shoot me | 06/2018

1. července 2018 v 18:42 |  gucci
idk, to shoot me v nadpisu možná může vypadat trochu depresivně, každopádně je to přesně naopak, ze všech stran se na mě sype vysoce kvalitní kontent and im loving it. tvorba od day6 sice nikdy nebyla úplně můj šáleček, každopádně právě s shoot me mi udělali borci sakra tak velkou radost, že o tom nejspíš budu bragovat ještě hodně dlouho, stejně tak jako o celým square up od blackpink. víte co, got hit with that du du du. celej měsíc se tak nějak soustavně potápím do dalších a dalších skupin, třeba takoví unb mě dostali už debutem, ale teď když vydali black heart aka totální power jam, kde v mvčku prakticky celý čtyři minuty dělají saltíčka a další ninja-ish věci, how could i possibly not stan. also gotta mention halo, protože to je taky skupina, do který jsem se neplánovala takhle ponořit, co vám mám vykládat tho, můj syn heecheon, literally the softest thing in human form, that boi gave me no choice. casually causing me so much pain, lol stres. a k tomu všemu přihodím ještě our page od shinee, což se z mojí strany bez menšího mentalního breakdownu neobešlo, them lyrics got me drowned in tears. so many things happening im emotionally drained. now, protože jsem konečně zase začala trochu vydělávat, na dramata jsem sice koukala dál, ale určitě už jsem neměla tolik času jako minulej měsíc, takže jsem stihla jenom jedno. bučis mě s tantarou uháněla celkem dlouho a já doopravdy nechápu, proč jsem tomu nedala šanci dřív, protože to bylo fakt dost dobrý, approved and recommended to all of you. občas si říkám, jestli mě ten žíívot v kejhoulu pořád baví, ale můžu vám potvrdit, že dokud budou bitches vydávat takhle kvalitní shit, yo gorl aint gonna leave.


..
{} nějakým zázrakem se nám letos povedlo nevynechat prakticky ani jeden ohňostroj, a i když se podle mě žádnej nevyrovnal tomu švýcarsko-čínskýmu z minulýho roku, můj letošní favorit bylo určitě polsko. #perksoflivingnearbrno {} zrovna když se mi ta sbírka aspoň trochu rozrostla a ono to vypadá, že si budu muset koupit novej telefon, no není to paradox. {} some high quality editing right there yaas. for real tho, imma proud.


..
{} když už nám nevyšly lístky na bts a peníze se nám naštěstí vrátily, řekla jsem si, proč si neudělat radost. revolution má dobrý ceny, estetický obaly a ani o jedný z těch věcí nemůžu říct, že by nebyla kvalitní. určitě jsem u nich nenakupovala naposledy. {} "buď sebereš koule a odřídíš to, nebo pojedem vlakem" nevím, možná to bylo i tou mojí intenzivní nenávistí k mhd, každopádně let me spoil it for you, ty koule jsem sebrala. byla to nejdelší vzdálenost mojí řidičský kariéry so far a nechci se nějak chvástat, ale zvládla jsem to líp, než jsem sama čekala lol. nabírání řidičskýho sebevědomí je důležitý, bet all my fellow drivers out there can relate. {} za ty ušetřený peníze z koncertu se toho dalo obviously nakoupit víc, takže lol, tady je dalších pár věcí. na ten svetr už jsem za tu dobu, co ho mám, slyšela pěknejch pár komplimentů, such a good buy i loveeeee it.


..
{} ta paleta byla doslova dárek k nákupu, i didnt even ask for it but its literally so good? like?! ten třetí stín z leva je doslova fetish? so much loveeeeee. {} tahle už sice jako dárek k nákupu nebyla, but i mean, za stovku? a s tou estetikou? such a great value? trochu jsem se bála, že mi sice bude vypadat pěkně na toaletním stolku, ale s nějakým pigmentem už to bude slabší, každopádně yo girl was pretty shook, když si jednou přejela štětcem přes oko a ono bylo suddenly celý oranžový lol. {} už to vypadalo, že se nám to kotě zaběhlo, každopádně o pár dní později se naštěstí zase našlo. im just glad my lil bun is alive.

červen sice začal katastrofálně however progres byl kvalitní. oproti tomu, první červencovej den za náma and we are already going strong, jenom doufám, že to tenhle měsíc nebude obráceně lol. you may not be interest ale já obviously musím zmínit dnešní gpčka, protože na společnou bednu marqueze a rinse jsem čekala long enough. thank you boys, thank you for making momma happy. also ladies and gentlemen, tohle bude můj poslední instadiary jako nácek, dvacítka je close. time flies so fast, pořád si připadám jako totální fetus a to mě zítra čeká první úplně samostatná směna a ještě předtím komplikovaná cesta, kterou musím absolvovat, abych se do té práce vůbec dostala lol. wish me luck.
 


Aktuální články

Reklama


✧*・


-