grande tóčo | 31-07/06-08-17

8. srpna 2017 v 8:46 | V✧*・ |  burberry
srpen came in strong, cool shit happened, ale než se dostanu k něčemu konkrétnímu, vzpomněla jsem si, že ještě před squad holidays jsme se ségrou byly v kině na homecomingu, což by byla škoda nezmínit. měla jsem low expectations, ale marvelu se zase jednou povedlo příjemně mě překvapit. there are only two words to describe this movie, cute & meme. hrozně se mi líbí, jak jdou s dobou, celý to bylo hella relatable. to be completely honest, moje nejoblíbenější verze spidermana out of all. i recommend and if you didnt like, we cant be friends. now lets talk about the shit.

bye yellow, hello.. what even are you
.31st july
i když si vlasy nejradši barvím sama (low budget, you kno'), bylo příjemný jít po sto letech ke kadeřnici (dostala jsem to k narozeninám, thats why). já, mamka a smol satan, udělaly jsme si takovej malej výlet. měla jsem trochu jinou představu, nejspíš jsme se s tou slečnou úplně nepochopily, however to, co mi tam nakonec vykouzlila, je rozhodně lepší, než ten žluto-oranžovej shit, kterej jsem tam měla předtím. ta barva je prostě mystery... nikdo teď moje vlasy nedokáže popsat jedním slovem.

newbie
.1st - 4th august
since it was 'bout time to start earning money again. na poslední chvilku jsem zrušila pohovor ve starbucksu, páč jsem se rozhodla, že si to radši nechám jenom jako koníček, přece jenom, pořád tam chodím ráda a nechci si to zničit tím, že tam budu pracovat, jako se mi to už povedlo jak mccaféčkem, tak s kinem. dala jsem přednosti jiné kavárně a můžu vám říct, zatím to vypadá, že to bylo lucky rozhodnutí. úterý, první ofišl zaučovácí den. všechno bylo hlavně o teorii a kalibraci kávy (prej už jsem dva roky barista, ale tohle jsem dělala poprvé v životě). co se toho zaučování týkalo, everything was just fine, horší bylo, co přišlo potom. aka asi po roce jsem potkala velký d (it stands for his name but also for debil, what a coincidence) a bučis ztratila peněženku. let me spoil it for you: byl to stres ale všechno dobře dopadlo.

ve středu na nás čekaly všechny teplý kávy bez mlíka a ledový kávy, ve čtvrtek potom první ranní směna a šlehání mlíka (that shit was real). v pátek kromě první noční taky rozdávání letáčků do všech obchodů v našem nákupáku, aby jsme je jakože nalákali. bylo vtipný pozorovat reakce těch lidí, kteří mě nejdřív totálně vraždili pohledem, ale hned jak jsem se dostala ke slevám, najednou se celý rozzářili.

ale to nebylo to jediný, co se v pátek stalo. ještě než jsme jely na tu noční, seděla jsem si tak doma a najednou se přivalil brácha z práce s telefonem ruce a vypadal hrozně ve stresu. měl nějaký komplikace s lístkama na velkou cenu, takže musel na rychlo shánět jiný. obvolal asi deset lidí a já mu můžu být vděčná, protože jenom díky jeho zařizovacím schopnostem jsem se tam nakonec o víkendu mohla jet podívat i já. yeah, minule jsem tady brečela úplně zbytečně.

burned to death | grand prix day 1
.5th august
sobota byla tropická a zmatená. ráno jsem ještě musela zajet pro ségru, na okruh jsme vyráželi nějak okolo jedenácté, je to od nás deset minut cesty, takže celkem easy thing. povedlo se nám zaparkovat blízko u vchodu, což bylo cute, než jsme si se ségrou vzpomněly, že naše lístky nejsou zlatý, ale stříbrný. long story short, aby jsme se dostaly na tribunu, na kterou jsme chtěly, čekalo nás celkem dlouhý obcházení. whatever, hlavně že jsme tam byly. našli jsme si jakžtakž cool místa a byl by to perfektní den, kdyby mi ten hardcore sunlight na ruce nevypálil hodinky a na nohách ponožky. a to ani nemluvím o takovejch těch basic věcech, jako je výstřih, nebo rukávy. i když jsme s sebou měli legendární starobrno slunečník, kterej byl takový naše poznávací znamení (byli jsme originální, nikdo jinej tam nic takovýho neměl), stejně jsem večer vypadala jako špatně upečený kuře. po kvalifikacích byl čas na odjezd, jenže again, kvůli našim silver lístkům se cesta k autu trochu protáhla. hodně lidí jsme pobavily tím slunečníkem, páč to by jsme nebyly my, aby jsme s tím po cestě nedělaly kraviny.

traditions | grand prix day 2
.6th august
i přes moji anxiety, že zase nebudeme stíhat a dopadne to jako minule, tentokrát jsme vyjížděli brzo ráno, celkem bez komplikací zaparkovali a na okruh došli v podstatně kratším čase, než loni (war flashback, ale lowkey na to vzpomínám ráda, i když jsem málem umřela). co už se minulýmu roku podobalo, bylo počasí. sunny kvalifikace, rainy závod, jako přes kopírák. nostalgic. naše legendární starobrno tentokrát posloužilo jako deštník, místa jsme zabrali přesně takový, jaký jsme měli v plánu a literally všechno bylo just right. ve všech kubaturách mi vyhráli moji oblíbení jezdci. "chuán" (ještě teď nemůžu z toho, jak to ten komentátor vyslovoval) si dojel pro první místo, i když to ze začátku nevypadalo a o to víc cool to bylo. potom ve dvojkách to marquez junior sice zalomil na stříbrné, ale i tak, *clap clap*. and now let me talk about my boi, #MM93. ještě než gpčka vůbec vyjely na trať, vykládala jsem ségře o mým oblíbeným závodě, myslím, že to bylo minulej rok v německu, když při startu pršelo a během prvních kol přestalo, marquez jako první vyměnil motorku, potom byl chviličku poslední, ale nakonec celej závod vyhrál. a přesně tak se mu to povedlo i letos u nás and hell, i was emotional.


večer jsme doma se ségrou řešily, jestli tady ještě jsou, nebo už stihli odjet, nakonec jsme se shodly na té druhé možnosti. sO JUST WHEN I THOUGHT SHIT 'BOUT TO GET CALM AGAIN, WILD MARQUEZ POSTED THIS. včera jsem okolo toho okruhu jela, fam. dokonce dvakrát. and i didnt know shit. mohla jsem se tam na ně jít v chillu podívat a prosrala jsem to. nevermind, aspoň už mám první resolution pro rok 2k18.

g o l d e n d a y s
 


Aktuální články

Reklama


✧*・


-