Září 2017

did you see my bag | 09/2017

28. září 2017 v 15:26 | V✧*・ |  gucci

did you see my bag, my bag is filled with trophies. how you think bout that, haters are already giving up. my success is already so golden, im so firin like a torchbearer, you are rushing to run away. how you dare. / mic drop


honeymoon, power, runaway, love yourself... jak se mi vlastně povedlo přežít září? boi, so much taekook was given to me this past few days, im living the life. mimochodem, kromě toho, že ještě pořád dýchám, mám i další úspěchy. dostala jsem se na vošku, tadááá. nejspíš mě žádný loučení se studentským životem přece jenom nečeká.

{} umělý nehty jsem měla už několikrát, ale vždycky mi je dělala ženská, tentokrát to byl dude a můžu říct, že pokud to půjde, řeknu si o něj i příště, byla jsem velice pleased (navíc měl hrozně estetický vlasy, dobře se na něj koukalo bwaahaha) {} víte jak moc milujů, jak ty kaktusy, tak ten rámeček, estetika musí být {} i když jsem se o to už pokoušela doslova v minulým článku, words aint enough, abych vysvětlila, jak moc to album miluju.


{} nechci se chvástat, ale víte co? můj pokoj je fockin cool. těch větších věcí už mi zbývá na senamu jenom pár, takže pomalu začínám nakupovat i nějaký dekorace a boiii, vypadá to dobře. {} byly časy, když jsem si ještě pravidelně kupovala časopisy, elle a tak. pamatuju si, že tam jednou dali vzorek tohohle krému, já ho vyzkoušela a byla jsem shook. od té doby jsem ho strašně chtěla, ale vždycky si na něj vzpomněla, až už nebyl cash. tentokrát jsem si tu radost konečně udělala bwahah. {} jakože kompozice nula, jakože brno není cool, ale estetika musí býýýýýýt.

taekook je real, škola dobrý, v práci se daří, life je good, jenom squad mi chybí. ten fakt, že jsme zítra mohly být na cestě do prahy s flaškou (nebo čtyřma) rybízovýho vína mi všechno dost ničí, ale my ten sraz uděláme jindy a toho vína koupíme ještě víc.

zítra mě čeká zápis a podle všeho i nějaký první přednášky, v sobotu si stříhnu 10ti hodinovou směnu v práci a pokud všechno dobře dopadne, v neděli se půjdeme s bučis vykřičet na hokej. golden days, is dat u boi, is u coming back to me? i fucking hope so.

LOVE YOURSELF: 承 ‘Her’

18. září 2017 v 16:13 | V✧*・ |  chanel

moje pokusy stáhnout bučis do kejhoulu byly nakonec úspěšný, tohle byl její první comeback a zároveň první den na vejšce, tak jsem jí slíbila, že počkám, než přijede a kouknem na to spolu #imjustthebestestbestfriend. delší hodinu a dvacet minut jsem v životě nezažila, byla to real pain. snad jediná bezpečná stránka, na kterou jsem mohla jít, bylo ebay. tak jsem si z toho stresu objednala svoje první kpop album a po dlouhým uvažování se nakonec rozhodla pro verzi O. teď už vím, že mě to nemusí štvát, budou to kvalitně utracený peníze.

člověk by řekl, že after all those comebacks that i actually managed to survive.. i should be used to this chest pain by now, but well, im not.

듀얼 • duel

11. září 2017 v 9:49 | V✧*・
možná jsem teď až přehnaně aktivní a sypu těch článků až moc a měla bych začít trochu chillovat, ale duel byl teď posledních pár dní můj věrnej společník and i just need to bleed my heart here.

❝ jang deukcheon is the chief of the crime squad. he is a kind, caring and friendly father to his young daughter. its a tough job and he comes from an equally dangerous past, but he never lets his family hear it. its the dream life, until the chief's daughter is kidnapped. and after trying to get her back, deukcheon sees that one man is always involved. actually, make that "two men". ❞

mám pocit, že jsem na to drama narazila snad někde na wikipedii, když jsem tenkrát hledala informace o lookoutu. víte, já jsem přes ty plakátky. tenhle se mi líbil, tak jsem si to uložila na tv show time a tam to hodně dlouhou dobu nechala ležet. když jsme u nás měly v červenci squad session, chtěla jsem na to začít koukat kolektivně, ale nakonec na to nějak nedošlo a já se k tomu dostala vlastně až teď.

jako většinou, i tentokrát jsem do toho šla s tím, že jsem žádnýho z herců neznala, ale jak říkám, borci na plakátku mě navnadili. i když to ve finále byl jenom jeden borec.

have you ever seen a man so talented and beautiful you cried? yang sejong did. that. vždycky jsem obdivovala herce, kteří si troufli na dvojrole. tenhle boi to dal s přehledem a to ty role měl dokonce tři. appreciate talent, kids.

dude got skills, a i když většina mojí pozornosti patřila hlavně jemu, všechny herecký výkony byly kvalitní, stejně jako ostčko, který jsem většinou sice vnímat nestíhala, ale když už se mi to povedlo, vím, že kvalitní bylo. especially pomalý písničky, který hrály v těch nejemotivnějších momentech, dokázaly tomu navodit tu správnou atmosféru a mě intenzivně ničit:)

šlo o podobnou tématiku jako u remember a lookoutu, i když tentokrát zase podanou trochu jinak. or well, aspoň mně to tak připadalo. #začínám mít intenzivní pocit, že korejští prosecutors musí být fakt bunch of dickheads. velkej rozdíl byl v tom, že duel měl v sobě i trochu sci-fi. #the perks of being a clon. it was cool, i liked it.

s oblíbenou postavou jsem to měla jasný hned po prvním díle, protože, jak říkám, sejong mě fakt nějak omráčil a k jeho postavám jsem přirostla prakticky hned. hlavně k té záporné, což u mě už až takovej zvyk nebývá.

o to horší pro moje hearteu potom byl ten závěr a tím se vlastně dostávám k poslední epizodě, jako vždycky se pokusím moc nespoilovat, takže jenom řeknu, že jsem zase jednou byla left shook and heartbroken. nebylo to moje první korejský thriller drama, a i když jsem v něj tentokrát fakt doufala, happy end jsem nečekala, still, to, jak to dopadlo, idk guys, na to jsem prostě ready nebyla. im getting war flashbacks so i better stop now before i'll spoil everything.

ani to nemělo takových těch klasických dvacet dílů. jenom šestnáct, každej tak cca o jedné hodině. however i still feel like i spent ten years watching it. but no, it was like.. four days, lol.

malej fun fact na konec, zjistila jsem, že poslední díl vycházel na moje narozeniny. this drama was literally meant to break my fucking heart on my birthday. nakonec můžu být glad, že jsem se na to nezačala dívat, když to ještě vycházelo.

10/10


suicidal

9. září 2017 v 19:41 | V✧*・ |  chanel
that cool tumblr skull over there is actual footage of me by the end of this month (or even a week, maybe) but wait, i'll get to that.

je nice poprvý v životě zažívat září bez školy a bez stresu (uhm, okay, to možná není tak úplně pravdivej statement). #pomaturitnílifeu, až do konce září je moje jediná povinnost připravovat se na nějaký trapný příjmačky o patnácti otázkách a chodit na brigádu. and let me tell you honestly, i dont mind either of those.

ať už jsou jakýkoliv okolnosti tho, life is being very painful at the moment. and when i say painful, i dont mean just some regular amount of pain, i mean fucking laviny, bouřky, trakaře a kdo ví, co ještě. hell, vlastně jsem ani neměla v plánu dělat nějakej playlist, ale vzhledem k tomu, že mě moji beloved korean dudes zavalili comebackama, its not like i had a choice.chardonnay makes it work | 08/2017

4. září 2017 v 19:13 | V✧*・ |  gucci

❝ i will go, i will find, i'll meet you someday, even if my body is broken down by a cold wind, always... ❞ ... wind; ftisland

bap are about to drop sum new shit, bts dropped sum shit and are about to drop more & exo are about to drop sum shit later this week, too. cítíte ten stres? navíc, aby toho nebylo málo, je to pár týdnů, co jsem začala stanovat ftisland. je to pár dní, co jsem zjistila, že ftisland budou mít náhodou tour po evropě, but guess who is not coming again bc low budget? dats rite my friends, me. but its okay, im loving the pain.한. just like last year, velká cena byla real a lit a hned bych šla znova. pořád čekám, až ze mě vyprchá to odhodlání, zaplatit si na příští rok vip lístek. už teď vím, že se šetřením mi to absolutně vůbec nepůjde but one can dream, right? 둩. well, přestěhovaná jsem, teď už zbývá jenom zůtulňovat a příjemnej stuff like that. tohle byly první úlovky z ikee, aka konečně jsem taky owner čistě bílýho povlečení a týhle mainstream umělý kytky, u který se aspoň nemusím bát, že se mi povede ji zabít. 삼. možná to vypadá jako něco z kfc a já si dělala srandu, že actually je to z mcd but get ready for the plottwist, je to salát z naší kavárny. 99% zelenýho a spíš pro králíky, než pro lidi, but i enjoy. #připadámsizdravěvíšjak


사. barva mejch vlasů je pořád celkem mystery, i když teď už se aspoň většina lidí shodne na tom, že jsou bílo-šedý. progres. 오. někdy je flaška chardonnay jednoduše všechno co potřebujete, aby vám svět zase připadal hezkej. 육. věci z ikee v akci. nikdy jsem svůj pokoj takhle nezbožňovala a to jsem s ním ještě ani pořádně nezačala. excitement intensifies.

nepamatuju si, kdy naposledy jsem měla takhle málo fotek tho. asi to vážně jenom dokazuje, jak moc byl srpen lit. however, září doslova teprve začalo a už se děje všechen ten shit, o kterým jsem psala hned na začátku. pray for me.


✧*・


-