when will this winter end | 03/2018

2. dubna 2018 v 12:40 | V✧*・ |  gucci
first things first, moje děti jsou back. and i love and i stan and i support so much. both title song and the whole album, it's positive indeed, it literally can make the mood go from 0 to 100 fast. stan talent, stan pentagon, amen. now, březen. absolvenťák, fam sraz a bday surprise pro bučis, to byly asi jediný události, který se za celej měsíc odehrály a který stojí za řeč. time flies.


..
{} tak k no more drama mikinám máme další věc. #stejnokroje intensifies. #ignorujte ten výškovej rozdíl pls. {} doslova jediná fotka, kterou mám z absolvenťáku a idk, když jsem to fotila, měla jsem pocit, že to mělo lepší kvalitu. well, to bylo nejspíš tím vínem lol. {} jsem v brně literally každej den, o kavárně s "polštářema na stropě" jsem slyšela od sis už milionkrát, ale museli přijet pražáci, abych se tam konečně šla podívat. a jakože bezová limonáda byla gud shit. ještě pořád umírám z toho, jak nádherně nám na ten den vyšlo počasí.


..
{} naposledy jsem byla s mamkou a se ségrou na procházce, když ségra ještě neuměla chodit a vozila se v kočárku, takže jsem si tuhle velkou životní událost musela nechat zdokumentovat. jk, bylo to fajn. {} *spring day playing in background* {} jakože neberte ten kus fluffu za padesát ká, tů kjůt.


.........................................................................................
march's high quality jams

talkin bout that playlist tho, ti noví monsta? like lets talk about that? honestly, mx jsou jedna z těch skupin, u které se mi ještě nikdy nestalo, že by vydali album, který bych mohla jet písničku po písničce a doslova o každé říct, že se mi líbí. legit celej connect mám přidanej na playlistu, poslouchám to errday a mám u toho damn big time. also, o up10tion nevím nic, ale klip na candyland? whole new level aesthetics, me likey. jen tak dál ma boyz, come at me with da quality content.
 


Aktuální články

Reklama


✧*・


-