Říjen 2017

KNB: LAST GAME

Neděle v 20:11 | V✧*・
než se dostanu k nějakýmu recenzování aka umírání nad tím, how much i loved it and stuff, tím, že jsem po dlouhý době viděla něco anime-ish, k mýmu děsu se do toho zase začínám bortit lol. rozhodla jsem se do svýho prada listu v rubrikách přidat všechny anime, který jsem viděla, nevím, jestli jste si already všimli, or nah. however, na většinu z nich jsem měla napsaný recenze na lawlietovi, jenže ten už není. já se pokoušela napsat to všechno znova, ale už je to přece jenom dlouho, takže to byl fail. so yeah, dala jsem tam odkazy na anime list, kde si můžete přečít lepší recenze od lidí, kteří nejsou tak emo, jako já over there. now lets talk about this badboy. ani nebudu připomínat, jak dlouho jsem na last game čekala, but ok, řeknu to. dlouho. poprvé jsem na to koukala už před nějakou dobou, jestli sledujete moje storýčka na ig, tak určitě víte, měla jsem big time. teď je to dobrejch pár minut, co jsem si znova dobrovolně nechala ublížit a koukla na to znova. předem upozorňuju, že to, co dál napíšu, s největší pravděpodobností nebude ani trochu objektivní, protože its srdcovka that we are talking about. knb je moje věc. i přes to, jak hluboko jsem v kejhoulu, knb bylo, je a vždycky bude moje věc. so get ready, shit 'bout to get emotional.

❝ the generation of miracles, including kagami and kuroko, form team vorpal swords to challenge team jabberwock to a revenge match after the latter disparaged all japanese basketballers as monkeys. ❞

anime jsem zbožňovala, takže jsem se trochu bála, abych po tom dlouhým čekání na sequel nebyla zklamaná. byl to zbytečnej strach, moje hearteu dostalo všechno, po čem toužilo. možná až na ten ending, tho. jakože, nedá se říct, že by to ukončili špatně, ale... nečekala jsem to a hlavně jsem to takhle sakra vůbec nechtěla, takkže v mojí hlavě to skončilo úplně jinak lol.

je hrozně težký popsat, co všechno se mi líbilo, co všechno mě rozesmálo a co všechno mě rozbrečelo, aniž bych spoilovala, so like what am i supposed to say then. just watch it. i promise u wont regret, as always.

but why do i love knb so much even tho i know shit about basuke? thats because akashi is in it. aka kamiya hiroshi is the shit.

z nějakýho důvodu tíhnu k jeho hlasu a všem postavám, který namluvil, už od chvíle, když jsem ho poprvý slyšela jako leviae z aot. a nebyl to jenom on, v knb se vystřídala tuna dabérů, který jsem znala z předchozích anime a to jsou pro můj nostalgickej ass vždycky jenom bonusový body, plus když k tomu přičtu kvalitní příběh a good amount of fun, how can i not stan? i love it and thats final. you should go and love it too.

10/10


bruh | 01/08-10-17

9. října 2017 v 18:22 | V✧*・ |  burberry
kdybych měla první říjnovej týden popsat jedním slovem, ani bych nezaváhala. rollercoaster.
.
sunday 1st // možná víte, možná ne, každej brňák žije pro kometu. já, i když mám hokej ráda, kometě jsem se dlouho vyhýbala, ale tentokrát jsem si řekla, že by to mohlo být takový pěkný odreagování před prvním školním dnem, jít se vyřvat na zápas. a taky že bylo, kromě piva, který na nás z radosti z gólu omylem upustil nějakej dude, kterej stál za náma. schytala to moje taška, schytaly to moje kalhoty, ale nejvíc ze všechno bunda, kterou bučis nechala chytře ležet na zemi. aspoň se borec omluvil tho. po cestě z brna jsme se málem ztratily, ale to budu dál svádět na euforii z výhry a výpary z její pivní bundy.

monday 2nd // můj první den na nové škole byl shit indeed. čekala jsem od toho víc? ano. byla jsem zklamaná? rozhodně. nebudu tady vypisovat všechny ty důvody, proč jsem cestou domů málem pustila stavidla, ale... as chliche as it sounds, snažím se najít si cestu, ale so far mi příjde, že narážím jenom na samý slepý uličky. přesně tohle se mi znělo v hlavě celou cestu domů. i když, "domů", ze školy jsem to vzala přímo na kavárnu. bučis měla noční a já se nutně potřebovala vypovídat. původně jsem tam s ní neměla být až do zavíračky, ale nakonec se z toho stal takovej menší sraz s pár dalšíma bitches a já skoro zapomněla na všechny ty moje černý myšlenky.

tuesday 3rd // možná to bylo tím, že jsme měli lepší předměty. možná to bylo tím, že jsme po škole byly na nudlích a na pekanovým lattéčku. možná to bylo tím, že jsem stáhla do kholu dalšího člověka. srsly tho, kpop is getting wild these days. a nebo to bylo tím, že všechny lichý dny tohohle týdne stály prostě za hovno a všechny sudý byly chill. however, úterý bylo o dost růžovější, všechno šlo tak jak mělo, dokonce ani ta škola už mi tak hrozná nepřipadala. nejspíš to chce čas.
už během příjmaček, zápisu a toho prvního dne, se mi tam povedlo zformovat takovou jakousi squad. první týden je za náma a já ty holky vyloženě zbožňuju. všechno zlý je k něčemu dobrý.

; min yoongi, this shit should be illegal.

wednesday 4th // nějakým čarovným způsobem se mi povedlo zaspat a tím to asi začalo. říkala jsem si, že když už to v úterý bylo lepší, tak středa bude třeba ještě lepší. well, i was wrong. odseděla jsem si tam další super-nudnej den a kromě stresový cesty domů se vlastně nic zajímavýho nedělo.


© 2015 - 2017