KNB: LAST GAME

15. října 2017 v 20:11 | V✧*・
než se dostanu k nějakýmu recenzování aka umírání nad tím, how much i loved it and stuff, tím, že jsem po dlouhý době viděla něco anime-ish, k mýmu děsu se do toho zase začínám bortit lol. rozhodla jsem se do svýho prada listu v rubrikách přidat všechny anime, který jsem viděla, nevím, jestli jste si already všimli, or nah. however, na většinu z nich jsem měla napsaný recenze na lawlietovi, jenže ten už není. já se pokoušela napsat to všechno znova, ale už je to přece jenom dlouho, takže to byl fail. so yeah, dala jsem tam odkazy na anime list, kde si můžete přečít lepší recenze od lidí, kteří nejsou tak emo, jako já over there. now lets talk about this badboy. ani nebudu připomínat, jak dlouho jsem na last game čekala, but ok, řeknu to. dlouho. poprvé jsem na to koukala už před nějakou dobou, jestli sledujete moje storýčka na ig, tak určitě víte, měla jsem big time. teď je to dobrejch pár minut, co jsem si znova dobrovolně nechala ublížit a koukla na to znova. předem upozorňuju, že to, co dál napíšu, s největší pravděpodobností nebude ani trochu objektivní, protože its srdcovka that we are talking about. knb je moje věc. i přes to, jak hluboko jsem v kejhoulu, knb bylo, je a vždycky bude moje věc. so get ready, shit 'bout to get emotional.

❝ the generation of miracles, including kagami and kuroko, form team vorpal swords to challenge team jabberwock to a revenge match after the latter disparaged all japanese basketballers as monkeys. ❞

anime jsem zbožňovala, takže jsem se trochu bála, abych po tom dlouhým čekání na sequel nebyla zklamaná. byl to zbytečnej strach, moje hearteu dostalo všechno, po čem toužilo. možná až na ten ending, tho. jakože, nedá se říct, že by to ukončili špatně, ale... nečekala jsem to a hlavně jsem to takhle sakra vůbec nechtěla, takkže v mojí hlavě to skončilo úplně jinak lol.

je hrozně težký popsat, co všechno se mi líbilo, co všechno mě rozesmálo a co všechno mě rozbrečelo, aniž bych spoilovala, so like what am i supposed to say then. just watch it. i promise u wont regret, as always.

but why do i love knb so much even tho i know shit about basuke? thats because akashi is in it. aka kamiya hiroshi is the shit.

z nějakýho důvodu tíhnu k jeho hlasu a všem postavám, který namluvil, už od chvíle, když jsem ho poprvý slyšela jako leviae z aot. a nebyl to jenom on, v knb se vystřídala tuna dabérů, který jsem znala z předchozích anime a to jsou pro můj nostalgickej ass vždycky jenom bonusový body, plus když k tomu přičtu kvalitní příběh a good amount of fun, how can i not stan? i love it and thats final. you should go and love it too.

10/10

 


Aktuální články

Reklama


✧*・


-