cheesy | 11/2017

1. prosince 2017 v 0:13 | V✧*・ |  gucci

přesně si pamatuju listopadovej instadiary 2k16, jak jsem byla shook, že je poslední, a že ten další už se bude počítat do dalšího kalendářního roku. well, here i am, one year later, feeling exactly the same. # how tho? anyway, the first snow has fallen, vánoční stromky are already standing everywhere, ladies and gentleman, the time has come.

[] světýlka nejsou jenom vánoční výzdoba, světýlka jsou životní styl [] ten nápis je pořád cheesy as fuck, ale já z toho kelímku žiju [] the love of my life ♥


[] po cestě na kometu, snapped bučis, added sum black and white effect, bang, art [] všechen primark stuff mi ještě pořád dává žívot, ty sluchátka jsou much luv [육] tak přesně tohle jsem poslala, chtěla to upravit, accidentaly klikla na delete instead. a tak nějak jsem tu fotku neposlala znova, so speciálně pro tenhle článek, here u go with my štetce.

na loňskej prosinec vzpomínám ráda ještě teď, takže mám velký očekávání i od toho letošního.

we literally just gettin started but už dneska jsou MAMA's a to je věc, kterou já si prostě neodepřu, i mean, když stanujete téměř každýho artistu, kterej se toho předávání účastní, je to feast, so basically yeah, to je ten důvod, proč v tuhle hodinu vychází tenhle článek. anyway, plánuju this den volna využít co nejvíc, takže hned jak se rozední a všichni vypadnou z baráku lol, vrhnu se do úklidu, přes poledne umřu bc thats what mamas do to me, odpoledne dojede bučis a ještě si nejsem jistá, jak přesně naši pyžamovou párty strávíme, ale nejspíš to skončí u nějakýho barvení vlasů, chardonnay (duh) a kdramat. perfektní start novýho měsíce, isnt it? prosinec is 'bout to be lit y'all. budou vánoce, bude volno a pokud všechno klapne, což by fucking konečně mohlo, po sto letech uvidím squad. na druhou stranu budou taky zkoušky a stres, ale to není nic, co by se nedalo zvládnout. tenhle rok jsem přežila i horší věci, so bring it on britney, im not afraid.
 


Aktuální články

Reklama


✧*・


-