Březen 2018

how tho | 02/2018

10. března 2018 v 21:13 | V✧*・ |  gucci
únor je už nějakou dobu gone a já si pořád říkám, co jsem sakra dělala? možná začátek druhýho semestru, kterej se mi povedlo celkem slušným způsobem odignorovat? seriously, za celej měsíc jsem se v té škole ukázala tak pětkrát a to si dost pravděpodobně ještě fandím lol. olympiáda, která byla tak rychle over, že mi příjde, jako by ani vůbec nebyla? for real tho, hokej byl intense. jako vždycky, i tentokrát jsem jim věřila a ono to zas nevyšlo. žhíííívot.


..
{} tak se něco zajímavýho přece jenom dělo, lol. důvodů, proč mám zase novej job, je víc než dost, ale to be honest, kromě toho, že jsem si trochu pohoršila s penězma, ze všech previous brigád je next so far můj favorit. {} well málem bych zapomněla na tuhle velkou životní událost. nevím, kolik let jsem měla tetování na seznamu novoročních předsevzetí, ale jsem pyšná, že to konečně můžu odškrnout jako splněný. a jedním to neskončí, tím už jsem si jistá teď. {} stará fotka, kterou jsem se tak nějak snažila přivolat jaro, protože tru slavic zima was gettin a bit too much. #nepovedlose


..{} random mejkap forevr. {} tahle taška tho, láska na první pohled. a ta sleva, která na ni byla? láska na druhej pohled. {} po těch hodinkách už jsem šla taky celkem dlouho a ještě když mi na ně konečně hodili tu slevu? no jak bych je v tom obchodě mohla nechat jen tak ležet, nope.

and so the spring day has finally come, literally. s fam za sebou po dnešku máme čtvrtej sraz a jako vždycky, byl to kvalitně strávenej tajm. celkem nostalgie, když si vezmu, že zítra je to rok od toho úplně prvního. gosh, je to rok. time really fucking flies, doesnt it? however, no matter how many times we meet, loučení je pořád stejně painful so lets not bogoshipda each other too much and meet again soon ♡

.........................................................
february's high quality jams

březen. deset dní in a já už si stihla napsat zápočet z informatiky (kdo nikdy neořezával koně v zoner photo studiu, neví, co je to real pain), dát meet up s bývalýma spolužákama na absolventským plese a další things, který jsou buď v procesu a nebo mě čekají soon. march u be goin strong, keep it up my boi.

✧*・✧*・


-