cause i love the adrenaline in my veins | 16/22-10-17

22. října 2017 v 9:56 | V✧*・ |  burberry
happy clouday y'all (see what i did there? sunday, clouday, nah? okay.) mám za sebou celkem messy týden.

když jsem v pondělí ráno vstávala, netušila jsem, že se můj ass hned po prvním semináři sebere a půjde domů. lemme explain, moje squad fellow smokerů byla missing a já si řekla, že když oni, tak proč já bych tam měla oxidovat až do odpoledne. hned po francouzštině jsem napsala pár lidem, jestli to zabalit, nebo zůstat. well, nejspíš si dokážete představit, co mi většina poradila. tož tak jsem šla.these three songs, not kpop, shocking rite? imagine dragons jsem nikdy vyloženě nestanovala, ale je pravda, že když už něco vydají, většinou mi to na playlistu nechybí. k whatever it takes i zbytku toho jejich nejnovějšího alba jsem se dostala až teď a pár oblíbenců jsem si tam našla. what lyrics tho. "cause i love the adrenaline in my veins." - me as i skip classes. revolution mi nabídlo spotify taky někdy během tohohle týdne, the score bych měla začít věnovat větší pozornost, protože jejich tvorba je no joke. a well, ten poslední song už znám dýl, na facebooku to sdílí každej druhej a v rádiích taky jednu dobu nehráli nic jinýho, nedávno jsme to poslouchali v angličtině a já se toho od té doby nějak nemůžu zbavit.

protože mi ještě v pondělí večer na účtě přistála výplata, v úterý jsem chtěla být doopravdy celej den ve škole a potom jet nakoupit pár věcí, takovej byl plán. well, ke změně došlo vlastně hned po tom, co jsem vylezla z baráku, sedla do auta, otočila klíčem a ono nic. intenzivním způsobem jsme s bráchou čuměli pod kapotu, ale trochu nás tlačil čas, takže jsme to vzdali a záhadu vyřešil odpoledne až nevlastní taťka. nebylo to nic smrtelnýho, taetae is alive, thx god. however, plán b byl takovej, že když už mi onemocnělo auto, pojedu si místo ranních semínářů spravit náladu za kámoškou, nakoupím si ty věci dopoledne a potom pojedu do školy. tak jsem to takhle udělala a vrátila se do školy kvůli semináři z práva, kterej jsme celej strávili v parku a potom literally 15 minutám semináře z psychologie, it was so worth it.

hey wasup hello, its just me tryna to show off my new hair and holdin ramínko for sum reason.

ve středu jsem se už přestala snažit úplně a rovnou zůstala doma, protože á, auto mi pořád nejelo, bé, teploměr ukazoval celkem vysoký čísla, betta not riskin shit a finally cé, věděla jsem, že mi má přijít barva na vlasy. and it did, a lot of shit came and i finally have truly gray hair and im loving it. je celkem vtipný podívat se teď tak zpátečně na všechny vlasy, který jsem letos stihla vystřídat. třeba na konci roku udělám nějakej článek.

čtvrtek byl průlomovej. teda.. skoro. zatáhla jsem jenom seminář z it, místo kterýho jsem jela do ikee, bruh. nemyslete si, uvnitř mojí hlavy jsem fightovala sama se sebou, ale znáte to. come to the dark side, whe have cookies, asi tak. however, věřím, že karma funguje a ten den se mi to moje zatahování vrátilo, páč jsem v té ikei měla mít sraz s mamkou, aspoň takhle jsem to chápala já, když jsem tam jela.

i hate this man for always making me soft like this ►

sejdeme se v ikei, mamka mi pomůže nakoupit stuff, potom spolu pojedeme domů. well no shit, brno bylo ten den totálně zacpaný, takže mě mother nechala nakoupit všechny věci sama, že mě jenom vyzvedne a potom rovnou pojedem. so like i had to pick the big ass mirror (dat was obviously way taller than me) myself. shit was hard. nelituju ničeho tho. ani toho, jak jsem se to zrcadlo snažila sundat z regálu, believe me, when u short, life is not easy. po cestě domů se nám nějakým zázračným způsobem povedlo vyhnout se úplně všem kolonám, vždycky jsme okolo těch chudáků jenom projely, dokonce na arašídovej šejk z kfc jsme se stihly stavit, damn, even v lídlu nakoupit. also lemme tell you one more thing, nikdy jsem nebyla se svým pokojem tak satisfied, jak jsem teď.

konečně se dostávám k pátku, jedinýmu dni, kterej jsem si ve škole doopravdy odseděla celej tak, jak to mám napsaný v rozvrhu. ne že by to bylo tím, že v pátek míváme jenom dva semináře, to vůůůbec ne. cestou ze školy jsem se stavila koupit dvě velký pumpkin spice lattéčka. jedno pro bučis, protože psala test. to druhý pro mě, za odměnu, že jsem nic nezatáhla, lol. dojely jsme do práce a nevím, jestli to bylo z toho kafe, ale brutálně nám hrabalo, což je rovnice která směřuje k jedinýmu řešení, nulová pracovní morálka. klíčový slovo toho dne byly květináče a guys, nechtějte po mě vysvětlení, protože to ani pořádně vysvětlit nejde.

k mýmu šokujícímu zjištění mě po dlouhé době čekal volnej víkend. v sobotu jsem si poprvé odvolila a potom jela vyžrat babičce ledničku, lol just kiddin. volby se se mnou táhly celej den, a radši k tomu nebudu říkat víc, než že večer jsem se jenom zasmála babišovi a jeho prudce profesionálnímu projevu. i mean, "všem jsem poslal smsku", much wow. ještě jsem stihla přemluvit mámu, aby mi mě ostříhala. dats rite, ten hairstyle na fotce je práce mojí mamky, takhle to umí prostě jenom ona and i appreciate her for it a lot.

a sice nebylo exactly přijemný vstávat v neděli ve čtyři ráno, ale worth it tho. my boi marc marquez went for it again. ještě nevím, co dneska budu dělat, ale když už to tak hezky začalo tou grand prix, nejspíš to vidím na nějaký anime, drama, nebo nějakou such thing.

kdy naposledy jsem byla takhle happy se svojí prácí. kdy naposledy jsem byla takhle happy se svýma fandomama. kdy naposledy jsem byla takhle happy s mýma vlasama. kdy naposledy jsem byla takhle happy s mým pokojem. kdy naposledy jsem byla takhle happy se svým životem. right now, imma livin the shit.

příští týden týden bude also pure gold, to už vím teď. škola jenom do středy, v sobotu vídeň s holkama z práce. lets wait and see how long the golden days will last.
 


Aktuální články

Reklama


✧*・


-