im a disgrace | 21/29-08-17

29. srpna 2017 v 23:20 | V✧*・ |  burberry
21st august
-blood, sweat & savo
long story short, zázemí naší firmy se stěhuje a šéfová se rozhodla, že zaměstanci, kteří měli mít mezisměnu, půjdou pomáhat s úklidem. tenhle černej petr obvsly vyšel na bučis a já, being the bestest best friend that i truly am, i když jsem v pondělí měla mít volno, nabídla jsem se, že půjdu pomáhat s ní. tolik pavouků jsem nikdy nezabila a tolik sava v životě nenašňupala. no kidding. rozežralo mi to jak vnitřek dýchacích cest, tak moje oblíbený (a poslední neděravý) legíny. #rip. samozřejmě jsme si k tomu uklízení pouštěly sum kpopeu a surprisingly, vedoucí to tam poslouchaly s náma a vypadalo to, že měly good time. po dvou tunách prachu, několika nerezovejch skříňkách a sto kilometrech čtverečních totálně zašpiněný podlahy později, jsme konečně mohly zmizet. odpoledne jsem nám za odměnu uvařila nudle, a i když jsem až do večera v nose cítila savo a kdo ví, jaký jiný chemikálie ještě, nebyl to špatnej den.

22, 23 & 24th august
-adventure time
v úterý ráno jsem se jela poprvé podívat do mojí budoucí školy. to, co jsem si potřebovala vyřídit, jsem stihla v rekordním čase a zbytek dne pokračovala v rekonstrukcích. malování zdí jsem věnovala i velkou většinu středečního volna. ve čtvrtek jsem měla směnu, tentokrát už normální, žádný savo und stuff.
and i was left surprised and shook once again, páč se za mnou stavila šéfová s dárkem, jakože za ten náš pondělní úklid. nečekala jsem žádnej dárek, takže když na mě vytasila dárkovej poukaz na umělý nehty, bitch, i got emotional. dream job much? i know rite.

25, 26 & 27th august
-shinning
friyaaaay. další den, další směna, další cesta vlakem, kterou jsem celou strávila čtením fanfikcí.

❝people stare at me as i fly past them, but i am not a person, im a disgrace.❞
- rain (recommended).

po páteční noční, kdy okolo mě mimochodem několikrát prošel lumír z ulice, sobota přišla až moc rychle. nevěřila jsem, že to stihneme, ale povedlo se. ráno jsem nějakým způsobem vstala brzo a dokopala nevlastního taťku k dodělání posledních malovacích úprav. mezitím, co zasychaly poslední vrstvy barvy, já stihla umýt jak okna, tak dveře, podlahu, vypínače, zásuvky a takový ty věci. dokonce na kvalifikace jsem mezitím vším koukat stíhala. asi hodinu a půl vzalo, než mi nevlastní taťka položil podlahu a potom už zbývalo jenom přestěhovat těch pár kusů nábytku, který vlastním. ten večer jsem totálně mrtvá, ale šťastná, usínala ve svým novým pokoji. teď už mi zbývá jenom tunit (už vidím, jak celá sprnová výplata padne v ikei). v neděli jsem málem umřela. po tom sobotním stěhování jsem do sebe v práci lila jedno kafe za druhým, občas to prolívala vodou a ani netušíte, jak dlouhý vám připadají minuty, když potřebujete čůrat, ale nemůžete jít, protože jste na směně sami. nebudu vás napínat, thankfully všechno dobře dopadlo.

28 & 29th august
-chardonnay, my love
pondělí měl být náš den. plánovaly jsme si ho s bučis už jako odměnu za maturitu, ale až do včerejška nebylo kdy ho uskutečnit. a to by jsme nebyly my, kdyby se něco na poslední chvilku neposralo. když ke mě přijela celá ubrečená, moje první myšlenky byly, že někdo umřel. naštěstí z ní vypadlo, že jí někdo "jenom" ukradl telefon. tak se mi zase jednou povedlo projevit moje kvality nejlepší kamarádky, protože ne, ten den nám nějakej ukradenej telefon prostě nemohl zkazit, not today bitch. donutila jsem ji dojet do obchoďáku, kde jsme uplatnily ty naše dárkový poukazy, nechaly si udělat matching nehty, a když jsme potom u nás rozdělávaly flašku chardonnay, brečely smíchy kvůli úžasně vtipnejm pleťovejm maskám, ve kterých jsme obě vypadaly jako párek fantomasů a koukaly na hwarang, věděla jsem, že misssion zlepšit jí náladu, byla úspěšná. dnešek byl hrozně zvláštní. dlouhej a krátkej zároveň. hned ráno, po cestě do práce, jsme se s bučis zasekly na dálnici v koloně, ale směna byla easy, hodiny rychle utíkaly, dokonce jsem tam s holkama zůstala až do zavíračky. kvalitně placená práce s cool kolektivem, do které nemám důvod se netěšit, protože mě dokonce baví. nevím, ale myslím, že takovejm věcem se říká štěstí, ne?
 


Aktuální články

Reklama


✧*・


-