lack of sleep

22. listopadu 2017 v 21:33 | V✧*・ |  dior

y'all můj mozek se nejspíš rozhodl, že prostě nebude fungovat. je to nejmíň čtyřicet minut, co se tady marně snažím něco vyplodit. deset minut píšu jednu větu, abych ji stejně hned smazala like what the fuck is this. things happened and i need to write my heart out but boy, i just cant? am i getting old? nah, its probably just my brain being dead.

so where should i start? last monday, i guess. "bude to krátkej týden" říkala jsem si. and it really was short but sadly, so were my hours of sleep. sice se to v mým případě zase tak často nestává, but guys, byla jsem ve škole. okay, byla jsem ve škole v pondělí, v úterý a dokonce i ve středu, ale tu jsem si trochu zkrátila. i mean, who needs ekonomie and psychologie anyway, right? i know i do, but my inner záškolák is too strong.

nostalgickej čtvrtek. k sedmnáctýmu listopadu se na naší bývalý škole hraje každej rok divadlo. minulej rok jsme to byli my, letos o rok mladší dementi. and i obviously had to be there, ready to laugh at their pain. bývalí spolužáci, učitelé a věta "ty seš blondýna", která ten den zazněla až v nezdravým množství. but it was nice and im realising just now that i actually miss it. ne ty lidi, ne tu školu, ale ten fakt, že jsem nemusela každej fucking den vstávat ve čtyři ráno, bye.

v pátek jsme si v naší obvyklý sestavě šly vykřičet frustraci na hokej, nebo takhle, já nekřičela, ale bučis jo. it was real, she went like "dej mu, dEJ MU!!" i was shook. sobota byla basic a nedělní třináctka na kavárně pro mě byla nejspíš málo, tak jsem si rovnou stříhla all-nighter. fellow obyvatelé kejhoulu budou vědět, co se dělo. nechtěla jsem se na ty zamrdaný (excuse me but it explains my emotions perfectly) amas dívat, ale.. jsou to bts and even tho i wanted to ignore, i couldnt bc they my sons. nebudu se k tomu vracet a nebudu se vracet ani k tomuhle pondělí. byla jsem unavená, protivná, podělalo se mi doslova všechno, co mohlo, a možná to byly blbosti, ale když se sejde jedna k druhý... shit is down.


noona, son. i miss you, guys.

zítra píšu z IT, v pátek ze statistiky, na pondělí mám mít hotovou seminárku do práva, se kterou jsem just btw ještě ani nezačala, prezentace jak do informatiky, tak do psychologie, jedinej den bez práce mám v sobotu a to má mamka narozky, takže bude plnej barák lidí a co jsem udělala dneska? ležela jsem dvě hodiny v posteli a přemýšlela, jestli introverti nosí barevný ponožky, how productive.

to brighten shit up a little bit, mám pro mamku vymyšlenej perfektní dárek a v pátek ho jedu koupit. it will be good. but still, pray for me.
 


Aktuální články

Reklama


✧*・


-