíc doslova hniju doma, sjíždím jedno drama za druhým a sem tam si obarvím vlasy. yeah a píšu si s lidma. tak moc jsem se nudila, že jsem si stáhla nějaký aplikace, založila pár účtů a už se můžu chlubit s tím, že mám kámíky (nejenom) z jižní koreje. na procvičení angličtiny je to fakt užitečný, rozjíždím velkej business, you see. tahle zajetá rutina by se měla už brzo změnit tho, čeká mě nástup do nový práce, ale to si nechám, až to bude úplně aktuální. taky začínám být celkem nervózní, protože velká cena je za rohem a já ještě pořád nemám lístky *laughs nervously*, save me. a poslední věc, nemám ráda chainsmokers a to platí, ale something just like this, ta písnička mě pronásledovala doslova celej červen a já si ji nakonec dokonce stáhla (zmiňuju to už teď, protože sem to video prostě dávat nebudu, jsou to chainsmokers, ugh). po hudební stránce z ní zase tak moc nadšená nejsem, ale ten text tho. aj laajk.


. i když budete doopravdy dloouho hledat, stejně v tom žádnej hlubší význam neajdete lol. casually jsem začala červen random hipsterskou fotkou mojí kytky, protože why not. . #justbrnothings. o ohňostrojích jsem tady psala minule a tohle je doslova jediná použitelná fotka, kterou se mi povedlo pořídit. o dokumentaci jsem se snažila jenom během toho prvního, potom už jsem to vzdala, byla by škoda zírat do displeje místo na to krásně rozzářený nebe. . běžte si to koupit.

me love suffering, me a big fan of pain:) bože, všichni jsou v tom klipu tak freeeeesh. for real, v poslední době mám hrozněj struggle vybrat si, koho mám z monsta vlastně nejradši. i když já to takhle teď mám u hodně skupin, bwahah #hoesgottahoe. vím, že za tím klipem je nějakej hustopekelnej deep meaning, ale kapacita mýho mozku je omezená, takže si radši místo výmyšlení nějakejch teorií jenom užívám, jak aesthetically pleasing to video je. co se písničky týče, fighter u mě pořád vede, ale dobrej song to je, o tom žádná. jenom v refrénu slyším místo shine forever, shinee forever a netušíte, jak moc se těším, až z toho udělám crack.


. a další panoramatický foto z ohňostrojů, taky z těch úplně prvních. koukejte, jak moc fabulous je ta obloha a ty kolotoče tam, art. . vlastně jsem si tu rtěnku koupila jenom protože se mi líbil ten obal, ať žije povrchnost. . okay, ale tyhle světýlka z kiku, který už mám vlastně dýl, jak moc cute? byly hrozně levný und stuff, no neberte to.

bling bling i b-day, žila jsem v přesvědčení, že jsem oba songy poslouchala čistě ironicky, ale po nějakých třech dnech, kdy jsem to intenzivně jela na repeatu, mi došlo, že už to asi zas tak moc ironie nebude. bitch was shook and the bitch was me. ještě víc shook jsem byla, když jsem slyšela nějaký jejich pomalý, such matroš jako apology nebo wait for me. so pure and beautiful, why must i suffer like diis? also, mohla jsem sem dát oficiální video, ale jak moc cool je thumbnail na tenhle dance practise? too cool to not share. so yeah, tahle squad mě teď fakt baví.


질. byla jsem z nich fakt ve stresu, věřte mi. umím s umělýma nehtama fungovat v pohodě, ale tohle byl novej level. however, i got used to it and was proud. . *významné odkašlání* drama táááájm. zrovna teď mám rozkoukaný tři. jedno, který má hodně silnej good old remember feeling, takže jsem z něj logicky na nervy. druhý, který mi pomáhá ten stres z toho prvního trochu odbourávat, protože je to fakt funny, na druhou stranu, jeden z herců mi totálně rozboural můj bias list. bylo to fakt unnecessary a unexpected but it happened. a finally třetí, který je legit celý o chlebu. recenze obviously budou, takže yeah, lets talk about this latereu. . už s tím barvením musím přestat. tenhle měsíc jsem vystřídala celý spektrum, zrzavou, blond, růžovou... no a co, more colours coming in červenec lol.

když nepočítám ring ding dong, shinee pro mě byli dlouho neprobádaná oblast. je vtipný, že jsem vlastně znala většinu členů a přitom je nikdy pořádně neposlouchala. i mean, kdo v khole nezná taemina, right? minho aka starej známej z hwarangu #warflashback a key mě teď ničí v jednom z těch dramat, o kterých už jsem se zmiňovala výš. to jsou tři z pěti, i mean?? znám je jako herce, ale ne jako zpěváky, což je možná tím, že jejich tvorba není tak úplně můj šáleček, however, view mi teď už na playlistu nechybí a jsem si jistá, že za červen jsem jinej song tolikrát neslyšela.


. pro mě má ta fotka fakt velkej meaning. je to focený v ten den, kdy jsme byly s bučis na tom čínsko-švýcarským ohňostroji a hlavně je to první společná fotka našich aut. a já z takovejch věcí žiju, sou. 십일. teď nedávno jsme s babičkou zjistily, že to dost pravděpodobně nebude kluk, ale holka. což mi dost výrazným způsobem podělalo plány, but.. i cant unlove this baby. je celý mourovatý a má jenom bílý ťapičky, gotta stan. more photos coming soon. 십이. jenom mainstream lidi pijou kakao s marshmallownama v zimě, já to žeru celej rok.

po prvním poslechu jsem byla zklamaná? vážně, měla jsem od toho velký očekávání, ale ze začátku se mi ta písnička vážně nelíbila. however, čím víc ji poslouchám, tím víc gotta stan. playing with fire pro mě pořád zůstává numero uno, but.. they went for the fucking blackpink in your area again, yOu GoTtA sTaN!! z nějakýho důvodu v poslední době zanedbávám všechny moje skupiny. yeah, dokonce bts (protože mám pocit, že jsem je v tomhle článku snad ještě ani nezmínila wtf). ještě jsem neviděla home party, většinu lajfek, ani to nový bon voyage. prostě se nemůžu přinutit k tomu si to pustit? why?


십삼. ani nevím, kterej z nich miluju víc. možná trochu víc ten s jednorožcema, protože stál dvacet korun, zatímco ten mramorovej skoro čtyři kila, lol. čína versus českej obchod intensifies, amen. 십사. #storytajm. tuhle mikinu jsem si koupila hned po maturitě, někdy koncem května, za čtyři kila. teď nedávno, úplně náhodou, si tu stejnou, jenom v černý, koupil můj precious son ve slevě za sto-freaking-sedmdesát korun. nigga i was mad. nakonec je z toho uniforma naší squad. což mi připomíná, že se blíží jedna velkááá akce, na kterou se těším a každej den s tím, jak moc se těším, každýho prudím. a rozhodně tady o tom potom budu psát, takže be ready #comingsoon 십오. nečekala jsem od té barvy nic moc, takže jsem ani nebyla zklamaná, ale možná jsem trochu doufala, že mě to třeba překvapí. každopádně, jedno plus tomu washoutu dát musím - po všem tom barvení mi to trochu spravilo vlasy, což je vlastně divný, když je to actually další barva, but it happend so.. idk? plus estetický balení, takže dvě plus? seems like it, yeah.

zrovna teď? bobby je láska, bobby je život, bobby je životní styl. jak jsem bez téhle písničky sakra doteď žila? nechápu.

teď malá technická poznámka; dlouho jsem o tom přemýšlela a nakonec jsem se rozhodla vypnout komentáře. příjde mi zbytečný mít to tady otevřený kvůli lidem, kteří si ten článek stejně ani celej nepřečtou a komentují jenom z povinnosti. nemyslím tím všechny, takže no offence. koho vážně zajímá ten bullshit, o kterým píšu, si to přečte, protože chce, ne protože musí. a svoje oblíbený blogery mám uložený, takže jejich články budu číst a komentovat ze stejnýho důvodu. hope i made it clear, pííís aut. ♥
 


Aktuální články

Reklama


✧*・


-