bruh | 01/08-10-17

9. října 2017 v 18:22 | V✧*・ |  burberry
kdybych měla první říjnovej týden popsat jedním slovem, ani bych nezaváhala. rollercoaster.
.
sunday 1st // možná víte, možná ne, každej brňák žije pro kometu. já, i když mám hokej ráda, kometě jsem se dlouho vyhýbala, ale tentokrát jsem si řekla, že by to mohlo být takový pěkný odreagování před prvním školním dnem, jít se vyřvat na zápas. a taky že bylo, kromě piva, který na nás z radosti z gólu omylem upustil nějakej dude, kterej stál za náma. schytala to moje taška, schytaly to moje kalhoty, ale nejvíc ze všechno bunda, kterou bučis nechala chytře ležet na zemi. aspoň se borec omluvil tho. po cestě z brna jsme se málem ztratily, ale to budu dál svádět na euforii z výhry a výpary z její pivní bundy.

monday 2nd // můj první den na nové škole byl shit indeed. čekala jsem od toho víc? ano. byla jsem zklamaná? rozhodně. nebudu tady vypisovat všechny ty důvody, proč jsem cestou domů málem pustila stavidla, ale... as chliche as it sounds, snažím se najít si cestu, ale so far mi příjde, že narážím jenom na samý slepý uličky. přesně tohle se mi znělo v hlavě celou cestu domů. i když, "domů", ze školy jsem to vzala přímo na kavárnu. bučis měla noční a já se nutně potřebovala vypovídat. původně jsem tam s ní neměla být až do zavíračky, ale nakonec se z toho stal takovej menší sraz s pár dalšíma bitches a já skoro zapomněla na všechny ty moje černý myšlenky.

tuesday 3rd // možná to bylo tím, že jsme měli lepší předměty. možná to bylo tím, že jsme po škole byly na nudlích a na pekanovým lattéčku. možná to bylo tím, že jsem stáhla do kholu dalšího člověka. srsly tho, kpop is getting wild these days. a nebo to bylo tím, že všechny lichý dny tohohle týdne stály prostě za hovno a všechny sudý byly chill. however, úterý bylo o dost růžovější, všechno šlo tak jak mělo, dokonce ani ta škola už mi tak hrozná nepřipadala. nejspíš to chce čas.
už během příjmaček, zápisu a toho prvního dne, se mi tam povedlo zformovat takovou jakousi squad. první týden je za náma a já ty holky vyloženě zbožňuju. všechno zlý je k něčemu dobrý.

; min yoongi, this shit should be illegal.

wednesday 4th // nějakým čarovným způsobem se mi povedlo zaspat a tím to asi začalo. říkala jsem si, že když už to v úterý bylo lepší, tak středa bude třeba ještě lepší. well, i was wrong. odseděla jsem si tam další super-nudnej den a kromě stresový cesty domů se vlastně nic zajímavýho nedělo.thursday 5th // "ten první týden si odejdu celej a až pak to začnu flákat" - já, někdy předminulou neděli večer. no, tak přesně to se nestalo, nemám páru, co jsem ten den dělala, ale vím, že na dvouhodinovku ITčka jsem se prostě vykašlala. protože why not.

friday 6th // hned ráno se mi povedl slušnej trapas. táhne mi na dvacet, nejspíš by bylo vhodný, abych se naučila vystupovat z vlaku, lol. however, můj malej incident s otevíráním dveří bylo to nejmenší, co se ten den posralo. ve škole to přitom proběhlo v pohodě, horší bylo to, co následovalo potom. měla to být basic páteční směna s bučis, but nah. všechno se nám trochu zdramatizovalo a já už na ten den nechci vzpomínat nijak v detailech, takže řeknu jenom to, že takhle jsme se snad nikdy nepohádaly. and i cried a po cestě domů jsem potkala na silnici jelena a všechno bylo prostě jak vystřižený ze špatnýho filmu.

saturday 7th // a na příšernej páteční večer navázalo ještě horší sobotní ráno. again, ty věci, co se staly, není to nic, s čím bych se chtěla nějak extra chlubit, natož na to vzpomínat, takže detaily vynechám, ale in all honesty, ráno sice bylo shitty as fuck, ale zbytek soboty byl užitej. a to jsem byla v práci, prosím. kdo má to štěstí říct, že se těší do práce? bwah. also, když jsem přijela domů, zjistila jsem, že mi přišlo love yourself. sakra, přišlo už v pátek a já jsem to vůbec netušila. words cant describe how much i stan-


sunday 8th // do práce se mi nechtělo, únava kolosální, motivace žádná, navíc, měly jsme tam být s bučis šest hodin samy a po té naší páteční hádce, no, nebyla jsem z toho úplně nadšená. however, řekla jsem si, že se budu chovat jako dospělej člověk a zkusím se s ní normálně bavit. well, plán úplně nevyšel a první hodinu jsme se tam málem sežraly. naštěstí jsme obě soft, takže netrvalo dlouho a došlo k velkýmu vyříkávání a shodnutí na tom, že jsme to posraly obě. but honestly, mrzí mě, že to musím říct, ale i když jsme teď zase v pohodě, pořád z nás mám divnej pocit, jako kdyby se to v ten pátek posralo tak moc, že už to nikdy nebudeme my, tak jak jsme bývaly. im gonna let it flow and we'll see.

now, mám za sebou tenhe brutální týden a po dnešku ještě první zápočtovej test, takže se omlouvám za všechny zločiny proti gramatice, kterých jsem se tady dopustila, ale jsem truly done. tenhle týden taky nebude žádná balada, ve škole je to jeden test za druhým, toho brzkýho vstávání se jen tak nezbavím a obecně teď všechno prostě stojí za pytel, so... lets carry on fighting.
 


Aktuální články

Reklama


✧*・


-