chanel

iT's BeEn TwO yEaRs ( ͡° ͜ʖ ͡°)

12. listopadu 2017 v 17:33 | V✧*・
my dude, time really flies, doesnt it? ..........

pondělí, what an eventful day it was. seventeen vydali nový album, já si napsala dva zápočty, z toho jeden hned první hodinu, a ne že bych se o něm dozvěděla doslova dvě minuty před zvoněním, to vůůůbec není důležitý, lol. byl úspěšnej, to už důležitý je. v úterý na programu žádnej zápočet naštěstí nebyl, ale comeback monsta x jo but lemme talk about that later. ve středu jsem si konečně uvědomila, že bych měla přestat zatahovat angličtinu, páč ten zápočet, kterej jsem napsala... well, úplně nejlíp to nejspíš nedopadne but i'll be prayin'. o to divnější potom bylo, že čtvrteční zápočet z IT, kterýho jsem se bála několik dní dopředu a úplně nejvíc, jsem nakonec zandala snad ze všeho nejlíp, co to znamená.

v pátek jsem si dopřála malý osobní volno, i mean, po takovým týdnu, why the fuck not. nakonec to vlastně vůbec volno nebylo tho, hned ráno jsme daly sraz s bučis, udělaly malej stalkovací session, na tohle téma jednou vydám doopravdy obsáhlej článek just wait, odpoledne jely po dlouhý době k ní, já jí nabarvila vlasy and i actually did hella good, like i definitely woke my inner zohan there, a zakončily to ve velkým stylu, koukáním na wings. and my emo self actually didnt cry for once. clap clap clap for me.

sobotní dopoledne jsem strávila chozením po obchoďáku. mít kreditku se zápornou hodnotou je takovej shame, obzvlášť když všude mají tolik pěknejch svetrů, why me mom (#výplatabudesoondude #fighting). anyway, kamarádka byla kind enough myslet na můj broke ass a koupila mi "pravý vietnamský koblížek". and shit was good, i approve.

jestli mě followujete na instagramu, možná jste si všimli, že když seventeen v pondělí to album vydali, já jsem pretty much umírala. clap, jak MV tak song, both got me shook. má to takovej drill, i was like "doopravdy jsou to seventeen? what the ef am i watchin". jinak moje oblíbený z alba zůstávají pinwheel, trauma, change up a teď jsem k tomu ještě přidala without you. good job dudes.


v práci to uteklo rychle, mám ráda zavíračky. dojdete tam, obsloužíte pár zákazníků a než se stačíte vzpamatovat, je cleaning time. a když vás k tomu ještě přijedou svojí přítomnosti oblažit nějací friends, uteče to dvakrát tolik.

trochu se nám to ten večer protáhlo tho, ještě v půl jedenácté jsme seděli a vykecávali a měli good time. a dneska? congratulations to marc marquez, i went thru many many many heartattacks during the race but my boi did it. also congratulations to my blog, it has been two years. as i said, time flies.

přísahám, že když jsem ten klip viděla poprvý, říkala jsem si, najs estetika, they be lookin fresh af but the actual song ugh idk. well, just how fast the night changes, she wasnt ready and she started jammin soon. celý mini je kvalitní, but if you asked me i'd pick now or never, from zero and x. again, good job, keep it up.

od zápočtů budu mít teď na nějakou dobu snad klid, do školy jdu jenom do středy a pokud všechno dobře dopadne, ve středu večer se půjdu zase vykřičet na hokej. má vyjít ten remix na mic drop a mě honestly pořád nějak nejde do hlavy, proč chcou takovej klalitní song kazit but well, okay. v neděli jsou ama's a já se ten den hodlám izolovat od internetu, což by mi mělo jít dobře, protože stejně budu mít směnu. interesting week is ahead, im curious.

LOVE YOURSELF: 承 ‘Her’

18. září 2017 v 16:13 | V✧*・

moje pokusy stáhnout bučis do kejhoulu byly nakonec úspěšný, tohle byl její první comeback a zároveň první den na vejšce, tak jsem jí slíbila, že počkám, než přijede a kouknem na to spolu #imjustthebestestbestfriend. delší hodinu a dvacet minut jsem v životě nezažila, byla to real pain. snad jediná bezpečná stránka, na kterou jsem mohla jít, bylo ebay. tak jsem si z toho stresu objednala svoje první kpop album a po dlouhým uvažování se nakonec rozhodla pro verzi O. teď už vím, že mě to nemusí štvát, budou to kvalitně utracený peníze.

člověk by řekl, že after all those comebacks that i actually managed to survive.. i should be used to this chest pain by now, but well, im not.

suicidal

9. září 2017 v 19:41 | V✧*・
that cool tumblr skull over there is actual footage of me by the end of this month (or even a week, maybe) but wait, i'll get to that.

je nice poprvý v životě zažívat září bez školy a bez stresu (uhm, okay, to možná není tak úplně pravdivej statement). #pomaturitnílifeu, až do konce září je moje jediná povinnost připravovat se na nějaký trapný příjmačky o patnácti otázkách a chodit na brigádu. and let me tell you honestly, i dont mind either of those.

ať už jsou jakýkoliv okolnosti tho, life is being very painful at the moment. and when i say painful, i dont mean just some regular amount of pain, i mean fucking laviny, bouřky, trakaře a kdo ví, co ještě. hell, vlastně jsem ani neměla v plánu dělat nějakej playlist, ale vzhledem k tomu, že mě moji beloved korean dudes zavalili comebackama, its not like i had a choice.


cotton candy.

19. srpna 2017 v 6:01 | V✧*・
feeling some kind of way right now but cant describe it. definitely not with words. tired? yeah, okay, let's just go with that.

po tom konstantním chillu, kterej jsem si užívala prakticky od konce května až po začátek srpna, i dont know guys, nějak jsem zapomněla, jaký to je, vstávat brzo ráno a celej den komunikovat s lidma. rekonstrukce mýho soon-to-be pokoje taky pokračuje jakž-takž jak má, a i když je to hard work, i enjoy. plus když k tomu ještě přičtu ten psychickej abuse od bts, ani se nedivím, že jsem se dneska prostě nezmohla na jinej článek, než nějakej stupid playlist. this time zmiňuju jenom ty písničky, o kterejch jsem tady zatím pořádně nemluvila a zaslouží si víc attention. (kdybych měla můj playlist vypsat celej, blog.cz by měl overdose).

❝ the paled city lights, a chilling voice. sorry for not turning back. sorry for selfish self of mine. sorry, even if I'm late already ❞

whats that smell, dude? smells like sum new fandom. big thanks to my son for introducing me to this song. odchytily jsme to nějak hned po tom, co ta písnička vyšla a damn, když jsem čekala, až to konečně bude na spotify, man it felt like years. but it is there now and it soon became můj nejpřehrávanější tune. nic moc o té squad ještě nevím, protože jsou new, ale když si vezmu, že už jenom debut byl this fucking lit, rozhodně si počkám a budu se těšit na future content.

❝ i dont have class, i dont hide anything, thats why my level is high, theres no time to breathe. eyes roll back when i enter the room, of course you hate me cuz your spotlight is mine. ❞

pořád nevím, jak se tohle vlastně stalo. ikon, no však víte, už jsem o nich párkrát mluvila so like, yeah, i really enjoy this group right now. jsem teď v takový tý fázi, kdy padám deeeper a deeper, aka sjíždím všechny variety shows, ukládám další a další písničky a jsem jenom příjemně překvapená, že mají hodně quality contentu. bts, seventeen, ikon. da holy trinity at the moment. i když bap budou mít taky comeback soon, i cant wait to be in pain again.

❝ no matter how many times i look, you're always so new. inside my days that were always the same, you are the only door that i can escape through. ❞

ugh, those lyrics. ne, for real, na můj liking je to až moc přeslazený. ta písnička se mi vlastně nelíbí jak textově, tak melodicky, spíš to sem dávám hlavně kvůli tomu klipu (a mojí big love k monsta x, obvsly), kterej je po estetický stránce jeden z mejch nejoblíbenějších, má to takovej správnej summer vibe. like i could watch them go for hours and not get bored at all. můj oblíbenec od mx pořád zůstává fighter tho a můj regret, že jsem nešla na koncert, když už byli doslova u sousedů, je taky pořád strong. so nothing new.

okay, vím. už jsem tady o hola hola mluvila stokrát, but too much is never enough when it comes to some good music.

❝ the sunset has a pastel tone film on top, its a green utopia. as long as those days are there, we will escape to that world. ❞

příjde mi, že textově je to hodně podobný jako newton, typická letní cukrová vata, ale na druhou stranu, naštěstí ještě nejsem tak advanced v korejštině, abych rozuměla každýmu slovu, so i can just listen and enjoy the good melody which i fell in love with as soon as i heard this song for the first time.

# i cant even put those lyrics here, they are too much lol.

nebudu lhát, když to video tenkrát vyšlo a koukala jsem na to poprvé, i was like shimmie shimmie what the fuck. you can ask bučis, viděla moji reakci live a měla moc velkou prdel z mýho výrazu, guess i was that shook. ale okay, to be fair, už u toho prvního poslechu jsem si tam našla části, který se mi vyloženě líbily. nebylo jich moc, ale byly tam. a teď, jak už to v mým případě většinou bývá, čím víc ten song poslouchám, tím víc to začínám findovat enjoyable. to pořád nic nemění na tom, že z the war je to moje least favorite, but we already talked about that last time.

because the dawn right before the sun rises is the darkest.

18. července 2017 v 17:14 | V✧*・
first things first, exo. comeback. the war. rozhodně tomu plánuju věnovat celej článek, až si všechny písničky pořádně naposlouchám, ale vzhledem k tomu, že díky týhle squad jsem se nechala stáhnout od kholu, musím to zmínit už teď. zatím jsem celý album jen tak letmo proletěla a ani o jedné písničce nemůžu říct, že by se mi nelíbila. a to se v mým případě často nestává, s exem už vůbec ne. i'll shut up now. co se totohle článku týče, basically, jeden večer se mi povedlo nafotit hromadu estetickejch fotek, byly luxus mraky. přemýšlela jsem, kam to nacpat, tak mě napadlo sdílet s váma tenhle můj superestetickej playlist. ne, že by ty texty byly zrovna pro mě nějak relatable, ale jednoduše, aj lajk, nothing more.
❝ for some reason, sometimes, suddenly, i keep thinking these days, how happy i am... just like the sky is high and the wind is cold, like the ocean is wide and blue... ❞

❝ i'm breathing in, and breaking down, i feel my time is running out, the fire in my heart will burn me to the ground. i did my part, i tried my best, the things I'm fighting to protect always shatter into pieces in the end. ❞

❝ because the dawn right before the sun rises is the darkest. even in the far future, never forget the you of right now. wherever you are right now, you're just taking a break. don't give up. ❞

❝ like a child who has grown up, like a tree that is left alone. look at someone's world that is exhausted with loneliness. they wanted it so bad but they couldn't find it. look at the hidden scars of the ones who were pushed away. ❞

❝ dont think of anything, dont say anything, not even a word. just give me a smile, i still can't believe it, all of this seems like a dream, don't try to disappear. ❞

❝ and i hope im just one of the many people in your life that comes and goes, i hope that as the tears and cherry blossoms fall, there will be new life sprouting from them and i hope our memories are short and beautiful. ❞

❝ i rather wish that you were having a rougher time, i want you to think of me. because it's hard, i want to be okay too... i want to tell you that i want to see you, now that you're gone, the habit of calling you, i live, unable to erase it. because of you. ❞

❝ you know it all, you're my best friend, the morning will come again. because no darkness, no season can last forever. cherry blossoms are blooming, the winter is ending, if i wait a little longer, if i stay up a few more nights, i'll go see you. ❞

❝ at some point, it seemed like you were crying even when you were smiling, you couldn't love me with a peaceful heart and you longed for me as you remembered the memories. i want to hold onto you and ask you not to leave, i know i can't turn back a promise that I've already broken. ❞

❝ lets only walk on flower trails, i cant say that. lets only see good things, i cant say that either. saying that there will only be good things from now on, saying that you wont get hurt, i cant say that, i cant lie like that... so thanks, believing in someone like me, dealing with these tears and wounds. so thanks, for becoming my light, for becoming the flower in the most beautiful moment in life. ❞

❝ i've been reading books of old, the legends and the myths. the testaments they told, the moon and its eclipse. and superman unrolls a suit before he lifts, but im not the kind of person that it fits. ❞

forever we are young, under the flower petals raining down, i run, so lost in this maze. even when i fall and hurt myself, i keep running toward my dream. ❞

welcome to the final show, hope you're wearing your best clothes.

9. dubna 2017 v 15:27 | V✧*・remember, everything will be alright
we can meet again somewhere
somewhere far away from here
well fuck. i didnt see this coming. 1d jsou dead už nějakej pátek a já se přes to dávno přenesla, ale přece jenom.. taky to byla velká část mýho života. potom brutálním pádu do khole jsem přestala řešit veškerý dění okolo nich, takže když na mě dneska youtube úplně random vyhodil tohle video, no, málem mi vypadl mobil z ruky.

ať už budu v jakýmkoliv fandomu, harryho hlas vždycky bude pure gold a tahle písnička mi jenom připomněla, proč jsem ho vždycky tak zbožňovala. navíc tahle melodie v kombinaci s takovým textem? legit mě to rozbrečelo a ani se za to nestydím.

je to perfektní farewell, takový pomyslný goodbye jedný éře a tím nemyslím jenom 1d, ale tak nějak všechno, co se zrovna teď děje okolo mě. však víte, mám před maturitou, budu se loučit s lidma, se kterýma jsem posledních osm let vyrůstala. a i když na ně pořád nadávám a nemůžu se dočkat, až se jich konečně zbavím, s mojí nostalgickou povahou se to prostě bez nějakýho dojímání neobejde. proto je ta písnička zrovna v týhle chvíli tak perfektní a já doslova umírám.

mám to na repeatu už asi půl hodiny, lol help. this is what i do when i should be studying. plus mínus za tři hodiny se můj ass odebere k televizi protože moto gp is love, moto gp is life. náš karel bude dneska startovat z druhýho místa, whole world is shook, the end is near. vlastně bych se měla učit šestnáct otázek do zeměpisu, nějaký blbosti do občanky a jsem si celkem jistá, že mám na zítřek i pár dalších věcí, ale well, yolo.

kromě té hromady testů mě čeká taky focení na tablo. už teď vidím, jakej z té fotky budu mít cringe. but whatever, lets just go with it. a po škole jdu k zubařce, what an adventurous day it'll be. v úterý potom první část maturity aka sloh do češtiny, po kterým hodlám jet na pořádný nákupy. víte co, za odměnu. a od středy nám začínají velikonoční prázdniny a hlavně!! můj taetae by měl být konečně spravenej. nevlastní taťka chce, abych s ním pro to auto jela do nějaké prdele, kde jsem v životě nebyla a celou cestu domů si odřídila. sama. like wtf m8, im not ready to die yet. pray for me.

a day may come when we lose, but it is not today. today we fight!

19. února 2017 v 17:09 | V✧*・
i lost my shit, guys. for real tho, zrovna zjišťuju, že moje slovní zásoba nejspíš nedosahuje takových kvalit, abych se vůbec mohla pokusit popsat, co se mnou not today dělá. nesundala jsem ten song z repeatu od momentu, kdy vyšel (což je doslova celej. jeden. týden, okay) a mám pocit, že do konce svýho života nebudu (a nechci) poslouchat nic jinýho.i believe in you by my side
together we won't die
i believe in you by my side
together we won't die (taekook is real, fight me)
i believe in the word together
i believe in BTS (fuck yeah baby)
aim your gun! ready! fire!

........THIS IS THE SHIT, FAM. THIS SONG LITERALLY MAKES ME WANNA GO FUCK SHIT UP.


now let's talk about the mv, shall we?


this was supposed to be a place for me to loose my shit but i have no shits to loose anymore, fam. i'm just drained. finally i reached the point where i have no fucking idea what to say, i'm basically just crying and choking on air. this mv fucked me up. it fucked me up good.


naivně jsem si myslela, že wings už se jim přebít nepovede. lol, how wrong i was.
you never walk alone, celej ten repack... vážně začínám uvažovat, že za to ty prachy dám a objednám si to. od aesthetically pleasing přebalu, přes všechny původní písničky, který už miluju dlouho, až k těm čtyřem novým... it's just pure perfection, guys. i'm so in love.

o spring day jsem vám tady sice brečela doslova v posledním článku, ale říkala jsem si, že se mi to třeba ještě trochu rozleží v hlavě a zvládnu tentokrát napsat něco víc. but no, pořád nejsem okay, naopak, zhoršuje se to. čím víc tu písničku poslouchám, tím víc se mi líbí. ten kontrast, když začne hrát not today tho, to rovnou vzdávám nějaký popisování svých pocitů, protože ta písnička je moje fucking everything, ale to jsem se koneckonců snažila vyjádřit tak nějak celým tímhle článkem. and i failed bad. wings byla jedna z mých faveys už na původním albu, tu remixovou tour (tour.. k tomu se ještě dostanu) verzi mám dokonce nastavenou jako budík. so it's no surprise i fucking love this new longer version even more. a nakonec you never walk alone... i mean, what a way to finish an album. i told you, it's perfect. i'm so-

A ABY TOHO NEBYLO MÁLO- wings tour začalo. a asi si dokážete představit, jak moc velká je to pain, vidět všechny ty fotky a videa a gify a ugh. tyhle věci mě naposledy trápily za mojí 1d éry, ale tam byla vždycky aspoň nějaká naděje, že se mi jednou na ten koncert poštěstí jít /poštěstilo. a taky to byl jeden z nejlepších dnů v mým životě a já jsem za ten zážitek neuvěřitelně grateful/, ale poslouchat kpop, když bydlíte v evropě, ještě k tomu v česku... life is hard, fam.
nedávám shit, tho. v momentu, kdy se dozvím, že bts přijedou někam do evropy, vzdávám se všech mých celoživotních úsporů a jedu. ať to stojí, co to stojí, tohle si ujít prostě nenechám (and ma fam obvsly goin with me ♥
nedělala jsem si letos vyloženě seznam novoročních předsevzetí, spíš něco jako... things that i wish for in 2017 but there is like zero chance they will happen list. vidět bts (nebo jinou moji group), jít na kcon.. to jsou obvsly jedny z položek a já bych si je vážně hrozně ráda odškrkla jako splněný, ale... ale peníze, ale rodiče, ale škola, ale ta vysoká pravděpodobnost, že do evropy vlastně ani nepřijedou. nic se vzdávat nebude, tho. ne dneska (see what i did there), ne zítra, ne za několik měsíců. not as long as i stan this group (no intetions to change this fact anyway).

na valentýna jsem vybrečela několik hektolitrů slaný vody, btw. ne protože by mě trápilo, že jsem forever alone (i mean, boyfriend? pf, who needs that shit), ale protože osmnáctá epizoda hwarangu happened.

#letactortaehyunglivepeacefully2017

vím, že vás teď strašně hltím koreou, a že tenhle článek byl vážně dlouhej, ale můj social life je tak nudnej, že je to až smutný. škola, práce, spánkovej deficit, škola.. znáte to. občas si uvědomuju ten fakt, že jsem vlastně dospělá, že za dva měsíce maturuju, že mě čekají přihlášky na vejšku. z větší části se mi zatím daří stres ze všech těchle věcí schovávat do hodně hlubokýho šuplíku někde uvnitř mojí hlavy, kterej je stejně tak moc zaskládanej věcma kolem kpopu a kdramat, že by se mi ho nepovedlo otevřít, ani kdybych chtěla. měla bych číst povinnou četbu, ne fanfikce. učit se maturitní otázky, ne korejtštinu (docela jsem v tom teď pokročila, tho. a baví mě to asf)... i know i should. but there is no way i will. not yet.

a možná jednou příjde den, kdy mě bts a vůbec kpop obecně přestane bavit, ale víte co?

not today ( ͡° ͜ʖ ͡°)

how much do I have to wait, how many nights do I have to stay awake.

12. února 2017 v 16:59 | V✧*・
všechny moje following kecy by měly teoreticky patřit na lawlieta but you know what guys? fuck it, bts before everything.

...

past the cold winter
until the spring day comes back
until the flowers bloom
will you stay there a little longer
will you stay

> nikdy jsem neuměla moc dobře popisovat svoje pocity a momentálně jsem ve stavu, kdy musím přinutit svůj mozek aspoň trochu pracovat, aby tady nebyly jenom random poskládaný písmenka v capslocku, který vytvořila moje hlava mlácením o klávesnici. majestic. beautiful. cause of death. she wasnt ready.

mám teď v hlavě hroznej guláš a vlastně ani pořádně nevím, o čem chci psát nebo kde začít. posledních pár dní bylo hodně emocionálně náročných, bts being the main reason obvsly. ve fandomu se toho děje víc než dost and god knows i breathe for ot7, takže všechen social life jde stranou, no regrets.

jedna důležitá věc se přece jenom stala a teď trochu odběhnu od bts (i když ne moc, tho), musím se vám totiž s něčím pochlubit. mám squad. a zase jednou velký díky za existenci blogový komunity, protože valnou většinu lidí jsem potkala právě díky blogu. moje fellow k-trash unity aka evilspirit, beepinka a scars featuring moje sestra a jeden extremely shy boi, dokážete si představit, jak moc legendární je náš chat? hodně. konečně mám lidi, se kterýma můžu hyperventilovat, a kteří se na mě u toho nedívají, jako kdybych byla mentálně labilní. protože my jsme mentálně labilní spolu, plz. love you, fam ♥ /jednou se všichni potkáme, okay? i kdybych měla do té prahy dojet na kole/ #romantikstajltajm.

.also.. what the actual fuck is this. why do i have to suffer so much?!?!?!

ne. však v pohodě. vždyť může každej týden výchazet nový mv. why the fuck not. proč mě bts nemůžou nechat žít? jsem weak, guys. i cant handle this shit.
teď tu písničku poslouchám a jsem legit fucking shook. je to lit. je to awesome. je to další důvod, proč mám trust issues. /lets just appreciate big hit entertainment, tho. trolling the fuck out of us since forever. like.. noone saw this coming, okay./ už teď jsem mrtvá. nemám páru, co budu říkat příští neděli touhle dobou. #fucknejsemreadynatuchoreografii

vím, že většina z vás není into kpop at all a tenhle článek pro vás byl absolutně nezajímavej a zbytečnej a já se moc omlouvám, ale už jsem v k-hole tak hluboko, že to ani jinak nejde, lol. a tohle jsem prostě já, fangirl inside and out. ne ta holka, která před rokem touhle dobou každej večer brečela, protože jí vypatlanej českej borec s pomalu srůstajícím obočím nebyl schopnej odepsat na messengeru. never. again.

blow, wind, so the fire will grow. is this medicine or poison? not even my mom knows.

20. listopadu 2016 v 15:36 | V✧*・
goodness gracious, oni mi dali řidičák. pořád mi to nějak nedochází tho, což je možná tím, že celej tenhle týden byl vážně vyčerpávající a já jsem totálně emotionally drained. v pondělí jsem byla ve škole prakticky od sedmi ráno do šesti večer, protože jsme zkoušeli na divadlo (neptejte se plz, vážně. nechcete vědět). když jsem z té zkoušky odcházela, bylo mi totálně na chcípnutí, takže jsem se v úterý vykašlala na školu, což jsem neměla dělat, protože teď mám velký stresy s omluvenkama, ale na to se taky radši neptejte, prostě #staydebil. středa byla stres asf, protože ráno jízda na náledí a hned potom hrát divadlo před celou školou, no uznejte. ugh. nakonec to dopadlo celkem dobře, až na to, že se mi vypnul mikrofon, takže uhm.. yeah. that was fucking awkward. ale žiju. na čtvrtek jsem si naplánovala, že nevylezu z postele. a obviously jsem to taky dodržela. v pátek jsem měla zase závěrečky a tentokrát už to bylo (thanks god) doopravdy naposledy. "hodnocení bude velmi krátké, protože vám prakticky nemám co vytknout. prospěla." not gonna lie tho, trochu mi to bude chybět, heh. můj instruktor byl super. na druhou stranu stačilo a já jsem ráda, že kapitolu "autoškola" můžu konečně uzavřít.

well, o většině těch písniček jsem už dávno psala na lawlieta, takže jestli to tam někdo čtete (ahoj steel, lol), budu se hodně opakovat, ale fuck that, kpop je důležitej a nikdy se o něm nemluví dost. ( ͡° ͜ʖ ͡°) got7 jsou velkej hood mojí sestry. já osobně si k nim pořád nějak snažím najít cestu a zatím se mi to moc nepovedlo. nebo aspoň ne v takový míře, jako třeba s bts nebo monsta x. nevím čím to je, ale jejich písničky mě prostě moc nechytají. tbh celkem mě to štve, protože do fandomu se počítám jako plnohodnotnej člen, páč o nich vím první poslední (což je samozřejmě záshluha především mojí sestry). ten fakt, že se mi od nich líbí tak tři písničky, ale nemění nic na tom, že hard carry je jedna z nich, protože damn son, ten song je totální jam (dávalo vůbec smysl něco z toho, co jsem teď napsala? lol #letsnot)

když jsem tenkrát dělala ten první k-playlist, rozhodně jsem nebyla tak monsta x asf, jak jsem teď. hrozně dlouho mi trvalo, než jsem se vůbec naučila jejich jména (i mean, kihyun, hyungwon, shownu, jooheon... really? what do you want from me?), potom struggle s tím, že jsem od sebe borce nemohla rozeznat (což je celkem trapný, když si vezmu, že jsem to u jinejch tří skupin zvládla během dvou dnů). ale nakonec přišel zlom a já nevím, jak se to stalo, vážně ne, nejspíš jsem viděla nějaký hodně dobrý crack video. a když potom vyšel klan dvojka (miluju ten název, lol) a hlavně fighter, ten klip, dance practice.. damn son, hodně těžko se mi vysvětluje, jak moc tu písničku zbožňuju. (co se biasů týče, pořád jsem stuck (fandom pochopí referenci, lol) mezi minhyukem a kihyunem a hodně mě to frustruje bc i just don't fucking know. i když.. v monsta jsou moje děvky všichni, takže uhm. #můj hood.)

baekhyun nutně potřebuje chillovat, protože už mi celkem dlouho totálně ničí můj bias list. #i_stan_chanyeol_i_swear. nejsem moc zastánce tady toho shitu okolo "podskupin", protože podle mě, když jste jedna skupina, tak jste jedna skupina a máte sakra dělat věci společně, etc, chápete mě? jak jsem zjistila, korejci takhle moc nefungujou, bohužel. prostě mi v tom klipu chybí těch dalších devět uhm, chtěla jsem říct šest lidí (#ot12_for_lifeu). i když je fakt, že kdyby nebyly podskupiny, nebyla by tahle extrémně chytlavá písnička, kterou když si pustím v osm ráno, mám ji v hlavně ještě v osm večer. srsly, je to chytlavý jak... damn, inspirace nikde, fakt mě nenapadá žádný přirovnání, prostě je to vážně chytlavý, věřte mi #buttercup_struggling_with_words_since_1998.

"nebudu poslouchat kpop" *o pár dní později* "nebudu poslouchat jiný skupiny, než exo" *o pár dní později "nebudu poslouchat holčičí skupiny" *o pár dní později* "...well fuck" okay, naštěstí jsou to blackpink, který mají zatím jenom pár písniček a ještě nejsem ve fázi spamování na weheartit a čtení fanfikcí, kam se hopefully ani nedostanu, protože si psychicky ani peněžně dovolit další fandom nemůžu, každopádně yeah, playing with fire jsem teď měla na repeatu hodně často, not gonna lie. když oni jsou ty mařky strašně sympatický, a kdybych si měla vybrat, kterou z nich mám nejradši, tak řeknu jennie, protože mi strašně připomíná jednu herečku z cinderella and four knights (víte jak to drama miluju, okay). mindfuck je, že ta mařka z cinderelly je doopravdy členka jedný další skupiny. a ta skupina se jmenuje apink, což je taky mindfuck. a vůbec největší mindfuck je, že já apink vlastně vůbec nemusím, kdežto blackpink začínám brutálně stanovat. what the actual fuck. ill stop now.


nemysleli jste si snad, že se nezmíním o bts, že ne? lol. tbh, nechápu, jak jsem bez téhle písničky celej život existovala, protože damn son, luv it. a áno, schválně jsem vybrala tohle video, protože look at my son and his really complicated relationship with that cap (koment sekce pod tím videem je life, vážně.) mám hromadu dalších "starších" písniček od bts, který poslouchám prakticky každej den. young forever, kterou jedu v kuse už od konce července a ještě pořád mě nepřestala bavit. boy in luv, což je můj hood jam, miluju tu písničku neskutečným způsobem, to nechcete. danger, war of hormone..... co bych sakra vůbec dělala bez bts? co bych dělala bez kpopu? #mindfuck

okay, já vím, že o wings mluvím all the fucking time, ale ono je to prostě lit. moje nejposlouchanější jsou boy meets evil (protože jsem v poslední době z nějakýho důvodu jhope asf), bs&t (bst od bts, #mhmm_insteresting), first love (yoongi damn son ilysm), am i wrong a samozřejmě 21st century, protože c'mon, pojďme si dát moment pro tenhle dance practice #why_do_i_even_stan. jedno z videí, který nikdy nefejluje, když potřebuju zvednout náladu, heh. a ještě zmíním poslední dva songy, two! three! (protože jsem moc lazy psát to v korejštině) a white love (na spotify je to white love a tbh, ten název se mi líbí víc, než white girl, jak tomu říkaj ostatní, takže let's just-) od monsta x. vůbec nejlepší je, když mě můj mobil začně trolit a ty písničky mi pustí za sebou. a já jsem potom jenom emotional piece of trash, protože damn son.. it just gives me a lot of feelings, okay.
taky jsem se teď někdy zmiňovala o tom, že se dívám na yurii on ice a jak moc dobrej opening to anime má, takže na tom teď v poslední době taky hodně jedu. ne, že by to patřilo do kpopu, tho.

tenhle týden nebyl vyčerpávající jenom kvůli všem těm věcem, který se děly vyloženě mně, ale taky kvůli tomu, že se v koreji předávaly ceny, a když jste ve fandomu korejskejch skupin, věřte mi, to může být taky celkem stres. šlo hlavně o to, jak se mezi sebou nesnáší fandomy exa a bts, což je pro mě, kdo má rád obě skupiny, celkem shit. obviously jsem o tom už psala na lawlieta, takže kdo je interested, víc keců bude tam. #proud ♥

poslední věc, děkuju moc všem, kdo přál mýmu blogu k narozeninám, hrozně si toho vážím, však víte. děkuju, ilysm ♥

khole took me.

16. srpna 2016 v 11:11 | V✧*・
velebnosti, už to vypuklo. well, nejdřív ta nová práce. dojmy? zapomněla jsem, jak hustá bývá bolest nohou po osmihodinovkách, když jste celej měsíc předtím nedělali nic jinýho, než constant chill. ale to se časem vsákne, heh. taky se mi konečně ozval maník z autoškoly, včera jsem měla první jízdy. jakože, šlo to líp, než jsem čekala. zítra jsou na programu jízdy číslo dva, tak uvidíme.
zbývá jedna čtvrtina prázdnin (fuckin jedna!1!!) ...what the actual hell?! jak se to stalo?! necelýho půl měsíce a je ze mě oficiálně maturant. a to se nevsákne. #GodSaveTheQueen jinak, tenhle týden je savage asf. zítra jízdy, ve čtvrtek je autogramiáda na svoboďáku, v pátek do práce, v sobotu trochu chill a potom konečně ta neděle, na kterou se těším už od zimy. velká cena, bitchez. #AspoňNějakáDobráVěcNaTomBydletUBrna

lol, poslední playlist jsem sem dávala někdy v zimě, tak jsem si řekla, že je možná čas na malej update.
nechtěla jsem sem dávat takový ty "nový" písničky, který přes léto valily na óčku a na evropě 2, jestli mě chápete. spíš jsem schválně vybírala songy, který mi k létu z nějakýho důvodu neodmyslitelně patří, třeba už i víc let.

// well, a rovnou jsem začala jednou z těch novějších písniček, lol. alenku v říši divů jsem neviděla. první, ani druhej díl, jenom takovou tu klasickou kreslenou, kterou upřímně zbožňuju a mám ji dokonce i na obalu na mobil, hih. co tím chci říct je, že bych se na to doopravdy už měla podívat, když do OSTčka patří tahle skvělá písnička. luv it.

// jak jsem říkala, nic novýho. GRL patří mezi moje oblíbený hudební skupiny a tuhle písničku znám i pozpátku už snad sto let. navíc je taková na chill /lol, mluvím jak brácha/ a dobře se poslouchá. luv it.

// nejsem belieber ani biebrův fanoušek v jakýmkoliv slova smyslu. nic proti němu, ale že bych ho měla mezi oblíbenýma interpretama, to se taky říct nedá. tahle písnička mi ale v letním playlistu rozhodně celý ty dva měsíce nechyběla, protože jak už jsem říkala, je prostě na chill. lol. #stop.

// můžeme si dát chviličku jenom pro ten dokonalej text? my mama don't like you and she likes everyone. savage asf. luv it.

// jeden z nejlepších moodbusterů. navíc ten song vyloženě křičí léto, takže proč ho nemít v playlistu, right?

// dlouho dlouhooo byla tahle písnička moje ultimate favorite. pak přišel kpop. ale i tak se nic nemění na tom, že kdybych měla sečíst, kolikrát jsem ji slyšela, nedopočítala bych se. luv it luv it.

// v mojí rodině je těžký poslouchat arianu, protože moje ségra k ní má vyloženě odpor. mně její tvorba nevadí, obzvlášť tahle písnička mi příjde hodně povedená, společně ještě s greedy a touch it.

// však klasika, víte co. na chill písnička, lol.

// nějakej ten "tuc tuc" hit by taky neměl chybět, ne?

// a dostáváme se do té nostalgičtější části článku. to the top je OSTčko z paper towns a o tom, jak jsem na tom filmu byla na svoje sedmnáctiny, jak mi to tahle písnička vždycky hezky připomene, o tom už jsem se zmiňovala tenkrát dávno v zimě, takže to znova rozebírat nebudu. každopádně, luff it, krásná písnička.

// už si nevzpomenu, který prázdniny to bylo, ale stejně tak, jak máme teď se ségrou kpop asf období, jsme tenkrát měly janoskians asf období, takže tahle písnička, společně s další tvorbou od nich, nám hrála celý dva měsíce bez přestávky. už je neposlouchám tak moc, jako dřív, ale i tak je tenhle song dobrej lol.

// pamatuju si jak TFS vyšlo a my z toho byly úplně rekt. strašně chytlavej song, srsly. stačí si to jednou poslouchnout a mám to v palici do večera.

// už jste si mysleli, že jsem na ně zapomněla, co? lol, bez one direction by to samozřejmě nešlo, protože jestli něco byl velkej jam minulýho léta, nic jinýho než drag me down to nebylo.

// a je to tady. letošní léto bych mohla na chill shrnout do jednoho slova - kpop. o bts už sice vím celkem dlouho, mám pocit, že jsem se tady o nich dokonce v nějakým článku zmiňovala, protože jednu jejich písničku mám v mobilu už snad od začátku tohohle roku, každopádně ta mě do fandomu nestáhla, ale k tomu se dostanu za chviličku.
young forever patří do mojí current top trojky tbh. sice cheesy asf název (i mean, "young forever", cmon), ale jinak všechno na té písničce - melodie, text, klip aestetickej asf, prostě beautiful. a hlavně to byl první song, kterej jsem slyšela "jako plnoletá" a já si na takový věci jednoduše potrpím, proto jsem ji sem vybrala.

// a tady to máme. ten shit, kterej to všechno začal, a díky kterýmu jsem každej večer vzhůru do dvou, protože takovej život ve fandomu prostě je. #OhHowIMissedMyOldLife.
vy monster znáte, už jsem se o tom zmiňovala stokrát, takže se znova moc rozepisovat nebudu, spíš bych vám jenom chtěla oznámit, že jasně, všechny tyhle písničky zmíněný výš jsem poslouchala taky, ale moje letošní léto bylo a je hlavně o kpopu. srsly, můj kpop playlist je fucking huge. a můžete počítat s tím, že na to mám nachystanej velkej velkej velkéééj článek, ať se vám korejci líbí, nebo ne, idgas hih. takže coming soon.
 
 

Reklama


✧*・


-