suicidal

9. září 2017 v 19:41 | V✧*・ |  chanel
that cool tumblr skull over there is actual footage of me by the end of this month (or even a week, maybe) but wait, i'll get to that.

je nice poprvý v životě zažívat září bez školy a bez stresu (uhm, okay, to možná není tak úplně pravdivej statement). #pomaturitnílifeu, až do konce září je moje jediná povinnost připravovat se na nějaký trapný příjmačky o patnácti otázkách a chodit na brigádu. and let me tell you honestly, i dont mind either of those.

ať už jsou jakýkoliv okolnosti tho, life is being very painful at the moment. and when i say painful, i dont mean just some regular amount of pain, i mean fucking laviny, bouřky, trakaře a kdo ví, co ještě. hell, vlastně jsem ani neměla v plánu dělat nějakej playlist, ale vzhledem k tomu, že mě moji beloved korean dudes zavalili comebackama, its not like i had a choice.
❝ showering my body with the overflowing stars from beneath the palm tree, a film on the shining freedom and bright youth, we're beautiful, i know you hate it but im freer than ive ever been #whateven

můj názor na honeymoon není tak úplně pozitivní. like dont get me wrong, ta písnička je jam a mám to na repeatu, ale proč jim TfuckingS musí vždycky nějakým způsobem posrat video, tentokrát takovýma hnusnýma filtrama. like my bois are fresh even without 'em, thank you very much. however, za zmínku stojí celý blue, coz bap came back strong as fuock. all the way up tho. that song got me jammin'. rewind je also very enjoyable a to ta písnička ani není můj usual kind of shit. kvalita. good job my sons, keep it up.

❝ dont hesitate, move on. theres no time, your future depends on your imagination. throw away your fear, we can do it, its okay. all the keys are in your possession

first things first, im loving the lyrics. also the video, the concept, the comeback in general. měla jsem to napsaný v diáři špatně, takže když to vyšlo, doslova ve stejnou chvilku jako honeymoon, měla jsem stroke. nechápu všechen ten hate, kterej na to lidi mají tho. podle mě, stejně jako blue, celý minialbum je kvalitní. power je jam, boomerang je jam a sweet lies, prvních pár vteřin jsem si fakt myslela, že se mi ten song líbit nebude, ale potom přišel chyneol a sehun a jejich lit rap, a já, jako vždycky, musela uznat, že stanuju.


why cant bts just like, idk, chill for a minute. why.

bitches wont let me fucking breathe. tak nějak jsme pro tenhle comeback se ségrou doufaly v hiphop koncept. už jsme viděli intro (jimin casually making men to fall in love with him), viděli jsme koncept fotky (ještě pořád jsem shook).. myslím, že s hiphop konceptem počítat nemusíme, i když, u bts člověk nikdy neví, hoes are sneaky as fuck. očekávám, že každým dnem bigshit dropne trailer na nový mv, comeback celkově se blíží hrozně rychle a nějaký psychický přípravy jsou úplně zbytečný, páč se na to stejně nijak připravit nedá. lets just pray and at least try to stay alive.


❝ ill tell in front of you who left me, please come back, i wont let you go, no. now smile, you will be happy, well be forever, we wont cry again.

nejspíš jsem sjížděla sorry od the rose tak moc, že se youtube rozhodlo, doporučit mi nějakej similar content. and they did good, zamilovala jsem si tu písničku hned na první poslech a po intenzivním eduaction tajmu na tumblru a spotify, začala stanovat skupinu celkově. o tom, jak moc mě štve, že koncert prošvihnu, jsem brečela minule, tak nebudu i teď, just letting you know, im still not over it and im angry about it every day:)

❝ mansae mansae mansae yeh mansae mansae mansae yeh mansae mansae mansae yeh #somequalitylyricsrightthere #everydayboomboom

nikdy jsem tu písničku neměla ráda, ale jeden den mi to z nějakýho záhadnýho důvodu začalo znít v hlavě a já se toho od té doby nemůžu zbavit. mám pocit, že seventeen mají naplánovanej comeback na některej den v říjnu a já si začínám uvědomovat, že stanovat víc než jednu skupinu pro můj weak-ass self není vůbec zdravý.

tak se mi dneska nakonec povedlo být produktivní, aniž bych musela opouštět svoji postel. na kvalifikace jsem stihla kouknout, konečně dopsat tenhle článek a dodělat další crack (if you love me subscribe to stehna pretty pretty please). a teď budu off to watch some more of duel (chybí mi dokoukat pár posledních dílů a jsem z toho ve stresu, protože to drama žeru tak moc, že u posledního dílu budu brečet, i kdyby to mělo happy end, what is probably not happening anyway bc its korea we are talking about). #recenzebudesoon #thisshitdeservesattention
 


Aktuální články

Reklama


✧*・


-