LOVE YOURSELF: 承 ‘Her’

18. září 2017 v 16:13 | V✧*・ |  chanel

moje pokusy stáhnout bučis do kejhoulu byly nakonec úspěšný, tohle byl její první comeback a zároveň první den na vejšce, tak jsem jí slíbila, že počkám, než přijede a kouknem na to spolu #imjustthebestestbestfriend. delší hodinu a dvacet minut jsem v životě nezažila, byla to real pain. snad jediná bezpečná stránka, na kterou jsem mohla jít, bylo ebay. tak jsem si z toho stresu objednala svoje první kpop album a po dlouhým uvažování se nakonec rozhodla pro verzi O. teď už vím, že mě to nemusí štvát, budou to kvalitně utracený peníze.

člověk by řekl, že after all those comebacks that i actually managed to survive.. i should be used to this chest pain by now, but well, im not.001. Intro: Serendipity (세렌디피티) | řeknu to rovnou, moje oblíbený intro bude asi už navždycky boy meets evil, ale jimin je v tom klipu tak estetickej, že nejde nestanovat.
002. DNA | song je jam, ale bože, ten klip. the amount of taekook that i was gifted with, thank you big hit, you're the man. všichni jsou tam fresh a beautiful, ten dance je lit jak kráva a já jsem umřela. btw, hned na začátku, jak tam okolo jungkooka začnou lítat ty vzorce a on se usměje, oni ví o jungskook memes, to vám říkám já. those bitches, i swear. 003. Best of Me | nerada to přiznávám, protože všichni víme, jakej mám vztah k weedsmokers (noona, this one will forever be legendary), ale ta písnička je jam. kurva. když jsem poprvý slyšela yoongiho část tak jsem málem spadla ze židle, tak moc mě to rozbilo.


004. 보조개 | our vocal line is overall so talented, i stan. 005. Pied Piper | "lets stop looking and start studying for the exams, your parents and boss hate me. the video clips you watched, various pictures and tweets, gotta watch V app, stop it, you can analyze the MV later" myslím, že k tomu textu ani nemusím nic dodávat. those dudes, they know us so well. 006. SKIT: Billboard Music Award Speech | vím, že jsou na to pyšní a respektuju to, ale na mým playlistu to nebude, protože jenom vidím něco bbmas related a hned mám kopřivku.


007. MIC Drop | oh man, words cant describe. první dvě vteřiny jsem myslela, že umřu. i was like "bts went fucking metal, m8, wot is happening". byly jsme s bučis shook. ještě jsem nečetla text, ale jsem si celkem jistá, že to bude fire a lit a ten song je tak dobrej, že já nemůžu žít, co to znamená. 008. 고민보다 Go | "where my money, yah. where the party, yah." kim taheyung, 2017. když si vezmu, že jsem od téhle čekala sumthing two, three-ish like. well, i was fucking wrong. yolo yolo yolo. those lyrics. 009. Outro: Her | it finished the album and also me. i cant anymore. im done.

moje faves jsou úplně všechny lol (ok, mám sweet spot pro best of me but i really blame yoongi for that, also mic drop is so lit it made me speechless but overall, the whole fucking album is so fuckinggggggg-).

thank you.
 


Aktuální články

Reklama


✧*・


-