our fifth.

20. května 2018 v 19:36 | V✧*・ |  dior
vím, články jako bude tenhle už poslední dobou zase tak moc nepíšu, ale this past weekend byl tak moc worth to remember, že jsem se rozhodla odignorovat můj constantly rostoucí writers blok kombinovanej s klinickou leností a zdokumentovat to. better get yo ass ready for sum story time because im about to write a lot.

než se dostanu k podstatnýmu tho, lemme mention ice hockey first. ta skutečnost, že jsme se ve čtvrtfinále nedostali přes amíky, well, byla to hořká pilulka, která se dala spolknout doopravdy jenom hodně těžko. its not that i was crying or anything, its just... vždycky mi to příjde smutný, když ten šampionát končí. cough, bez medailí or nějakýho většího úspěchu obvlášt, cough. v mým případě se to however dalo celkem lehce hodit za hlavu, protože THE weekend was about to happen.


nejspíš jsem byla tak excited, že ani dospat jsem nemohla lol. for real tho, úplně by stačilo, kdybych vypadla z postele daleko později, ale z nějakýho důvodu jsem prostě nemohla, což pramenilo k tomu, že i když jsem všechny věci (jako třeba balení) nechala až na ráno, všechen stuff se mi do auta povedlo narvat v rekordním čase, takže jsem stejně měla dvě hodiny zbytečnýho času, kterej jsem neměla jak killnout. důvod proč jsem si málem okousala obě ruce a všechno se tak nehorázně táhlo byl, že mi youtube celou cestu za cajzláckou částí naší squad intenzivně oznamoval, že celý nový album od bts a klip na fake love je už out. and i was like thank you very much asshole but the plan is set so im watching it až budem všichni together you aint gonna make me-.

good time v artsy kavárně, kÁpop as fuck car ride, tru slav lídl visit just coz jídlo je important.. celý páteční odpoledne bylo lit. and as we arrived to the final destination, the time finally has come to take some víno and watch the freaking comeback. být together a sharovat emotions byl velkej mood, i wish it could always be like this. nahrávaní hlasovejch reakcí je už od samotnýho začátku taková naše squad thing a who knows, třeba tu společnou, kterou jsme nahrály v pátek, well, třeba ji jednou zveřejníme, lol. a už to tak vypadá, že kromě hlasovek k našim dýchánkům začaly patřit taky psycho filmy, so obviously enough, i na jeden takovej v pátek večer došlo. confessions. too destroyed to write anything about it so just read the description yourself thank you. jediný co řeknu je, že to ve mně nechalo takovej zážitek, že se mi o tom zdálo. not mentioning the fact, že jsem stejně spala jenom tak čtyři hodiny but who needs sleep anyway. not me lol.


well, protože jeden psycho film obviously nebyl enough, v sobotu jsme přešly od japonský tvorby ke korejské. ještě teď si nejsem jistá, kterej z těch filmů pro mě byl větší mind fuck, nejspíš to kombo celkově. however, if you up for some good plot twist, the wailing is for you. i loved the story tho, it was awesome. celej den samozřejmě nebyl jenom o filmech, můj dear son aka that girl who havent written a single article in 546464 years was kind enough svěřit mi svoje vlasy a můj inner zohan si po dlouhý době mohl trochu pohrát s ombréčkem. i can proudly state, výsledek byl somehow lepší, než jsem čekala.

back to bts tho, as you may know if you fellow kpop trash, them bitches be comin to europe. bojovou strategii na koncert (creds for this masterpiece hlášku goes to noona, ily dude), což byla tak nějak main věc, kterou jsem přes tenhle lil gathering chtěla probrat, jsme nakonec stejně úplně nedořešily, but simply talking about it really got me in the mood and fuck, i really hope everything will work out.

dnešní ráno bylo svým způsobem hard protože á, málo hodin spánku a mírnej deficit and , its always hard to say goodbye. costa je quite new to me, určitě víte, usually jsem starbucks hoe, každopádně přesně tam jsme se stavily, než nám other half zmizela ve vlaku and thats why im mentioning it lol. they are teaching me new things. samozřejmě by to nebyl casual konec našeho srazu, kdyby se při odjezdu nestalo nějaký drama. dont worry tho, everything was okay in the end and thats all that matters.


po cestě zpátky jsem si celý album poslechla znova, protože v pátek jsem z toho byla upřímně dost zklamaná and i was like okkk lets give em boys another chance. lemme quickly give u my opinions; i když mě mrzí to přiznat, singularity prostě není moje thing a nejspíš nikdy nebude. im sorry taehyung, my beloved child, momma loves you anyway. fake love pro mě bude jedna z těch písniček, kterou čím víc budu poslouchat, tím víc se mi bude líbit. buď to a nebo mě po nějaké době začne strašně vytáčet, nothing between lol. the truth untold got me dead a to jsem ještě ani nečetla text, its too beautiful. 134340 aka pluto if you might, it will always be a no no, just not feelin it. probably never will. paradise a love maze jsou songy, na který so far nemám absolutně žádnej názor. its not that they bad, its not that they good, u feel? on the other hand, fucking mAgIc ShOp my gaaaawd. první dojem nic moc a look at me now raping that repeat button, i stan so much. probs moje fave z celýho alba. airplane pt. 2, im sorry darlin ale stejnej příběh jako pluto, its just.. nope. anpanman, i dont even know what that is but aj lajk. the same goes for so what, its quite lit. talkin bout lit, thats exactly what outro is. overaly to nejspíš není špatný album, jenom jsem si zrovna u bts už zvykla, že když něco vydají, málo kdy najdu nějakou písničku, která by byla straight up nope. and now it happened but after some time who knows, možná bude pluto můj ultimátní hood jam lol.

domů jsem přijela akorát na závody, můj boi marc marquez udělal hattrick, takže bych řekla, že líp ten víkend snad ani dopadnout nemohl. we had a lot of delicious food aswell so now im feeling like tlustý prase but well, it was worth it.

so that was our fifth gathering. and also our fifth member. golden days, amen.

✧*・

 


Aktuální články

Reklama


✧*・


-