stressed but blessed, amen | 07/2017

3. srpna 2017 v 21:28 | V✧*・ |  gucci
guess who is not coming to velká cena. dats rite fam, it's me, yo gurl V. tak to asi bývá, když si něco plánujete hrozně moc dopředu (by that i mean legit rok ok), nakonec to prostě nevýjde, víte co, jen tak, for the lolz and stuff. na jednu stranu mě to mrzí, na druhou vlastně ne, protože si říkám, že když se na to budu dívat v televizi, tak toho stejně uvidím víc, než kdybych na tom okruhu byla und stuff. taky budu mít čas seškrabávat ze zdí mýho future pokoje růžovou barvu, která tam bohužel je a jak jsem zjistila dneska, drží celkem slušne. but i'll fucking take it down, im telling ya. however, potom vidím, jak marquez přidává na instagram fotky z brna a jsem z toho ve stresu. damn, radši o tom vůbec nebudu začínat, než si okoušu moje čerstvě dorostlý nehty. červenec. červenec přinesl celkem dost cool věcí, such as naše dank squad holidays, moji devatenáctku, bitch, dokonce jsem byla blessed pár taekook věcma. co 07/2017 sadly nepřinesl, byl estetickej instagram. for real, moje feed se mi tak strašně nelíbila, že jsem už většinu fotek stihla vymazat. however, here i have all of them so let's have instagram for aesthetics and blog for stories, shall we.


한. nejspíš poslední použitelnej picture z ohňostrojů. yaaah, vlna nostalgie here we go. bylo to fajn. 둩. smutný je, že ty vlasy na fotce vypadaly daleko líp, než ve skutečnosti. už si ani nepamatuju, jak dlouho jsem je chtěla mít růžový. a když už se mi toho konečně povedlo docílit, prostě jsem se v tom necítila. pinkeu, my darling, i guess we are just not meant to be *sobs and sniffs* 삼. boi just look at it, the amount of fluff is unbearable.


사. let me get this clear, ten cup stál třicet korun fam. třicet. nenechala bych ho v tom obchodě, ani kdybych musela jít domů pěšky, protože by mi nezbyly peníze na vlak. 오. je tenhle kind fotek vůbec potřeba komentovat tho. i když.. třeba přes srpen už budu able posílat fotky z novýho pokoje (i fucking hope so). so like, třeba je to jedna z posledních #estetickejvěšákbitchez fotek v tom starým. okay, lets. not. be. nostalgic. 육. už je to nějakej pátek, co jsem naposledy poslala nějakou starou dobrou půlksychtní selfie. feat. ségra ♥


질. #funfact, mamka mi ten fishnet hodila do pračky, tam se to nějak divně srolovalo a mně legit půl hodiny trvalo, než se mi to povedlo rozmotat. but the picture was so worth it tho, everything for aesthetics. 팔. fam ♥ bogoshipda. 구. můj mobil těmahle fotkama doslova oplývá, jenom je sad, že mi až tak moc nezapadají do feedu, takže je vždycky postnu, deset minut z nich mám radost a potom skončí v hromadě dalších not-white-enough smazanejch fotek.

favourite shiteu:
jako první zmíním in a heartbeat, simply protože je to to nejvíc precious video, který jsem kdy viděla. nejlepší čtyři minuty mýho života. moving on, don't wanna cry od seventeen je ještě pořád můj shit, im sure u know, part switch vezí mi udělali obvsly velkou radost. gotta stan these dorks. a když už jsme u kpopu, mám pár recent jamů. hola hola, nikdy jsem kard nějak moc neřešila, ale musím říct, že tahle se jim povedla. ty první dny po tom, co to vydali, jsem to měla na shufflu nonstop, společně s dumb and dumber od ikon, protože ladies and gentlemen, jsem ve fandomu a tenhle klip mi k tomu dost pomohl. teď tihle dumb indeed dudes togetha with bts und sevuunteen formujou moji top three. život je hard, když stanujete moc skupin a nemáte prachy na merch. jeden den mě ozářil nějakej paprsek kreativity, tak jsem se rozhodla obnovit můj bullet journal. zatím to jde celkem dobře, jenom doufám, že to nevzdám too soon, jako vždycky. hodně jsem si oblíbila u toho tvoření poslouchat music boxy, dokáže to navodit takovou správnou calm atmosféru.
srpen doslova jenom začal, ale já už mám víc zážitků, než za poslední dva měsíce dohromady. po sto letech jsem byla u kadeřnice, konečně jenom nesedím doma a chodím na brigádu a jak už jste určitě pochopili, spravuju si ten novej pokoj. přes šedesát dní jsem se konstatně nudila a teď jsem najednou hrozně zaneprázdněnej a vytíženej člověk. navíc, další důvod k té mojí vytíženosti jsou stehna. aka hd thighs, aka náš squad kanál, kam v budoucnosti bude přibývat a přibývat kvalitního kontentu. už ani nevím, jak dlouho jsme to plánovaly, ten kanál už jsem zakládala nějakej ten pátek zpátky, however, we finally kicked our asses and started doing shit. dělání cracků mi v poslední době bere hodně času, energie a nehtů. ale děláme to, co nás baví, takže kdyby jste třeba chtěli hodit odběr, like yeah, that would be nice. #selfpromotingisuglyikrbutlikeyouknowuhmyeah

strong power, thank you.
 


Aktuální články

Reklama


✧*・


-