it's been a while | 12/17 & 01/18

29. ledna 2018 v 13:05 | V✧*・ |  gucci
leden se mi vždycky zdál jako jeden z nejdelších měsíců, ale to se o tom letošním úplně říct nedá. byl to vlastně celkem stereotyp. učení na zkoušky, zkouška, práce, zkouška, práce and so on. well yeah, mám za sebou svoje první a luckily úspěšný zkouškový. now dont get me wrong, nervozitka byla, ale ve finále ty zkoušky nebyly nic, co by se nedalo zvládnout s chladnou hlavou a bez nějakýho většího stresu. jeden večer jsem si trochu zpestřila stužkovákem, kterej vyvolal vlnu nostalgie, protože před rokem na úplně stejným místě pasovali na maturanty nás. awh, jak ten čas rychle letí. a aby toho zpestřování nebylo málo, jeden z dalších večerů jsme ve velkým stylu slavily kamarádčiny narozeniny. jak jinak, než nad nudlema, dokonce i s dortem, kytkou a nějakýma těma dárečkama. lol, to jsme s bučis ještě nevěděly, že budeme o pár hodin později tahat její auto ze škarpy. long story short, sníh je svině, nikomu se nic nestalo a dokonce i auto zůstalo skoro nepoškozený.


..
[] chtěla jsem dodržet tradici a přečíst tu knížku celou, ale prosinec byl tak full of shit, že jsem se nedostala ani přes první příběh lol. třeba se letos polepším. [] pražskej sníh with fellas byl legendární, řeknu to znova, jako každej náš sraz, jeden z nejlepších zážitků loňskýho roku. [] simple but effective, loňskej balící papír měl úspěch.


[] za tu tývý v backgroundu jsem sice dala úplně všechny prachy, který jsem dostala k vánocům but shit was focking worth it. anime, kdramata, kpop 24/7 v hd kvalitě, to chceš rite. pepero byl dárek od jedné friendu, doteď nevím, kde to sehnala but i enjoyed. [] ty balónky jsem si chtěla nechat, ale silvestr byl tak lit, že si ani nepamatuju, kde skončily. [] stužkovák feat. nostalgickej dab na nostalgickým místě.
..


..
[] ještě pořád tuním but i mean, nevypadá to špatně right? [] dont even get me started about my love for my little crybaby, i stan too much. [] zoellu na druhý straně nestanuju vůbec a jiný věci od ní nemám, možná to je i jeden z důvodů, proč jsem to otočila tou hezčí stranou nahoru lol, however tenhle bag byl tak cute, že jsem prostě neodolala.

...................................................................................................
high quality jams

leden byl plnej zážitků a v únoru mě čekají další. for example takovej druhej semestr, kterej nám začal dneska a není těžký uhodnout, kdo se rozhodl radši zůstat v posteli, lol hellou. není to jenom škola tho, mám před sebou první směnu v nový práci a excitement je velikej, takže jenom doufám, že nebudu po dvou týdnech disappointed. a aby toho nebylo málo, rozhodla jsem se konečně zapracovat na mých novoročních předsevzetích, který mi leží na listu už snad dva roky a v půlce měsíce bych konečně měla jít na tetování. well, lets hope that everything will work out just right. gotta keep you updated. or well, at least ill try.

✧*・

 


Aktuální články

Reklama


✧*・


-