cotton candy.

19. srpna 2017 v 6:01 | V✧*・ |  chanel
feeling some kind of way right now but cant describe it. definitely not with words. tired? yeah, okay, let's just go with that.

po tom konstantním chillu, kterej jsem si užívala prakticky od konce května až po začátek srpna, i dont know guys, nějak jsem zapomněla, jaký to je, vstávat brzo ráno a celej den komunikovat s lidma. rekonstrukce mýho soon-to-be pokoje taky pokračuje jakž-takž jak má, a i když je to hard work, i enjoy. plus když k tomu ještě přičtu ten psychickej abuse od bts, ani se nedivím, že jsem se dneska prostě nezmohla na jinej článek, než nějakej stupid playlist. this time zmiňuju jenom ty písničky, o kterejch jsem tady zatím pořádně nemluvila a zaslouží si víc attention. (kdybych měla můj playlist vypsat celej, blog.cz by měl overdose).

❝ the paled city lights, a chilling voice. sorry for not turning back. sorry for selfish self of mine. sorry, even if I'm late already ❞

whats that smell, dude? smells like sum new fandom. big thanks to my son for introducing me to this song. odchytily jsme to nějak hned po tom, co ta písnička vyšla a damn, když jsem čekala, až to konečně bude na spotify, man it felt like years. but it is there now and it soon became můj nejpřehrávanější tune. nic moc o té squad ještě nevím, protože jsou new, ale když si vezmu, že už jenom debut byl this fucking lit, rozhodně si počkám a budu se těšit na future content.

❝ i dont have class, i dont hide anything, thats why my level is high, theres no time to breathe. eyes roll back when i enter the room, of course you hate me cuz your spotlight is mine. ❞

pořád nevím, jak se tohle vlastně stalo. ikon, no však víte, už jsem o nich párkrát mluvila so like, yeah, i really enjoy this group right now. jsem teď v takový tý fázi, kdy padám deeeper a deeper, aka sjíždím všechny variety shows, ukládám další a další písničky a jsem jenom příjemně překvapená, že mají hodně quality contentu. bts, seventeen, ikon. da holy trinity at the moment. i když bap budou mít taky comeback soon, i cant wait to be in pain again.

❝ no matter how many times i look, you're always so new. inside my days that were always the same, you are the only door that i can escape through. ❞

ugh, those lyrics. ne, for real, na můj liking je to až moc přeslazený. ta písnička se mi vlastně nelíbí jak textově, tak melodicky, spíš to sem dávám hlavně kvůli tomu klipu (a mojí big love k monsta x, obvsly), kterej je po estetický stránce jeden z mejch nejoblíbenějších, má to takovej správnej summer vibe. like i could watch them go for hours and not get bored at all. můj oblíbenec od mx pořád zůstává fighter tho a můj regret, že jsem nešla na koncert, když už byli doslova u sousedů, je taky pořád strong. so nothing new.

okay, vím. už jsem tady o hola hola mluvila stokrát, but too much is never enough when it comes to some good music.

❝ the sunset has a pastel tone film on top, its a green utopia. as long as those days are there, we will escape to that world. ❞

příjde mi, že textově je to hodně podobný jako newton, typická letní cukrová vata, ale na druhou stranu, naštěstí ještě nejsem tak advanced v korejštině, abych rozuměla každýmu slovu, so i can just listen and enjoy the good melody which i fell in love with as soon as i heard this song for the first time.

# i cant even put those lyrics here, they are too much lol.

nebudu lhát, když to video tenkrát vyšlo a koukala jsem na to poprvé, i was like shimmie shimmie what the fuck. you can ask bučis, viděla moji reakci live a měla moc velkou prdel z mýho výrazu, guess i was that shook. ale okay, to be fair, už u toho prvního poslechu jsem si tam našla části, který se mi vyloženě líbily. nebylo jich moc, ale byly tam. a teď, jak už to v mým případě většinou bývá, čím víc ten song poslouchám, tím víc to začínám findovat enjoyable. to pořád nic nemění na tom, že z the war je to moje least favorite, but we already talked about that last time.
 


Aktuální články

Reklama


✧*・


-