we did it boi | 04/2018

6. května 2018 v 21:24 | V✧*・ |  gucci
im feeling hella inspired yall. ať už to byl včerejší československej hokej (jakože dát vyrovnávací branku v posledních devíti vteřinách a nakonec to v prodloužení vyhrát, thats what i signed up for thank you very much), dnešní gpčka (ok tak minule daboval, ale že jednou uvidím marqueze dělat na cílový rovince backpack dance, to jsem doopravdy nečekala), ani nemluvím o tom, že bts budou mít tour po evropě which is making me stressed as fuck but like.. in a good way? such things are happening and im loving it. obviously to tady nebudu líčit do detailů, ale v poslední době jsem byla z hooodně důvodů celkem v pasti. a projevovalo se to úplně všude, vlastně i tady, na mojí extrémně chabý aktivitě. ani nevím kolikrát jsem se snažila něco vyplodit, vypsat se z toho, cokoliv. marně. however, trvalo mi to hodně dlouho, ale konečně jsem začala něco dělat a všem těm špatnejm věcem řekla adios. duben byl no doubt full of golden days and im just so glad for how everything turned out and how everything is right now.


..
{} až tak dramatická změna to sice není, ale nedávno mě popadla kreativní nálada a můj room teď vypadá trochu jinak, so like tahle fotka už není úplně aktuální but i mean, aesthetics still on point rite. {} #funfact; chodit s těma balónkama po narvaným nákupáku nebyl úplně nejlepší nápad, blbejch pohledů od lidí okolo jsme dostaly víc než dost, ale ve finále stejně nikdo z nás nedával shit, hlavně že oslavenec byl spokojenej ♥ {} #anotherfunfact; zapalovat ty prskavky když severní vítr je krutý taky nebylo úplně easy, but we did it boi. what a night.


..
{} again máme mladý, again je mezi nima jedno čistě bílý a já jsem again totálně obsessed. also až je budem dávat pryč tak to again totálně obrečím but i mean, that is life. {} yes, i tenhle corner, kterej sypu kvůli estetice na instagram pokaždý z jinýho úhlu minimálně jednou za dva měsíce lol, už vypadá trochu jinak. will update yall soon. {} prej to na té fotce vypadá, že ten lust visí strašně nízko. i když do toho čas od času někdo flákne hlavou, z větší části to tak doopravdy jenom vypadá.


..
{} jestli žijete v česku, určitě víte, co je kometa lol #brnolife. zážitků z hokeje bylo za duben víc než dost. like damn, mohla jsem mít dabovací fotku se zárubou, ale boi stihl vzít roha než jsme s bů vytáhly telefony. regrets. příště neutečeš, roberte. {} protože jsem tam tuhle fotku dala doopravdy jenom kvůli estetice a nemám k tomu vůbec co říct, lemme tell you about králiček petr. because we accidentaly went to see that movie and boi, didnt expect it to be that lit. {} random clouds photo protože byl by to vůbec můj instagram, kdyby tam něco takovýho nebylo tho.

hokej is just getting started, gp aswell, soon budou začínat ohňostroje, bts comeback za dveřma and i dont even know what else. květen bude gold a intense and im living for it.

✧*・

 


Aktuální články

Reklama


✧*・


-