bad luck | 05/2018

3. června 2018 v 16:11 | V✧*・ |  gucci
když vynechám stres kvůli lístkům na bts, kteří se teda konečně rozhodli dojet do evropy, květen byl poklidnej měsíc. názor na nepovedej hokej i zážitky z posledního fam srazu, o tom už jsem mluvila minule, takže instead of that, protože jsem měla chuť a dost času, zmíním pár dramat, na který jsem stihla během toho měsíce kouknout. mad dog, sympatický herecký obsazení, napínavej příběh, cool ostčko, doporučuju. witch's court, skvělý hlavní postavy a dost pravděpodobně můj nejoblíbenější ženskej lead ze všech dramat, který jsem zatím viděla. for real, ta mařka byla úžasná. chytlavá storyline, v jednu chvíli jste umírali ze stresu a v druhou brečeli smíchy, doporučuju aswell. a finally miracle that we met, což jsem ještě dokoukat nestihla a jsem teprve v půlce, ale so far so good. hlavně, když budu citovat fellow lidi, kteří na to koukaj, hraje tam kai oppa a pro mě personally je to úplně první drama, který s ním vidím a celkem si to užívám, protože not gonna lie, když nebudem mluvit o hereckejch schopnostech, který by se skvěle hodily možná tak do twilightu, na toho borce se vždycky dobře dívá, lets be real here. hraje tam taky boy z halo, což zmiňuju, protože to je skupina, do který začínám v posledních dnech celkem brutálně propadat. pray for me.


..
{} je smutný, že jsem si ty boty kupovala k ne zrovna pěkný příležitosti, ale šla jsem po nich long enough, takže aspoň je konečně mám, lets stay optimistic. {} ani si nedokážete představit, jak moc velkej effort jsem do týhle fotky vložila. jakože z dobrý stovky pokusů vznikly dvě použitelný fotky, to je celkem shit bilance rite. ta kočka se mnou prostě odmítala spolupracovat lol. also chtěla jsem, aby bylo vidět, že má každý oko jiný but lil akashi was like nope bitch, not today. yes, i just made that reference #kurokonobasukefOREVAH {} v létě budem měnit okna, tak jsem si tyhle starý veterány musela zdokumentovat. obsessed with those fairy lights tho.


..
{} k pátýmu squad shit srazu nemám co dodat, bylo to lit. long distance relationshipy jsou hard but we are handling it quite well. still tho, the power of internet is unbelievable. {} lets be fair, fotku s kelímkem už jsem nepostovala celkem dlouho. gotta stay white. {} vždycky jsem si takovýhle obrázky stahovala z tumbrlu, takže teď, když už jsem taky konečně ve white sheets grupě, it feels hella satisfying. GOTTA STAY WHITE BOI.

červen already nezačal dobře. kvůli lístkům jsme se stresovaly úplně zbytečně, protože i přes to, že jsme pro to s bů udělaly všechno, co bylo humanly possible, ve finále to byl velkej fail anyway. dnešní velká cena tomu nasadila korunu, velkej fail numero duo, aspoň pro nás, kteří stanujeme marqueze. jediný, co to zatím všechno zachraňuje, je včerejší ohňostroj, o kterým, jestli mě máte na instagramu, určitě víte. there are more to attend soon and im excited. also mám pocit, že tenhle rok nedělám nic jinýho, než že měním brigády lol. yes thats right, po menší pauze jsem zase našla něco novýho a první směna mě taky čeká soon enough. doufám, že se celej červen neponese v takovým shitu, v jakým začal, i really truly hope. LETS STAY POSITIVE DAMN.

✧*・
 


Aktuální články

Reklama


✧*・


-