did you see my bag | 09/2017

28. září 2017 v 15:26 | V✧*・ |  gucci

did you see my bag, my bag is filled with trophies. how you think bout that, haters are already giving up. my success is already so golden, im so firin like a torchbearer, you are rushing to run away. how you dare. / mic drop


honeymoon, power, runaway, love yourself... jak se mi vlastně povedlo přežít září? boi, so much taekook was given to me this past few days, im living the life. mimochodem, kromě toho, že ještě pořád dýchám, mám i další úspěchy. dostala jsem se na vošku, tadááá. nejspíš mě žádný loučení se studentským životem přece jenom nečeká.

{} umělý nehty jsem měla už několikrát, ale vždycky mi je dělala ženská, tentokrát to byl dude a můžu říct, že pokud to půjde, řeknu si o něj i příště, byla jsem velice pleased (navíc měl hrozně estetický vlasy, dobře se na něj koukalo bwaahaha) {} víte jak moc milujů, jak ty kaktusy, tak ten rámeček, estetika musí být {} i když jsem se o to už pokoušela doslova v minulým článku, words aint enough, abych vysvětlila, jak moc to album miluju.


{} nechci se chvástat, ale víte co? můj pokoj je fockin cool. těch větších věcí už mi zbývá na senamu jenom pár, takže pomalu začínám nakupovat i nějaký dekorace a boiii, vypadá to dobře. {} byly časy, když jsem si ještě pravidelně kupovala časopisy, elle a tak. pamatuju si, že tam jednou dali vzorek tohohle krému, já ho vyzkoušela a byla jsem shook. od té doby jsem ho strašně chtěla, ale vždycky si na něj vzpomněla, až už nebyl cash. tentokrát jsem si tu radost konečně udělala bwahah. {} jakože kompozice nula, jakože brno není cool, ale estetika musí býýýýýýt.

taekook je real, škola dobrý, v práci se daří, life je good, jenom squad mi chybí. ten fakt, že jsme zítra mohly být na cestě do prahy s flaškou (nebo čtyřma) rybízovýho vína mi všechno dost ničí, ale my ten sraz uděláme jindy a toho vína koupíme ještě víc.

zítra mě čeká zápis a podle všeho i nějaký první přednášky, v sobotu si stříhnu 10ti hodinovou směnu v práci a pokud všechno dobře dopadne, v neděli se půjdeme s bučis vykřičet na hokej. golden days, is dat u boi, is u coming back to me? i fucking hope so.
 


Aktuální články

Reklama


✧*・


-