gucci

melted | 07/2018

5. srpna 2018 v 23:56 | V✧*・
proč bych měla workoutovat, když mi stačí doslova ležet a dýchat, abych byla zpocená jako prase. for real tho, tyhle vedra v kombinaci s tím, že ulici, na který bydlím, osídlili sršně, takže si kvůli vlastnímu peacu ani nemůžu otevřít okno, to je nejspíš ten důvod, proč je můj mozek zrovna v týhle chvíli tak rozteklej, že lowkey ani nevím, co píšu. excuse me for that. naši byli týden v chorvatsku a barák jsme dostaly na starost já s bučis, jeden večer jsme ty zmetky musely zničit čtyři. adrenalin as fuck. we survived, those bitches didnt, thats whats important. velká cena se letos musela obejít beze mě, thats another important thing. naši na dovolený, brácha na dovolený, lístek drahej a já bez peněz. there was literally no chance for me. na jednu stranu mě to mrzí, protože poslední dva roky jsem se o to připravit nenechala, na druhou stranu bych v tom vedru doopravdy možná umřela a doma v obýváku u televize se to dalo přece jenom handlovat líp. theres also another thing that makes it less sad for me but i'll get to that.


.
{} normální člověk by se o cosmos discovery výstavě nejspíš dozvěděl třeba díky plakátům, který by jste našli doslova po celým brně, however můj extra ass je teď vděčnej za všechny ty reklamy, který jsou naplácaný na stránkách, kde se dívám na dramata, protože kdyby to na mě nevyběhlo tam, ani bych o tom nevěděla. lístek jsem dostala od našich jako jeden z dárků k dvacetinám, a i když jsem se tam přesvědčila, že kosmonaut by ze mě být nemohl, rodinnej výlet to byl povedenej. {} to je tak, když jdu jednou za čas do lídlu a oni tam mají estetickej a levnej (hlavně levnej) journal. aktivně jsem si ho koupila a řekla si, že tentokrát mě třeba kreativita neopustí hned po prvních dvou dnech. je to skoro měsíc a ještě jsem to nevzdala, revoluce. to, co do toho tvořím, well, bullet journal to zrovna není, protože na to nejsem talented enough a hlavně je s tím až moc práce, yo gurl cant be bothered. zrovna tahle stránka je collection mejch nejpoužívanějších očních stínů, můj inner artist měl totiž přesvědčení, že je to skvělej nápad lol. surprisingly to na tom papíře drží líp, než jsem čekala. možná mě opustí anxiety a časem tam těch stránek vyfotím víc, who knows. {} památeční fotka mojí ruky před tetováním lol. for real tho, po tom psychickým vyčerpaní z narozeninový píchlý pneumatiky a rozbalování nečekanýho balíčku od fam (which i am still so fucking grateful for like bitch cant even explain how much), bučis was there to help me survive. everyone should have a bučis. get yourself a bučis to save your ass everytime you need it.


.
{} mám pocit, že jenom vypít kafe mi trvá dýl, než borcovi trvalo udělat to tetování. neseděla jsem tam snad ani deset minut a na ruce mi to stejně zůstane až do konce žiiiivota. to je ve vší upřímnosti na tetováních ta nejvíc scary věc, ten proces samotnej doopravdy bolestivej není. at least já personally jsem člověk, kterýmu je to dokonce lowkey příjemný. možná jsem sadista idk. i tak jsem byla ráda, že vím, do čeho jdu, protože ten den začal tak špatně, že jsem si říkala, jestli to radši neodvolat. jsem ráda, že jsem to neudělala tho, i literally love it so much. {} moje zkušenosti s tekutýma highlighterama nejsou úplně bohatý, potřebuju nabrat skills a zrovna tenhle jsem měla vyhlídnutej dlouho, ta paleta byla na druhou stránu vyloženě láska na první pohled, takže i když jsem ten den neměla v plánu utratit ani korunu, bez těchhle dvou miláčků jsem odejít nemohla. člověk si musí čas od času udělat radost, yolo. {} když jsem tohle uviděla taky to se mnou málem šlehlo. ani nevím, co víc k tomu říct, můj clique je the shit, so much love. ♥

okay, nemůžu si to odpustit, let me brag about my current playlist. už delší dobu je takový období, že comeback od jedný skupiny je lepší než druhej which is forcing me to stan hard. zrovna v týhle chvíli mě ničí now or never od sf9, což jsou borci, o kterých obvisouly vím už dýl, ale netušila jsem, že se jednou dostanu takhle deep. like im going back and forth v jejich contentu and im dying for them. monsta vydali livin it up and it also got me dead a noví ikon? ten beat drop? killing me indeed, a bitch didnt expect that. i also got pretty into 24k, protože guess what? konečně můžu proudly říct, že už ve čtvrtek mě čeká můj první větší kpopovej zážitek. a když si představím, že ty borce a jejich kvalitní nabušenou tvorbu uvidím irl? boiiiiiiiii. i know for fucking sure im not ready for that. to je ta věc, díky který mě zas tak moc nemrzí ta velká cena. this koncík gonna be lit as fuck. however, za celý dva roky v houlu jsem o nich pořádně neslyšela, how even is that possibleeeee i dont understandddddd. anyway im glad i stan now. will update you if i survive, pray for me.

shoot me | 06/2018

1. července 2018 v 18:42
idk, to shoot me v nadpisu možná může vypadat trochu depresivně, každopádně je to přesně naopak, ze všech stran se na mě sype vysoce kvalitní kontent and im loving it. tvorba od day6 sice nikdy nebyla úplně můj šáleček, každopádně právě s shoot me mi udělali borci sakra tak velkou radost, že o tom nejspíš budu bragovat ještě hodně dlouho, stejně tak jako o celým square up od blackpink. víte co, got hit with that du du du. celej měsíc se tak nějak soustavně potápím do dalších a dalších skupin, třeba takoví unb mě dostali už debutem, ale teď když vydali black heart aka totální power jam, kde v mvčku prakticky celý čtyři minuty dělají saltíčka a další ninja-ish věci, how could i possibly not stan. also gotta mention halo, protože to je taky skupina, do který jsem se neplánovala takhle ponořit, co vám mám vykládat tho, můj syn heecheon, literally the softest thing in human form, that boi gave me no choice. casually causing me so much pain, lol stres. a k tomu všemu přihodím ještě our page od shinee, což se z mojí strany bez menšího mentalního breakdownu neobešlo, them lyrics got me drowned in tears. so many things happening im emotionally drained. now, protože jsem konečně zase začala trochu vydělávat, na dramata jsem sice koukala dál, ale určitě už jsem neměla tolik času jako minulej měsíc, takže jsem stihla jenom jedno. bučis mě s tantarou uháněla celkem dlouho a já doopravdy nechápu, proč jsem tomu nedala šanci dřív, protože to bylo fakt dost dobrý, approved and recommended to all of you. občas si říkám, jestli mě ten žíívot v kejhoulu pořád baví, ale můžu vám potvrdit, že dokud budou bitches vydávat takhle kvalitní shit, yo gorl aint gonna leave.


..
{} nějakým zázrakem se nám letos povedlo nevynechat prakticky ani jeden ohňostroj, a i když se podle mě žádnej nevyrovnal tomu švýcarsko-čínskýmu z minulýho roku, můj letošní favorit bylo určitě polsko. #perksoflivingnearbrno {} zrovna když se mi ta sbírka aspoň trochu rozrostla a ono to vypadá, že si budu muset koupit novej telefon, no není to paradox. {} some high quality editing right there yaas. for real tho, imma proud.


..
{} když už nám nevyšly lístky na bts a peníze se nám naštěstí vrátily, řekla jsem si, proč si neudělat radost. revolution má dobrý ceny, estetický obaly a ani o jedný z těch věcí nemůžu říct, že by nebyla kvalitní. určitě jsem u nich nenakupovala naposledy. {} "buď sebereš koule a odřídíš to, nebo pojedem vlakem" nevím, možná to bylo i tou mojí intenzivní nenávistí k mhd, každopádně let me spoil it for you, ty koule jsem sebrala. byla to nejdelší vzdálenost mojí řidičský kariéry so far a nechci se nějak chvástat, ale zvládla jsem to líp, než jsem sama čekala lol. nabírání řidičskýho sebevědomí je důležitý, bet all my fellow drivers out there can relate. {} za ty ušetřený peníze z koncertu se toho dalo obviously nakoupit víc, takže lol, tady je dalších pár věcí. na ten svetr už jsem za tu dobu, co ho mám, slyšela pěknejch pár komplimentů, such a good buy i loveeeee it.


..
{} ta paleta byla doslova dárek k nákupu, i didnt even ask for it but its literally so good? like?! ten třetí stín z leva je doslova fetish? so much loveeeeee. {} tahle už sice jako dárek k nákupu nebyla, but i mean, za stovku? a s tou estetikou? such a great value? trochu jsem se bála, že mi sice bude vypadat pěkně na toaletním stolku, ale s nějakým pigmentem už to bude slabší, každopádně yo girl was pretty shook, když si jednou přejela štětcem přes oko a ono bylo suddenly celý oranžový lol. {} už to vypadalo, že se nám to kotě zaběhlo, každopádně o pár dní později se naštěstí zase našlo. im just glad my lil bun is alive.

červen sice začal katastrofálně however progres byl kvalitní. oproti tomu, první červencovej den za náma and we are already going strong, jenom doufám, že to tenhle měsíc nebude obráceně lol. you may not be interest ale já obviously musím zmínit dnešní gpčka, protože na společnou bednu marqueze a rinse jsem čekala long enough. thank you boys, thank you for making momma happy. also ladies and gentlemen, tohle bude můj poslední instadiary jako nácek, dvacítka je close. time flies so fast, pořád si připadám jako totální fetus a to mě zítra čeká první úplně samostatná směna a ještě předtím komplikovaná cesta, kterou musím absolvovat, abych se do té práce vůbec dostala lol. wish me luck.

bad luck | 05/2018

3. června 2018 v 16:11 | V✧*・
když vynechám stres kvůli lístkům na bts, kteří se teda konečně rozhodli dojet do evropy, květen byl poklidnej měsíc. názor na nepovedej hokej i zážitky z posledního fam srazu, o tom už jsem mluvila minule, takže instead of that, protože jsem měla chuť a dost času, zmíním pár dramat, na který jsem stihla během toho měsíce kouknout. mad dog, sympatický herecký obsazení, napínavej příběh, cool ostčko, doporučuju. witch's court, skvělý hlavní postavy a dost pravděpodobně můj nejoblíbenější ženskej lead ze všech dramat, který jsem zatím viděla. for real, ta mařka byla úžasná. chytlavá storyline, v jednu chvíli jste umírali ze stresu a v druhou brečeli smíchy, doporučuju aswell. a finally miracle that we met, což jsem ještě dokoukat nestihla a jsem teprve v půlce, ale so far so good. hlavně, když budu citovat fellow lidi, kteří na to koukaj, hraje tam kai oppa a pro mě personally je to úplně první drama, který s ním vidím a celkem si to užívám, protože not gonna lie, když nebudem mluvit o hereckejch schopnostech, který by se skvěle hodily možná tak do twilightu, na toho borce se vždycky dobře dívá, lets be real here. hraje tam taky boy z halo, což zmiňuju, protože to je skupina, do který začínám v posledních dnech celkem brutálně propadat. pray for me.


..
{} je smutný, že jsem si ty boty kupovala k ne zrovna pěkný příležitosti, ale šla jsem po nich long enough, takže aspoň je konečně mám, lets stay optimistic. {} ani si nedokážete představit, jak moc velkej effort jsem do týhle fotky vložila. jakože z dobrý stovky pokusů vznikly dvě použitelný fotky, to je celkem shit bilance rite. ta kočka se mnou prostě odmítala spolupracovat lol. also chtěla jsem, aby bylo vidět, že má každý oko jiný but lil akashi was like nope bitch, not today. yes, i just made that reference #kurokonobasukefOREVAH {} v létě budem měnit okna, tak jsem si tyhle starý veterány musela zdokumentovat. obsessed with those fairy lights tho.


..
{} k pátýmu squad shit srazu nemám co dodat, bylo to lit. long distance relationshipy jsou hard but we are handling it quite well. still tho, the power of internet is unbelievable. {} lets be fair, fotku s kelímkem už jsem nepostovala celkem dlouho. gotta stay white. {} vždycky jsem si takovýhle obrázky stahovala z tumbrlu, takže teď, když už jsem taky konečně ve white sheets grupě, it feels hella satisfying. GOTTA STAY WHITE BOI.

červen already nezačal dobře. kvůli lístkům jsme se stresovaly úplně zbytečně, protože i přes to, že jsme pro to s bů udělaly všechno, co bylo humanly possible, ve finále to byl velkej fail anyway. dnešní velká cena tomu nasadila korunu, velkej fail numero duo, aspoň pro nás, kteří stanujeme marqueze. jediný, co to zatím všechno zachraňuje, je včerejší ohňostroj, o kterým, jestli mě máte na instagramu, určitě víte. there are more to attend soon and im excited. also mám pocit, že tenhle rok nedělám nic jinýho, než že měním brigády lol. yes thats right, po menší pauze jsem zase našla něco novýho a první směna mě taky čeká soon enough. doufám, že se celej červen neponese v takovým shitu, v jakým začal, i really truly hope. LETS STAY POSITIVE DAMN.

✧*・

we did it boi | 04/2018

6. května 2018 v 21:24 | V✧*・
im feeling hella inspired yall. ať už to byl včerejší československej hokej (jakože dát vyrovnávací branku v posledních devíti vteřinách a nakonec to v prodloužení vyhrát, thats what i signed up for thank you very much), dnešní gpčka (ok tak minule daboval, ale že jednou uvidím marqueze dělat na cílový rovince backpack dance, to jsem doopravdy nečekala), ani nemluvím o tom, že bts budou mít tour po evropě which is making me stressed as fuck but like.. in a good way? such things are happening and im loving it. obviously to tady nebudu líčit do detailů, ale v poslední době jsem byla z hooodně důvodů celkem v pasti. a projevovalo se to úplně všude, vlastně i tady, na mojí extrémně chabý aktivitě. ani nevím kolikrát jsem se snažila něco vyplodit, vypsat se z toho, cokoliv. marně. however, trvalo mi to hodně dlouho, ale konečně jsem začala něco dělat a všem těm špatnejm věcem řekla adios. duben byl no doubt full of golden days and im just so glad for how everything turned out and how everything is right now.


..
{} až tak dramatická změna to sice není, ale nedávno mě popadla kreativní nálada a můj room teď vypadá trochu jinak, so like tahle fotka už není úplně aktuální but i mean, aesthetics still on point rite. {} #funfact; chodit s těma balónkama po narvaným nákupáku nebyl úplně nejlepší nápad, blbejch pohledů od lidí okolo jsme dostaly víc než dost, ale ve finále stejně nikdo z nás nedával shit, hlavně že oslavenec byl spokojenej ♥ {} #anotherfunfact; zapalovat ty prskavky když severní vítr je krutý taky nebylo úplně easy, but we did it boi. what a night.


..
{} again máme mladý, again je mezi nima jedno čistě bílý a já jsem again totálně obsessed. also až je budem dávat pryč tak to again totálně obrečím but i mean, that is life. {} yes, i tenhle corner, kterej sypu kvůli estetice na instagram pokaždý z jinýho úhlu minimálně jednou za dva měsíce lol, už vypadá trochu jinak. will update yall soon. {} prej to na té fotce vypadá, že ten lust visí strašně nízko. i když do toho čas od času někdo flákne hlavou, z větší části to tak doopravdy jenom vypadá.


..
{} jestli žijete v česku, určitě víte, co je kometa lol #brnolife. zážitků z hokeje bylo za duben víc než dost. like damn, mohla jsem mít dabovací fotku se zárubou, ale boi stihl vzít roha než jsme s bů vytáhly telefony. regrets. příště neutečeš, roberte. {} protože jsem tam tuhle fotku dala doopravdy jenom kvůli estetice a nemám k tomu vůbec co říct, lemme tell you about králiček petr. because we accidentaly went to see that movie and boi, didnt expect it to be that lit. {} random clouds photo protože byl by to vůbec můj instagram, kdyby tam něco takovýho nebylo tho.

hokej is just getting started, gp aswell, soon budou začínat ohňostroje, bts comeback za dveřma and i dont even know what else. květen bude gold a intense and im living for it.

✧*・

when will this winter end | 03/2018

2. dubna 2018 v 12:40 | V✧*・
first things first, moje děti jsou back. and i love and i stan and i support so much. both title song and the whole album, it's positive indeed, it literally can make the mood go from 0 to 100 fast. stan talent, stan pentagon, amen. now, březen. absolvenťák, fam sraz a bday surprise pro bučis, to byly asi jediný události, který se za celej měsíc odehrály a který stojí za řeč. time flies.


..
{} tak k no more drama mikinám máme další věc. #stejnokroje intensifies. #ignorujte ten výškovej rozdíl pls. {} doslova jediná fotka, kterou mám z absolvenťáku a idk, když jsem to fotila, měla jsem pocit, že to mělo lepší kvalitu. well, to bylo nejspíš tím vínem lol. {} jsem v brně literally každej den, o kavárně s "polštářema na stropě" jsem slyšela od sis už milionkrát, ale museli přijet pražáci, abych se tam konečně šla podívat. a jakože bezová limonáda byla gud shit. ještě pořád umírám z toho, jak nádherně nám na ten den vyšlo počasí.


..
{} naposledy jsem byla s mamkou a se ségrou na procházce, když ségra ještě neuměla chodit a vozila se v kočárku, takže jsem si tuhle velkou životní událost musela nechat zdokumentovat. jk, bylo to fajn. {} *spring day playing in background* {} jakože neberte ten kus fluffu za padesát ká, tů kjůt.


.........................................................................................
march's high quality jams

talkin bout that playlist tho, ti noví monsta? like lets talk about that? honestly, mx jsou jedna z těch skupin, u které se mi ještě nikdy nestalo, že by vydali album, který bych mohla jet písničku po písničce a doslova o každé říct, že se mi líbí. legit celej connect mám přidanej na playlistu, poslouchám to errday a mám u toho damn big time. also, o up10tion nevím nic, ale klip na candyland? whole new level aesthetics, me likey. jen tak dál ma boyz, come at me with da quality content.

how tho | 02/2018

10. března 2018 v 21:13 | V✧*・
únor je už nějakou dobu gone a já si pořád říkám, co jsem sakra dělala? možná začátek druhýho semestru, kterej se mi povedlo celkem slušným způsobem odignorovat? seriously, za celej měsíc jsem se v té škole ukázala tak pětkrát a to si dost pravděpodobně ještě fandím lol. olympiáda, která byla tak rychle over, že mi příjde, jako by ani vůbec nebyla? for real tho, hokej byl intense. jako vždycky, i tentokrát jsem jim věřila a ono to zas nevyšlo. žhíííívot.


..
{} tak se něco zajímavýho přece jenom dělo, lol. důvodů, proč mám zase novej job, je víc než dost, ale to be honest, kromě toho, že jsem si trochu pohoršila s penězma, ze všech previous brigád je next so far můj favorit. {} well málem bych zapomněla na tuhle velkou životní událost. nevím, kolik let jsem měla tetování na seznamu novoročních předsevzetí, ale jsem pyšná, že to konečně můžu odškrnout jako splněný. a jedním to neskončí, tím už jsem si jistá teď. {} stará fotka, kterou jsem se tak nějak snažila přivolat jaro, protože tru slavic zima was gettin a bit too much. #nepovedlose


..{} random mejkap forevr. {} tahle taška tho, láska na první pohled. a ta sleva, která na ni byla? láska na druhej pohled. {} po těch hodinkách už jsem šla taky celkem dlouho a ještě když mi na ně konečně hodili tu slevu? no jak bych je v tom obchodě mohla nechat jen tak ležet, nope.

and so the spring day has finally come, literally. s fam za sebou po dnešku máme čtvrtej sraz a jako vždycky, byl to kvalitně strávenej tajm. celkem nostalgie, když si vezmu, že zítra je to rok od toho úplně prvního. gosh, je to rok. time really fucking flies, doesnt it? however, no matter how many times we meet, loučení je pořád stejně painful so lets not bogoshipda each other too much and meet again soon ♡

.........................................................
february's high quality jams

březen. deset dní in a já už si stihla napsat zápočet z informatiky (kdo nikdy neořezával koně v zoner photo studiu, neví, co je to real pain), dát meet up s bývalýma spolužákama na absolventským plese a další things, který jsou buď v procesu a nebo mě čekají soon. march u be goin strong, keep it up my boi.

✧*・

it's been a while | 12/17 & 01/18

29. ledna 2018 v 13:05 | V✧*・
leden se mi vždycky zdál jako jeden z nejdelších měsíců, ale to se o tom letošním úplně říct nedá. byl to vlastně celkem stereotyp. učení na zkoušky, zkouška, práce, zkouška, práce and so on. well yeah, mám za sebou svoje první a luckily úspěšný zkouškový. now dont get me wrong, nervozitka byla, ale ve finále ty zkoušky nebyly nic, co by se nedalo zvládnout s chladnou hlavou a bez nějakýho většího stresu. jeden večer jsem si trochu zpestřila stužkovákem, kterej vyvolal vlnu nostalgie, protože před rokem na úplně stejným místě pasovali na maturanty nás. awh, jak ten čas rychle letí. a aby toho zpestřování nebylo málo, jeden z dalších večerů jsme ve velkým stylu slavily kamarádčiny narozeniny. jak jinak, než nad nudlema, dokonce i s dortem, kytkou a nějakýma těma dárečkama. lol, to jsme s bučis ještě nevěděly, že budeme o pár hodin později tahat její auto ze škarpy. long story short, sníh je svině, nikomu se nic nestalo a dokonce i auto zůstalo skoro nepoškozený.


..
[] chtěla jsem dodržet tradici a přečíst tu knížku celou, ale prosinec byl tak full of shit, že jsem se nedostala ani přes první příběh lol. třeba se letos polepším. [] pražskej sníh with fellas byl legendární, řeknu to znova, jako každej náš sraz, jeden z nejlepších zážitků loňskýho roku. [] simple but effective, loňskej balící papír měl úspěch.


[] za tu tývý v backgroundu jsem sice dala úplně všechny prachy, který jsem dostala k vánocům but shit was focking worth it. anime, kdramata, kpop 24/7 v hd kvalitě, to chceš rite. pepero byl dárek od jedné friendu, doteď nevím, kde to sehnala but i enjoyed. [] ty balónky jsem si chtěla nechat, ale silvestr byl tak lit, že si ani nepamatuju, kde skončily. [] stužkovák feat. nostalgickej dab na nostalgickým místě.
..


..
[] ještě pořád tuním but i mean, nevypadá to špatně right? [] dont even get me started about my love for my little crybaby, i stan too much. [] zoellu na druhý straně nestanuju vůbec a jiný věci od ní nemám, možná to je i jeden z důvodů, proč jsem to otočila tou hezčí stranou nahoru lol, however tenhle bag byl tak cute, že jsem prostě neodolala.

...................................................................................................
high quality jams

leden byl plnej zážitků a v únoru mě čekají další. for example takovej druhej semestr, kterej nám začal dneska a není těžký uhodnout, kdo se rozhodl radši zůstat v posteli, lol hellou. není to jenom škola tho, mám před sebou první směnu v nový práci a excitement je velikej, takže jenom doufám, že nebudu po dvou týdnech disappointed. a aby toho nebylo málo, rozhodla jsem se konečně zapracovat na mých novoročních předsevzetích, který mi leží na listu už snad dva roky a v půlce měsíce bych konečně měla jít na tetování. well, lets hope that everything will work out just right. gotta keep you updated. or well, at least ill try.

✧*・

cheesy | 11/2017

1. prosince 2017 v 0:13 | V✧*・

přesně si pamatuju listopadovej instadiary 2k16, jak jsem byla shook, že je poslední, a že ten další už se bude počítat do dalšího kalendářního roku. well, here i am, one year later, feeling exactly the same. # how tho? anyway, the first snow has fallen, vánoční stromky are already standing everywhere, ladies and gentleman, the time has come.

[] světýlka nejsou jenom vánoční výzdoba, světýlka jsou životní styl [] ten nápis je pořád cheesy as fuck, ale já z toho kelímku žiju [] the love of my life ♥


[] po cestě na kometu, snapped bučis, added sum black and white effect, bang, art [] všechen primark stuff mi ještě pořád dává žívot, ty sluchátka jsou much luv [육] tak přesně tohle jsem poslala, chtěla to upravit, accidentaly klikla na delete instead. a tak nějak jsem tu fotku neposlala znova, so speciálně pro tenhle článek, here u go with my štetce.

na loňskej prosinec vzpomínám ráda ještě teď, takže mám velký očekávání i od toho letošního.

we literally just gettin started but už dneska jsou MAMA's a to je věc, kterou já si prostě neodepřu, i mean, když stanujete téměř každýho artistu, kterej se toho předávání účastní, je to feast, so basically yeah, to je ten důvod, proč v tuhle hodinu vychází tenhle článek. anyway, plánuju this den volna využít co nejvíc, takže hned jak se rozední a všichni vypadnou z baráku lol, vrhnu se do úklidu, přes poledne umřu bc thats what mamas do to me, odpoledne dojede bučis a ještě si nejsem jistá, jak přesně naši pyžamovou párty strávíme, ale nejspíš to skončí u nějakýho barvení vlasů, chardonnay (duh) a kdramat. perfektní start novýho měsíce, isnt it? prosinec is 'bout to be lit y'all. budou vánoce, bude volno a pokud všechno klapne, což by fucking konečně mohlo, po sto letech uvidím squad. na druhou stranu budou taky zkoušky a stres, ale to není nic, co by se nedalo zvládnout. tenhle rok jsem přežila i horší věci, so bring it on britney, im not afraid.

man i spend it like some party | 10/2017

5. listopadu 2017 v 9:51 | V✧*・
lil fucks bein cute when im tryna be mad at 'em ;...
říjen byl indeed full of shit. vlastně to ani nemyslím až tak ve špatným slova smyslu, it was good shit, ale sadly i just shit. pro někoho už zajetá rutina, pro mě shocking nástup do školy a každodenní vstávání ve čtyři ráno. po skoro pěti měsících volna. je pravda, že po prvním týdnu, jsem byla rozhodnutá, že na té škole prostě nevydržím, ale teď se to hodně zlepšilo.

ne že by důvod bylo úžasný ejžn bistro, který máme pár metrů od školy a kde dělají ty nejlepší nudle s bylinkovou omáčkou, kam si chodím každej den spravit náladu. to vůůbec ne.


[] well, rovnou vás odkážu na minulej článek, protože kdybych měla svoji unconditional love k tomuhle albu obkecávat znova, nejspíš by to bylo na dýl.
[] talkin bout dat kufřík, i luv him a lot and i have literally no regrets buying it. like it wasnt exactly cheap but we were meant to be. also, štětce i obsah toho kufříku se v průběhu října celkem dost měnily, sou lajk aj haf tu mejk sum ňů foutous. [] even tho im mad at bts at the moment, aesthetics so strong it makes me weak. you have bible, i have this.

◄ i stan this group so bad. matches my aesthetics, matches my heart.


those aesthetics? seventeen. did. that. cant explain how much i stan.

[] růžový mraky vždycky budou můj shit, u know dat. kfc is also very aesthetics so like im feelin this picture a lot. [] seriously tho, how beautiful are they? jeden z nich jsem si teď hrozně oblíbila používat na rozjasňovač, we have such a great relationship, i love it. [] přemýšlela jsem o updated mejkam rutině, becoz já se na takový články za nějakej čas vždycky ráda podívám just to know co všechno jsem změnila, jaký věci zůstávaj pořád stejný, etc. so no detaily for now, ill just tell you dat all of those things are pretty cool.


[] kaktusy už znáte dlouho, ale story toho košíku. mám ho daleko dýl, než všechny ty věci z primarku, ale podobně jako právě s těma věcma z primarku, pro tenhle košík jsem taky nejdřív nemohla najít to správný místo. ale byl tak pretty a hlavně tak cheap, že jsem ho v tom obchodě prostě nechat nemohla. a pak mě napadlo něco geniálního, nepoužívat ho jako košík, ale jako divnou futuristickou dekoraci. and lemme tell you, it looks fucking gold.

my boi mingyu be servin sum looks look at him go

[] moje nejoblíbenější místo na světě, no doubt. [] now there we have upgrade mojí komody, its a final from. košík jsem sundala a našla mu místo vedle mýho nočního stolku, možná to zní divně, ale jak říkám, vypadá to cool jak pes. honestly, cool jak pes vypadá i ta nástěnka aka tehjon's shrine. i love it.

seventeen mi teď dělají radost man, to nový album vypadá so far velice lit. navíc, teď si nejsem úplně jistá, ale venku to má být soon, možná dokonce dneska, i dont know for sure but im stressed. mx budou back with sum new shizz hned v závěsu a já nejsem ready, lul. jedinej kdo mi teď radost nedělá jsou bts, like do they really need to perform at the american music awards? feels like fuckboard all over again, dont do this to me foo. there is no such thing as unstan when it comes to bts tho, so like im downloading their wings tour which will take me like 10 hours and i will cry a lot but im loving the pain, thats why im here anyway. příští týden mě čeká pár zápočtovejch testů a jestli nechci mít infarktovej leden, budu se na to muset podívat, so like pray for me.

did you see my bag | 09/2017

28. září 2017 v 15:26 | V✧*・

did you see my bag, my bag is filled with trophies. how you think bout that, haters are already giving up. my success is already so golden, im so firin like a torchbearer, you are rushing to run away. how you dare. / mic drop


honeymoon, power, runaway, love yourself... jak se mi vlastně povedlo přežít září? boi, so much taekook was given to me this past few days, im living the life. mimochodem, kromě toho, že ještě pořád dýchám, mám i další úspěchy. dostala jsem se na vošku, tadááá. nejspíš mě žádný loučení se studentským životem přece jenom nečeká.

{} umělý nehty jsem měla už několikrát, ale vždycky mi je dělala ženská, tentokrát to byl dude a můžu říct, že pokud to půjde, řeknu si o něj i příště, byla jsem velice pleased (navíc měl hrozně estetický vlasy, dobře se na něj koukalo bwaahaha) {} víte jak moc milujů, jak ty kaktusy, tak ten rámeček, estetika musí být {} i když jsem se o to už pokoušela doslova v minulým článku, words aint enough, abych vysvětlila, jak moc to album miluju.


{} nechci se chvástat, ale víte co? můj pokoj je fockin cool. těch větších věcí už mi zbývá na senamu jenom pár, takže pomalu začínám nakupovat i nějaký dekorace a boiii, vypadá to dobře. {} byly časy, když jsem si ještě pravidelně kupovala časopisy, elle a tak. pamatuju si, že tam jednou dali vzorek tohohle krému, já ho vyzkoušela a byla jsem shook. od té doby jsem ho strašně chtěla, ale vždycky si na něj vzpomněla, až už nebyl cash. tentokrát jsem si tu radost konečně udělala bwahah. {} jakože kompozice nula, jakože brno není cool, ale estetika musí býýýýýýt.

taekook je real, škola dobrý, v práci se daří, life je good, jenom squad mi chybí. ten fakt, že jsme zítra mohly být na cestě do prahy s flaškou (nebo čtyřma) rybízovýho vína mi všechno dost ničí, ale my ten sraz uděláme jindy a toho vína koupíme ještě víc.

zítra mě čeká zápis a podle všeho i nějaký první přednášky, v sobotu si stříhnu 10ti hodinovou směnu v práci a pokud všechno dobře dopadne, v neděli se půjdeme s bučis vykřičet na hokej. golden days, is dat u boi, is u coming back to me? i fucking hope so.

chardonnay makes it work | 08/2017

4. září 2017 v 19:13 | V✧*・

❝ i will go, i will find, i'll meet you someday, even if my body is broken down by a cold wind, always... ❞ ... wind; ftisland

bap are about to drop sum new shit, bts dropped sum shit and are about to drop more & exo are about to drop sum shit later this week, too. cítíte ten stres? navíc, aby toho nebylo málo, je to pár týdnů, co jsem začala stanovat ftisland. je to pár dní, co jsem zjistila, že ftisland budou mít náhodou tour po evropě, but guess who is not coming again bc low budget? dats rite my friends, me. but its okay, im loving the pain.한. just like last year, velká cena byla real a lit a hned bych šla znova. pořád čekám, až ze mě vyprchá to odhodlání, zaplatit si na příští rok vip lístek. už teď vím, že se šetřením mi to absolutně vůbec nepůjde but one can dream, right? 둩. well, přestěhovaná jsem, teď už zbývá jenom zůtulňovat a příjemnej stuff like that. tohle byly první úlovky z ikee, aka konečně jsem taky owner čistě bílýho povlečení a týhle mainstream umělý kytky, u který se aspoň nemusím bát, že se mi povede ji zabít. 삼. možná to vypadá jako něco z kfc a já si dělala srandu, že actually je to z mcd but get ready for the plottwist, je to salát z naší kavárny. 99% zelenýho a spíš pro králíky, než pro lidi, but i enjoy. #připadámsizdravěvíšjak


사. barva mejch vlasů je pořád celkem mystery, i když teď už se aspoň většina lidí shodne na tom, že jsou bílo-šedý. progres. 오. někdy je flaška chardonnay jednoduše všechno co potřebujete, aby vám svět zase připadal hezkej. 육. věci z ikee v akci. nikdy jsem svůj pokoj takhle nezbožňovala a to jsem s ním ještě ani pořádně nezačala. excitement intensifies.

nepamatuju si, kdy naposledy jsem měla takhle málo fotek tho. asi to vážně jenom dokazuje, jak moc byl srpen lit. however, září doslova teprve začalo a už se děje všechen ten shit, o kterým jsem psala hned na začátku. pray for me.

stressed but blessed, amen | 07/2017

3. srpna 2017 v 21:28 | V✧*・
guess who is not coming to velká cena. dats rite fam, it's me, yo gurl V. tak to asi bývá, když si něco plánujete hrozně moc dopředu (by that i mean legit rok ok), nakonec to prostě nevýjde, víte co, jen tak, for the lolz and stuff. na jednu stranu mě to mrzí, na druhou vlastně ne, protože si říkám, že když se na to budu dívat v televizi, tak toho stejně uvidím víc, než kdybych na tom okruhu byla und stuff. taky budu mít čas seškrabávat ze zdí mýho future pokoje růžovou barvu, která tam bohužel je a jak jsem zjistila dneska, drží celkem slušne. but i'll fucking take it down, im telling ya. however, potom vidím, jak marquez přidává na instagram fotky z brna a jsem z toho ve stresu. damn, radši o tom vůbec nebudu začínat, než si okoušu moje čerstvě dorostlý nehty. červenec. červenec přinesl celkem dost cool věcí, such as naše dank squad holidays, moji devatenáctku, bitch, dokonce jsem byla blessed pár taekook věcma. co 07/2017 sadly nepřinesl, byl estetickej instagram. for real, moje feed se mi tak strašně nelíbila, že jsem už většinu fotek stihla vymazat. however, here i have all of them so let's have instagram for aesthetics and blog for stories, shall we.


한. nejspíš poslední použitelnej picture z ohňostrojů. yaaah, vlna nostalgie here we go. bylo to fajn. 둩. smutný je, že ty vlasy na fotce vypadaly daleko líp, než ve skutečnosti. už si ani nepamatuju, jak dlouho jsem je chtěla mít růžový. a když už se mi toho konečně povedlo docílit, prostě jsem se v tom necítila. pinkeu, my darling, i guess we are just not meant to be *sobs and sniffs* 삼. boi just look at it, the amount of fluff is unbearable.


사. let me get this clear, ten cup stál třicet korun fam. třicet. nenechala bych ho v tom obchodě, ani kdybych musela jít domů pěšky, protože by mi nezbyly peníze na vlak. 오. je tenhle kind fotek vůbec potřeba komentovat tho. i když.. třeba přes srpen už budu able posílat fotky z novýho pokoje (i fucking hope so). so like, třeba je to jedna z posledních #estetickejvěšákbitchez fotek v tom starým. okay, lets. not. be. nostalgic. 육. už je to nějakej pátek, co jsem naposledy poslala nějakou starou dobrou půlksychtní selfie. feat. ségra ♥


질. #funfact, mamka mi ten fishnet hodila do pračky, tam se to nějak divně srolovalo a mně legit půl hodiny trvalo, než se mi to povedlo rozmotat. but the picture was so worth it tho, everything for aesthetics. 팔. fam ♥ bogoshipda. 구. můj mobil těmahle fotkama doslova oplývá, jenom je sad, že mi až tak moc nezapadají do feedu, takže je vždycky postnu, deset minut z nich mám radost a potom skončí v hromadě dalších not-white-enough smazanejch fotek.

favourite shiteu:
jako první zmíním in a heartbeat, simply protože je to to nejvíc precious video, který jsem kdy viděla. nejlepší čtyři minuty mýho života. moving on, don't wanna cry od seventeen je ještě pořád můj shit, im sure u know, part switch vezí mi udělali obvsly velkou radost. gotta stan these dorks. a když už jsme u kpopu, mám pár recent jamů. hola hola, nikdy jsem kard nějak moc neřešila, ale musím říct, že tahle se jim povedla. ty první dny po tom, co to vydali, jsem to měla na shufflu nonstop, společně s dumb and dumber od ikon, protože ladies and gentlemen, jsem ve fandomu a tenhle klip mi k tomu dost pomohl. teď tihle dumb indeed dudes togetha with bts und sevuunteen formujou moji top three. život je hard, když stanujete moc skupin a nemáte prachy na merch. jeden den mě ozářil nějakej paprsek kreativity, tak jsem se rozhodla obnovit můj bullet journal. zatím to jde celkem dobře, jenom doufám, že to nevzdám too soon, jako vždycky. hodně jsem si oblíbila u toho tvoření poslouchat music boxy, dokáže to navodit takovou správnou calm atmosféru.
srpen doslova jenom začal, ale já už mám víc zážitků, než za poslední dva měsíce dohromady. po sto letech jsem byla u kadeřnice, konečně jenom nesedím doma a chodím na brigádu a jak už jste určitě pochopili, spravuju si ten novej pokoj. přes šedesát dní jsem se konstatně nudila a teď jsem najednou hrozně zaneprázdněnej a vytíženej člověk. navíc, další důvod k té mojí vytíženosti jsou stehna. aka hd thighs, aka náš squad kanál, kam v budoucnosti bude přibývat a přibývat kvalitního kontentu. už ani nevím, jak dlouho jsme to plánovaly, ten kanál už jsem zakládala nějakej ten pátek zpátky, however, we finally kicked our asses and started doing shit. dělání cracků mi v poslední době bere hodně času, energie a nehtů. ale děláme to, co nás baví, takže kdyby jste třeba chtěli hodit odběr, like yeah, that would be nice. #selfpromotingisuglyikrbutlikeyouknowuhmyeah

strong power, thank you.

꽐라 | 06/2017

3. července 2017 v 23:14 | V✧*・
whats up? nothing, literally. poslední měsíc doslova hniju doma, sjíždím jedno drama za druhým a sem tam si obarvím vlasy. yeah a píšu si s lidma. tak moc jsem se nudila, že jsem si stáhla nějaký aplikace, založila pár účtů a už se můžu chlubit s tím, že mám kámíky (nejenom) z jižní koreje. na procvičení angličtiny je to fakt užitečný, rozjíždím velkej business, you see. tahle zajetá rutina by se měla už brzo změnit tho, čeká mě nástup do nový práce, ale to si nechám, až to bude úplně aktuální. taky začínám být celkem nervózní, protože velká cena je za rohem a já ještě pořád nemám lístky *laughs nervously*, save me. a poslední věc, nemám ráda chainsmokers a to platí, ale something just like this, ta písnička mě pronásledovala doslova celej červen a já si ji nakonec dokonce stáhla (zmiňuju to už teď, protože sem to video prostě dávat nebudu, jsou to chainsmokers, ugh). po hudební stránce z ní zase tak moc nadšená nejsem, ale ten text tho. aj laajk.


. i když budete doopravdy dloouho hledat, stejně v tom žádnej hlubší význam neajdete lol. casually jsem začala červen random hipsterskou fotkou mojí kytky, protože why not. . #justbrnothings. o ohňostrojích jsem tady psala minule a tohle je doslova jediná použitelná fotka, kterou se mi povedlo pořídit. o dokumentaci jsem se snažila jenom během toho prvního, potom už jsem to vzdala, byla by škoda zírat do displeje místo na to krásně rozzářený nebe. . běžte si to koupit.

me love suffering, me a big fan of pain:) bože, všichni jsou v tom klipu tak freeeeesh. for real, v poslední době mám hrozněj struggle vybrat si, koho mám z monsta vlastně nejradši. i když já to takhle teď mám u hodně skupin, bwahah #hoesgottahoe. vím, že za tím klipem je nějakej hustopekelnej deep meaning, ale kapacita mýho mozku je omezená, takže si radši místo výmyšlení nějakejch teorií jenom užívám, jak aesthetically pleasing to video je. co se písničky týče, fighter u mě pořád vede, ale dobrej song to je, o tom žádná. jenom v refrénu slyším místo shine forever, shinee forever a netušíte, jak moc se těším, až z toho udělám crack.


. a další panoramatický foto z ohňostrojů, taky z těch úplně prvních. koukejte, jak moc fabulous je ta obloha a ty kolotoče tam, art. . vlastně jsem si tu rtěnku koupila jenom protože se mi líbil ten obal, ať žije povrchnost. . okay, ale tyhle světýlka z kiku, který už mám vlastně dýl, jak moc cute? byly hrozně levný und stuff, no neberte to.

bling bling i b-day, žila jsem v přesvědčení, že jsem oba songy poslouchala čistě ironicky, ale po nějakých třech dnech, kdy jsem to intenzivně jela na repeatu, mi došlo, že už to asi zas tak moc ironie nebude. bitch was shook and the bitch was me. ještě víc shook jsem byla, když jsem slyšela nějaký jejich pomalý, such matroš jako apology nebo wait for me. so pure and beautiful, why must i suffer like diis? also, mohla jsem sem dát oficiální video, ale jak moc cool je thumbnail na tenhle dance practise? too cool to not share. so yeah, tahle squad mě teď fakt baví.


질. byla jsem z nich fakt ve stresu, věřte mi. umím s umělýma nehtama fungovat v pohodě, ale tohle byl novej level. however, i got used to it and was proud. . *významné odkašlání* drama táááájm. zrovna teď mám rozkoukaný tři. jedno, který má hodně silnej good old remember feeling, takže jsem z něj logicky na nervy. druhý, který mi pomáhá ten stres z toho prvního trochu odbourávat, protože je to fakt funny, na druhou stranu, jeden z herců mi totálně rozboural můj bias list. bylo to fakt unnecessary a unexpected but it happened. a finally třetí, který je legit celý o chlebu. recenze obviously budou, takže yeah, lets talk about this latereu. . už s tím barvením musím přestat. tenhle měsíc jsem vystřídala celý spektrum, zrzavou, blond, růžovou... no a co, more colours coming in červenec lol.

když nepočítám ring ding dong, shinee pro mě byli dlouho neprobádaná oblast. je vtipný, že jsem vlastně znala většinu členů a přitom je nikdy pořádně neposlouchala. i mean, kdo v khole nezná taemina, right? minho aka starej známej z hwarangu #warflashback a key mě teď ničí v jednom z těch dramat, o kterých už jsem se zmiňovala výš. to jsou tři z pěti, i mean?? znám je jako herce, ale ne jako zpěváky, což je možná tím, že jejich tvorba není tak úplně můj šáleček, however, view mi teď už na playlistu nechybí a jsem si jistá, že za červen jsem jinej song tolikrát neslyšela.


. pro mě má ta fotka fakt velkej meaning. je to focený v ten den, kdy jsme byly s bučis na tom čínsko-švýcarským ohňostroji a hlavně je to první společná fotka našich aut. a já z takovejch věcí žiju, sou. 십일. teď nedávno jsme s babičkou zjistily, že to dost pravděpodobně nebude kluk, ale holka. což mi dost výrazným způsobem podělalo plány, but.. i cant unlove this baby. je celý mourovatý a má jenom bílý ťapičky, gotta stan. more photos coming soon. 십이. jenom mainstream lidi pijou kakao s marshmallownama v zimě, já to žeru celej rok.

po prvním poslechu jsem byla zklamaná? vážně, měla jsem od toho velký očekávání, ale ze začátku se mi ta písnička vážně nelíbila. however, čím víc ji poslouchám, tím víc gotta stan. playing with fire pro mě pořád zůstává numero uno, but.. they went for the fucking blackpink in your area again, yOu GoTtA sTaN!! z nějakýho důvodu v poslední době zanedbávám všechny moje skupiny. yeah, dokonce bts (protože mám pocit, že jsem je v tomhle článku snad ještě ani nezmínila wtf). ještě jsem neviděla home party, většinu lajfek, ani to nový bon voyage. prostě se nemůžu přinutit k tomu si to pustit? why?


십삼. ani nevím, kterej z nich miluju víc. možná trochu víc ten s jednorožcema, protože stál dvacet korun, zatímco ten mramorovej skoro čtyři kila, lol. čína versus českej obchod intensifies, amen. 십사. #storytajm. tuhle mikinu jsem si koupila hned po maturitě, někdy koncem května, za čtyři kila. teď nedávno, úplně náhodou, si tu stejnou, jenom v černý, koupil můj precious son ve slevě za sto-freaking-sedmdesát korun. nigga i was mad. nakonec je z toho uniforma naší squad. což mi připomíná, že se blíží jedna velkááá akce, na kterou se těším a každej den s tím, jak moc se těším, každýho prudím. a rozhodně tady o tom potom budu psát, takže be ready #comingsoon 십오. nečekala jsem od té barvy nic moc, takže jsem ani nebyla zklamaná, ale možná jsem trochu doufala, že mě to třeba překvapí. každopádně, jedno plus tomu washoutu dát musím - po všem tom barvení mi to trochu spravilo vlasy, což je vlastně divný, když je to actually další barva, but it happend so.. idk? plus estetický balení, takže dvě plus? seems like it, yeah.

zrovna teď? bobby je láska, bobby je život, bobby je životní styl. jak jsem bez téhle písničky sakra doteď žila? nechápu.

teď malá technická poznámka; dlouho jsem o tom přemýšlela a nakonec jsem se rozhodla vypnout komentáře. příjde mi zbytečný mít to tady otevřený kvůli lidem, kteří si ten článek stejně ani celej nepřečtou a komentují jenom z povinnosti. nemyslím tím všechny, takže no offence. koho vážně zajímá ten bullshit, o kterým píšu, si to přečte, protože chce, ne protože musí. a svoje oblíbený blogery mám uložený, takže jejich články budu číst a komentovat ze stejnýho důvodu. hope i made it clear, pííís aut. ♥

울고 싶지 않아 | 05/2017

1. června 2017 v 10:01 | V✧*・
long time no see, já vím. first things first, odmaturovala jsem. a že by maturita byla jenom formalita huh, s tím bych zase nesouhlasila. říká se tomu zkouška dospělosti, right? podle mě, víc než potom o tu zkoušku samotnou, kde jenom odvykládáte učiteli nějakou teorii, jde hlavně o to donutit se jít si k tomu učení sednout a přežít ty horký chvilky, kdy čekáte před dveřma, až zavolají vaše jméno. zachovat klid, v tom je ta dospělost. já se to celý snažila pojmout zodpovědně, využít svaťák jak nejvíc šlo. however, když se na to teď zpětně dívám, stejně mi příjde, že jsem toho do hlavy nejvíc natlačila až poslední dva dny předtím. na čem záleží je, že jsem to zvládla. mám známky, za který se nemusím stydět, jenom lituju lidí okolo mě, kteří to celý prožívali se mnou a museli přežít moje nálady. i salute to you guys. maturita. děsili nás s tím celejch osm let. a teď je to vzpomínka. celkem dobrá vzpomínka, actually.


one. smutný je, že ten choker už jsem někde ztratila (vyšší síly mi dávají znamení, že v tom vypadám jako dement lol) two. přes celou maturitu jsem tuhle fotku měla na tapetě. brought me some good vibes, im telling you. three. brzo se budu stěhovat, takže teď musím fotit můj-zatím-ještě-starej pokoj jak nejvíc to jde, že jo.

když jsem to slyšela poprvé, v prvních vteřínách mi to hrozně připomnělo closer a já chainsmokers dvakrát moc nemusím, *cough* zrovna teď k tomu mám svoje důvody *cough*. however, potom vernon začal zpívat tím jeho andělským hláskem a nějaký podobnosti jsem úplně vypustila. i mean, ty vokály tho?? so fucking pure. a ten klip?? whole new fucking level aesthetics. zjistila jsem, že mít biase v seventeen je fakt mission impossible. takhle, vždycky budu hoe for mingyu, ale jeonghan tho. joshua tho. jun, hoshi a fucking seungkwan??? T H O. #hoeconfirmed


four. domluvily jsme se s mamkou, že pojedeme nakupovat. jídlo, okay? penny, lídl, taková ta klasika. jenže v lídlu měli tenhle bralet a já ho tam nemohla nechat. a potom jsem se šla podívat do kiku. dat's rite, do kiku. ten obchod jde nahoru fam, let me tell u. five. focený, když jsme za sebou obě měly státní ústní. byl to skvělej den (až na to, že jsem si tu bundu nemohla koupit, protože jsem broke as fuck). six. v posledních dnech prakticky jediný věci, který jsem nosila v tašce lol, golden days.

well, jestli jsem tenhle měsíc byla hoe ještě pro někoho, tak to byl bobby. začínám se kvůli tomu borcovi bortit do ikon, lord help my soul. kpop je fakt jak pohyblivej písek. ne, scratch that. kpop je pohyblivej písek. kažopádně, všechno začalo touhle písničkou, kterou jsem znala už dýl, ale teprve nedávno si ji dala do playlistu. vypisovala jsem si u toho otázky a tak nějak celkově si to pouštěla k učení, protože mě to vždycky dokázalo skvěle nahajpovat. každej má svoje metody, rite?


seven. po měsíci a půl mi konečně přišla. je o dost víc oversized, než jsem plánovala. actually vypadá spíš jako šaty, než mikina, ale já ji miluju. od momentu, kdy mi přišla, jsem ji na sobě měla tak tři dny straight. oversized hoodie brings oversized comfort - life philosophy. eight. vždycky mě zajímalo, jestli je ten dip brow doopravdy worth the hype a můžu vám říct, že je. oprávněně. doporučuju všem. no a ty řasy, ebay za třicet korun, jako neberte to. jsou fabulous a na očích vypadají hrozně pěkně, zvykla jsem si je teď nasazovat každej den, no regrets. nine. jsem s těma botama legit ve vztahu, its fucking real. literally láska na první pohled, přesně takový jsem chtěla, navíc na ně byla sleva jako prase, im living.

o knk nevím vůbec nic, tohle je doslova jediná písnička, kterou od nich znám, a highkey doufám, že to tak i zůstane, protože pohyblivej písek intensifies. knock, nalina od block b (poprvé jsem kousek téhle písničky slyšela v jednom videu a od té doby se mi hrozně líbila, tak teď ji konečně znám celou lol) + ty písničky, který už jsem zmiňovala předtím, to byl můj učím-se-na-maturitu playlist. budou mi to už vždycky připomínat a já začínám být nostalgická so yeah better gotta gtfo.


ten. damn, vím, že tady o seventeen žvaním celou dobu, ale sdjfsdlkjflsd ♥ ne jenom dont wanna cry (ta choreografie je tak fucking cool, im cryin), celej comeback se jim hrozně povedl. moje faves z Al1 jsou určitě ještě 입버릇 (vocal unit, seungkwan especially, ten dude mi teď totálně mrdá s bias listem. its hard to stay stable, ok) a if i (protože hip hop unit je život, můj memegyu, mingay - so many options, however, i love him. jestli nemáte co poslouchat, běžte si to stáhnout, nebuďte stupid. eleven. upřímně? tohle mlíko je další věc, která je oprávněně worth the hype. jasně, ne každýmu to chutná, ale mně jo. byla bych schopná do sebe nalít celou krabici na jeden nádech. (to neudělám, protože je to too expensive, life sucks.) twelve. nevím no, to by nebyl můj instagram, aby chyběla nějaký random fotka, ke které nejde moc co říct, že.

květen byl one hell of a ride, jediný, co mě na tom sralo, byly bbmas a všechen ten shit okolo toho. zasvěcení vědí, co se v poslední době děje v bts fandomu, a že větší část army teď má good time, ale někteří, ti normální, doufají, že ten hype okolo nich brzo umře. proud člen druhý skupiny, not gonna lie. s tím tempem, v jakým se potápím do seventeen, mám stejně legit strach, že titul mojí bias skupiny už mít bts dlouho nebudou. and u know how much i love them its just that im starting to fucking hate this fandom.

jinak na pátej chapter tohohle roku (was that cheesy enough?) budu vzpomínat ráda. na maturitu, na předávání vysvědčení, dokonce na maturiťák, na kterej se mi původně ani nechtělo jít. přišla bych o hodně. od začátku tam panovala hrozně fajn nálada. i mean, lidi, kteří vás osm let učili, nevidíte chlastat každej den, right? s půlkou z nich si teď tykám, tak wild to bylo. jedna z mála akcí, na které jsme se dokázali bavit všichni se všema a mně je teď líto, že je po všem. ani mi to ještě pořádně nedošlo, osm let je osm let. na druhou stranu si říkám, že takhle fajn to bylo nejspíš právě proto, že jsme všichni věděli, že se vidíme naposledy a už se nám nejspíš nikdy nepovede sejít se kompletně všichni. fuck, im getting nostalgic again. however, co bude teď? nevím a mám trochu krizi, ale on the other hand taky plán, podle kterýho se hodlám řídit. a jak mi to půjde, well, to se uvidí.

even if you go for it and it doesnt work out, you still win. you still had the guts enough to head straight into something that frightened you. that type of bravery will take you places.

praise.

dreams, hopes. forward, forward. | 04/2017

1. května 2017 v 20:26 | V✧*・

1) yah, prostě miluju tyhle random fotky mýho pokoje, ke kterým nikdy nemám absolutně co říct lol. starbucks a kaktusy tho. me in a nutshell much? so white.
2) happy birthday, bučis ♡
3) okay, ale ten obal jako? nemilujte ho za dvacet korun.


4) plot twist je, že ten rámeček byl původně zrcadlo, který jsem nepotřebovala, takže jsem nahodila svoje diy schopnosti a tohle z toho vzniklo. not gonna lie, i like.
5) ta ponožka tam tho lol a přesně tohle vidím každej den, když příjdu ze školy a fláknu sebou na postel. nedokážete si představit, kolik papírů a toneru kvůli týhle zdi padlo. no regrets tho.
6) tohle album... pure gold, such quality. bap by si zasloužili lepší management, ale zrovna na tohle téma toho mám tolik co říct, že radši přestanu, než to nepůjde zastavit, ehheh.


7) seoul update: našla jsem zájezd. zjistila jsem, že budu muset vážně makat hard, abych na něj našetřila, ale je to soul, takže i kdybych se měla rozpadnout, nějak to dám. a stáhla jsem si takovou tu aplikaci, která vám odpočítává dny. thats how serious i am.
8) zeď wasup hello
9) každý léto si snažím dělat něco cool s vlasama. jakože za odměnu. jednou jsem měla modrý ombré (z té modré nakonec byla zelená ok, those were some dark days fam, dont even get me started), letos bych chtěla... vlastně ještě nejsem úplně rozhodnutá co, ale určitě zase něco barevnýho. moje vlasy jsou přírodně dark a já si je ještě hodně dlouho barvila úplně na černo, takže si asi dokážete představit, jaká pain to musí být, chtít to najednou zesvětlit. když jsem si tuhle barvu kupovala, nečekala jsem od ní nic moc. většinou na mě totiž zesvětlovače vůbec nefungují a o tom, že jsem je použila, vím jenom já. tenhle bleach mi ty vlasy ale doopravdy zesvětlil a dokonce v takový míře, že si toho všímali i lidi okolo. ještě párkrát a budu blond. nikdo na to není ready, dokonce ani já, lol. ale tyhle prázdniny budou big a dost možná moje poslední, takže to chce něco pořádnýho, rite?


10) story tohohle trička, ok. našla mi ho kámoška, protože mně se nějak povedlo projít okolo a nevšimnout si ho..? how? každopádně jsem ho tam nemohla nechat, i mean so much aethetics im-.
11) po té paletce jsem slintala už dobrých pár měsíců, něco od makeup revolution jsem chtěla vyzkoušet taky long enough, a ta foundation od astoru je moje all time favourite. ještě mám pár dalších věcí a ten den jsem v rossmannovi vážně nechala majland, ale vůbec mi to nevadí. protože make-up. je. important.
12) another zeď wasuuuup


13) taetae aka moje auto aka why boyfriend when u can have a car ♡ plánuju napsat článek s celou story, bude soon.
14) highlightery. vždycky jsem je měla ráda, ale během dubna jsem se s jejich používáním nějak přestala kontrolovat. nejspíš brzo budu mít sbírku.
15) under the flower petals raining down. proč ten quote pořád všude cpu? protože je z mojí oblíbený písničky, nejoblíbenějšího videa, od mojí oblíbený skupiny. young forever je prostě můj shit. jsou to aesthetics. and i love it and it'll probably never change.

když nepočítám moje auto a highlightery, za dubnový favourites musím určitě zmínit ještě filmoru. pokud neznáte, je to program na úpravu videí. a jestli není obvious enough, jaký videa v tom upravuju, jsou to kpop cracky. jde o takovej menší projekt mojí squad, ze kterýho jsem strašně nadšená a první video bude snad soon ♡ taky zrovna vychází druhá řada attack on titan, takže moje inner almost-dead otaku se trochu probírá k životu.

duben hrozně rychle utekl a nakonec byl fajn. přežila jsem první část maturity, první příjímačky na vejšku, mám za sebou poslední zvonění. jediný co mě mrzí je, že jsem se nedostala k tomu, podívat se na last game, ale to pořád ještě nikde na internetu nemůžu najít, ugh *cries*.

zítra mě čeká druhá část maturity aka sloh do angliny. nemám z toho strach, nakopak, celkem se těším. přece mi to čtení/psaní fanfikcí k něčemu bylo, ne? ve středu potom didakťák anglina a didakťák čeština. toho už se celkem bojím. teda, té češtiny určitě. květen. maturita. well. bude to tough, ale ne tak tough, že by se to nedalo zvládnout *sweats nervously*. během svaťáku se bude hrát ms. každej čech se na to těší a já nejsem vyjímka. jediný období v roce, kdy jsem strašnej vlastenec. navíc bts budou vydávat japonskou verzi blood, sweat & tears a dost možná nějaký další věci. gosh. květen bude lit.

vive la revolution intensifies | 03/2017

30. března 2017 v 20:04 | V✧*・
......

1) jedna z prvních fotek pořízená novým telefonem plspls #gottaluvmyxiaomi. tentokrát jsem za starbucks nevyhodila ani z poloviny tolik jako v únoru, protože butterscotch latte sadly skončilo. možná je to dobře, bankrotuju i bez toho *sips nervously*
2) just me braggin about my new watches bc they perfect.
3) pamatujete kód 20? tohle je focený, když jsme si s bučis šly v našich mccafe uniformách zapálit před kfc. oh. what a day it was.

......

4) jak moc cool by bylo, kdyby to tady šlo přehrát. tak daleko blog bohužel není a asi nikdy nebude lol. každopádně jsem hrozně ráda, že jsem sebrala koule a tohle video existuje, protože co se týče mě, jízda na týhle na-první-pohled-trapný-ale-actually-pretty-savage horský dráze je jedna z mých nejoblíbenějších vzpomínek na první sraz mojí squad (plz, celej ten den byl skvělej) (až na cestu domů lol) (jsem vám říkala, že se tam vlezeme všechny)
5) řeknu vám pár faktů o mým (omghfjfdhksd, sorry) autě ok. firstly, ségra byla kreativní (not really tho) a vymyslela, že mu budeme říkat taetae. to kvůli těm zeleným pramínkům, který tenkrát tehjon měl /also because now i can say that i ride taetae, i mean how cool is dat can we- ok./ secondly, ještě jsem ho ani nenastartovala, protože se mu musela vyměnit baterka a nějaký další věci, kterým zrovna dvakrát nerozumím, lol. každopádně odpočítávám dny, kdy mi konečně přijede ze servisu, což by mělo být tuhle sobotu. excited as fucking fuck, dont even get me started, pořád tomu sama nemůžu uvěřit.
6) vážně jsem těm botám chtěla dát šanci. what a dumb idea, stupid me.

......

7) mlečný rýže jsou moje thing, jím to pořád. jakože.. fakt doslova pořád. #nakrájelajsembanánplz #skills
8) estetika, idk.
9) když má moje kočka koťata... does that make me a grandmother? lol me pls stop. mám tři, i love all of them but you can clearly see which one is my favorite. mohla bych o nich mluvit čtyři hodiny, takže radši přestanu hned.

......

10) už je jí pět let, wtf. jk, luv my lil sis with all my heart ♥ even tho she is such a satan.
11) miluju, jak jsou tam ještě schválně samý bílý auta. osud prostě chtěl, aby mi to zapadlo do feedu.
12) fam. celým březnem se se mnou táhlo to, že jsou bts v americe a já skoro nemůžu chodit na tumblr, protože mě každej druhej post nasírá. začínají být brutálně mainstream a mně se vůbec nelíbí, kam to směřuje a upřímně, přestává mě to bavit. young forever bude stejně vždycky můj jam.

"life is like a piano. the white keys represent happiness and the black keys represent sadness. but as you go through life, remember that the black keys make music too." . - 방용국

"nah, im not gonna stan this group" she said, "i dont even like them that much." *satan laughing in background* bitch you thought. idk, ten citát tho?? /ani neřeším, jestli to vážně řekl on or nah, prostě tomu věřím, this guy is just that deep/ lol a co jenom guk, b.a.p in general mi teď dávají hard time. už pár týdnů se mi úspěšně daří padat do fandomu, i saw things and im already deeper than planned. can relate to youngjae on a whole different level fam, for real, on je vyloženě korejská a slightly more attractive version of me. zelo a jongup jsou nejvíc precious borci on earth, himchan je fabulous mother materiál, daehyun je hoe asf, i literally love all of them so much. i mean, mám dokonce objednanej merch. u know u deep when u spend money on dem hoez.

*sighs deeply* here we go.
když jsem tady to video tenkrát na začátku března zmiňovala, neměla jsem tušení, kam až to zase nechám zajít. úplně stejným způsobem tenkrát v létě začala celá moje kpop obsese s monster od exa, akorát this time mi dokonce ani nemusela nic ukazovat sestra, do tohohle jsem se prostě stáhla sama. a damn, mám pocit, že minimálně půlku shlédnutí má tohle video jenom ode mě, thats how much i love. das rite, bap came in like a wrecking ball. or more like parní válec, nebo něco podobně intense.

> tohle video bylo jedno z prvních, který jsem s nima viděla. can i have a minute just to appreciate bap a jejich jedinečnej talent chodit z 0 na 100 fast? i mean, buď je to feel so good nebo skydive, there is no between lol. taky jsem nečekala, že budou takhle dobře tancovat. like... i fucking approve. co se týče mýho březnovýho playlistu - když nepočítám spring day a not today od bts (aka nebyl to joke, když jsem říkala, že ty písničky prostě nesundám z repeatu), nikoho jinýho než bap nenajdete. blind; 1004; one shot; kingdom; young, wild & free - všechno jsou to jamy.

this song is doing things to my hearteu, dont touch me. byla jedna z prvních, který jsem od nich slyšela a obviously jsem ji hned ukládala, protože yongguk a ten jeho whale voice, fuck what is air. asi bylo stejně celou dobu obvious, kdo je můj favorite, že. mám prostě thing pro borce s hlubokým hlasem, ok? its somewhere inside me and i cant control that shit. i saw things. this & this got me so shook i cried. a jakože pamatuju si, jak jsem si říkala, woah, borec s takovým hlasem, dokonce má big ass tattoo, ten je asi hustej. a potom jsem viděla videa, jako tohle a fuck, he is actually a softie. doslova living & breathing cinnamon roll. im unable to express my love, you dont understand.

"shut up you scum, you guys just be ready to lose"

anime woah, to tady už taky dlouho nebylo ikr. guess fucking what. its back. však víte, knb je můj shit. vždycky byl, je a bude. o tom, že existuje extra game (nebo last game nebo however you call it) jsem obviously věděla. a že to má vyjít někdy letos jsem věděla taky, ale damn, byla jsem tak zažraná do koreje, že jsem dění okolo anime úplně přestala sledovat. a když mi včera youtube úplně random nahodil to video s trailerama a já zjistila, že už ten movie v japonsku vyšel, damn i fucking lost it. doufám, že se to někdy v průběhu dubna objeví na internetu, protože jestli na to budu muset čekat tak dlouho, jak jsem čekala na high speed, asi umřu.

you know what else is back tho? motogp, yaaaay. hned první závod mě celkem naštval lol, ale obviously bude hromada dalších a já jsem už teď so ready na srpen. ten je hodně daleko a budu toho muset ještě hodně přežít eheh *sweats* v dubnu mě čeká první část maturity, příjmačky na vejšku... bude to fire, ale believe it or not, nebojím se. květen bude totiž daleko horší, ale again, tak daleko ještě nejsme. naštěstí.

butterscotch latte | 02/2017

28. února 2017 v 20:21 | V✧*・
#storytimewithbuttercup; to jsme tak psali test ze čtyř maturitních otázek do dějáku, já se obviously vykašlala na nějaký učení a místo toho sjížděla kdramata. normálně bych se třeba snažila aspoň něco opsat od bučis, ale ta se na to tentokrát vykašlala taky, takže co jsme udělaly? podepsaly se. yep, that's all. potom jsme měly literally celých třicet minut na to čumět okolo sebe a smát se, jak moc obvious to je, když se někdo snaží opisovat. jakože těm učitelům to musí být úplně jasný, okay. nakonec bučis z té její písemky složila vlaštovku a já z té svojí takovou tu večerníčkovskou čepici. a v takový podobně jsme to odevzdaly. kdybych nevěděla, že učitel dějáku má zrovna nás dvě dost rád, nic takovýho bych samozřejmě nezkoušela, lol. dostala jsem pětku přes celou A4 s tím, že se mi to nebude počítat a můžu si to opravit. what a time to be alive.

.
even tho this article is not supposed to be kpop related, i just have
to mention this video, because it fucked me up on. a whole new level.

ten stejnej den jsme měly jet do kina na fifty shades, ale taťkovi od bučis se povedlo kolosálním způsobem zničit naše plány (#karma), takže místo kina jsme si šly aspoň na chvílku sednout do starbucks. butterscotch latte. říkám to už teď, protože se to v tomhle článku bude dost opakovat, stejně jako not today a bts obecně.

došlo mi, že já, being the idiot i truly am, jsem z menu kdysi dávno smazala odkaz na můj účet a přestala ho dávat i do článků, lol, forgive me, už jsem ho dala zpátky. also, nepamatuju si, kdy naposledy jsem byla takhle happy se svým feedem. únor byl dobrej měsíc.

....

1) co chtěl autor touhle fotkou vyjádřit, těžko říct.
2) už jsem zmiňovala, jak moc bych chtěla jít na jejich koncert? no jasně, v minulým článku, lol.
3) příjde den, kdy si to tričko budu chtít oblíct a potom si vzpomenu, že jsem ho vlastně rozstříhala a udělala si z něj diář, lol. miluju svůj diář tho. /proč mi doma pronto dochází toner pt. 1/


....

4) ...tahle je fakt poslední okay, i promise.
5) vzdávám popisování mojí lásky k tomuhle songu, it's just impossible to describe with words.
6) #anotherstorytime, vysvětlím vám naše shippovací jméno, okay. už je to hrozně dlouho a vzniklo to celkem random, vlastně jenom kvůli tomu, že můj tehdejší mobil neuměl psát háčky a čárky. ale chytilo se to, lol. also, butterscotch latte... that shit tastes like heaven, guys.

....

7) TAHLE ŘASENKA, FAM. hrozně dlouho jsem ji chtěla vyzkoušet a jako můžu vám říct, že rozhodně nejsem zklamaná. also, moje první věc od nyxu a hned obsessed? budu té značce muset dát větší attention.
8) proč mi doma pronto dochází toner pt. 2. nevím, lepit papíry po zdech bude nejspíš moje hobby.
9) #nezačíná to vypadat, že dělám reklamu asusu, tho? tenhle měsíc jsem ve starbucks nechala nezdravě velký money, ale butterscotch latte fam. it was love at fisrt sip ( ͡° ͜ʖ ͡°) (my inner punster needs to fucking chill, srsly). also not today. makes me weak asf. if this isnt my life in one picture i dont know what is - nedělala jsem si prdel, když jsem k tomu tohle psala.

you know what is pretty emotionally devastating, tho? to finish two k-dramas. in one day.

a ještě když jde zrovna o moon lovers a hwarang. a big mistake was made. too much pain. agony as fuck. instant suicide. i'll never try that again. teď by měla přijít ta část, kdy řeknu, že se nemusíte bát, že už jsem se vypasala na lawlieta. i cant do that, tho. nevím, jestli si toho někdo z vás už stihl všimnout, ale.. lawliet is not among us anymore, fam. ten blog jsem zakládala, když jsem byla někdo jinej. teda aspoň co se fandomů týče. knb, free, všechno to budou vždycky moje srdcovky, ale anime teď přece jenom vystřídala korea a já jsem chtěla začít s čistým štítem, však to znáte. melted butter, vyložte si ten pun jak chcete, lol.

a zrovna teď? teď jsem nemocná. vlastně ani nevím, co přesně mi je, lol. ve čtvrtek jdu na odběry, protože moje doktorka má podezření, že bych mohla být chudokrevná. zní to strašidelně, ale není, nebojte. aspoň podle googlu, lol. třeba by se tím konečně trochu vysvětlily všechny ty moje kolapsy. however, pointa je, že jsem po dvou dnech válení doma bored to death. nevím, jaký drama si pustit, jakou fanfikci přečíst. mohla bych se třeba učit něco na maturitu nebo zkoušet příjmačky na vejšku but nah, i'll be just complainin' about my boredom instead. lets pray for buttercup, fighting.

oversized hoodie brings oversized comfort | 01/2017

3. února 2017 v 10:17 | V✧*・
for real tho, může mi někdo vysvětlit, jak se to stalo, že už je únor? vždycky mi připadalo, že leden je jeden z těch měsíců, který se táhnou jako smůla, ale tenhle rok ten pocit nemám. jakože.. jeden měsíc pryč a přitom se ani nic nestalo. #kromě stužkováku. #a kromě toho, že jsem se vrátila do mccafe. #a kromě toho, že jsem dostala na vysvědčení jedničku z filosofie, což doteď nechápu jak se mi povedlo. #okay, možná se toho stalo dost.
tohle může být jeden z mých posledních článků, tho. why? páč bts budou mít za nedlouho comeback a potom co jsem viděla promo fotky? im not going to survive this shit, fam. this time i'm going to die for real. #fandomproblems

......

1) som pokradol z weheartit, muahah.
2) protože jsem ten nejskvělejší best friend a vím, co udělá bučis radost. jop, ona je asi tak velkej potter-head jako jsem já bts trash, sou.
3) jakože looking at it now, ty nehty nebyly až tak boží, ale i tak bylo fajn je mít.

......

4) sice vypadají krásně, ale jsou nepohodlný jak sviňa, málem jsem v nich umřela. #notetoself: už nikdy si nekupuj boty, který se ti fuckin vyzouvají.
5) stužkovák essentials again.
6) já měla takový nervy, že se mi tu konfetu nepovede prasknout. přesně v tomhle momentu se mi to povedlo, tho. díky bohu.

......

7) konfety as fuck.
8) včera jsem je sundávala, protože jdu dneska do práce, sigh. look how pretty, tho. i miss them already.
9) mamka se ségrou, když byla ségra poprvé na ledu. jakože.. how cute, i just-

......

10) a again. jak moc fucking cute je tahle kosmetická taška? im emotional.
11) oversized hoodie brings oversized comfort - jop, jsem na ten quote hodně pyšná. #životní motto
12) to blbý písmeno jsem si objednávala na ebay někdy v červnu minulej rok. a došlo v půlce ledna letos, plz. ale jako hlavně, že došlo. i luv it. #teď pro mě má ještě čtyřikrát takovej význam, víte co.

hold me like a photograph, fragile like a piece of glass | 12/2016

12. ledna 2017 v 21:52 | V✧*・
teď, zrovna v týhle chvíli.. i dont know fam, im just really emotional. do uší mi hraje můj ultimátní jam young forever od mých bts a nějak na mě začíná dolíhat ten fakt, že mám zítra stužkovák. i mean.. how?! how the fuck did it even happen. všechno je nachystaný; vyzdobenej sál, nacvičený půlnoční překvapení, nabarvený vlasy, vyžehlený šaty, koupený boty (ve kterejch nejspíš umřu, protože obvsly nejsou vůbec prošlápnutý) a udělaný nehty, plz. jsem z toho nervózní, ale zároveň se hrozně těším, však tyhle pocity určitě znáte. na naší škole je totiž stužkovací ples obrovská událost, zítra by nám tam mělo dojít několik stovek lidí (fuck, proč to zní tak scary, help). *tímhle vším chci říct, že v nejbližších dnech určitě můžete očekávat velkej článek plnej zážitků*

........

1) jak moc cool je tenhle barák tho #vídeňspamgetreadyplz
2) jsem white asf, uznávám, ale starbucks zvenku většinou nefotím. jenže tohle bylo na tak cute místě a byli tam tak boží lidi, že jsem prostě musela. #vídeňagain
3) protože normální lidi ve forever 21 nakupujou, ale já s bučis jsme broke, takže jsme se tam aspoň vyfotily. #prostěnikdynevyfotímfotkukdebudumítcelejksychtdealwithit

........

4) aEsTheTicS As FuCk fAm #pořádvídeň
5) not gonna lie, na tuhle fotku jsem pyšná. #bylajsemvevídni,víte? #jo? #okay.
6) tohle je plz jednoramenní selfie, novej trend, brought to you by buttercup.

........

7) kterej člověk by nebyl happy, když by viděl letět padesát balónků, tell me.
8) sice tam vypadám zhuleně, ale ten filtr je fucking life, sou.
9) funfact: jednou jedinkrát jsem nechala ten náramek i s hodinkama ležet v koupelně a už je nemůžu najít. #žítsmojífamilyjehard, památeční fotka, rip.

........

10) pamatujete ten den, kdy se z messengeru stal snapchat? lol, tak tohle byla moje první fotka. just bučis being the hoe she is. but she is my best friend so it's okay.
11) bylo mi líto do toho ty dárky balit tbh.
12) well, než jsem si uvědomila, že jsem ještě nenapsala tenhle článek, promazala jsem pár fotek a nevycházelo mi to do řad, takže jsem sem tuhle přidala. budeme dělat, že to na tom instagramu mám, okay lol. #můjmanželisalwaysgoodidea.

we can find a way to break through, even if we can't find heaven, i'll walk through hell with you. | 11/2016

3. prosince 2016 v 16:09 | V✧*・
mám za sebou skvělej týden. okay, pondělí bylo celkem basic, ale v úterý jsme končili dřív, protože jsme měli třídní schůzky (aspoň k něčemu je to dobrý, uhm) a konečně středa, kdy jsme jeli na exkurzi do vídně. padlo nekonečný množství legendárních hlášek, ale vůbec nejlepší část byla, když jsme jeli zpátky a já celý tři hodiny valila do bučis o korejcích a začala ji pomalu (ale jistě) stahovat do fandomu. jsem odhodlaná jak nikdy. ve čtvrtek se nic moc zvláštního nedělo a v pátek byly mama's. já už si samozřejmě vypsala srdíčko na lawlietovi, takže pro fellow kpop hoes, you can read it there.

........

1. ...přísáhám. vážně je to naposledy, co se o tom albu zmiňuju. #bUT I JUST LOVE IT SO MUCH I-
2. jsem zrovna držela v ruce foťák no, randomz for the win.
3. plz, koukejte jak moc fucking beautiful ten hrnek je.

........

4. jakože... čekali jste, že bych zapomněla vyfotit svůj věšák? plz.
5. CL je královna, lets just appreciate.
6. ...přísahám, fotky za listopad jsou doopravdy úplně nejvíc random, nemám páru, co k tomu psát lol.

........

7. ta fotka zachycuje začátek našeho divadla a většinu mých spolužáku. mě tam nenajdete, já zrovna v týhle chvíli stála za oponou a psychicky se připravovala na svoji roli. #cringe.
8. funfact: koupila jsem si to, než jsem se dokopala k tomu jít a uvařit to, sežral mi to brácha. note to self: pokud nežereš rychle, nežereš vůbec. #aspoň_mám_tu_fotku_no
9. jsem je dlouho nefotila, no.

v pondělí si jdu pro řidičák (excited asf) a někdy v průběhu týdne snad poprvé na umělý nehty (even more excited asf). tohle jsou dost pravděpodobně jediný dvě věci, na který se těším, jinak to bude stres, as always.

a nakonec, chcete slyšet něco vtipnýho? tohle byl, ladies and gentlemen, poslední instadiary pro rok 2016, ten další, kterej bude přeplněnej fotkama z vídně, tím jsem si jistá už teď #ALE KDYŽ ONO TAM BYLO TOLIK PĚKNEJCH VĚCÍ- #A JÁ MÁM PROSTĚ VÍDĚŇ RÁDA- #StopBcup2k16, se už bude počítat do roku 2017. i-i mean.. what the hell?! how?! ještě teď si pamatuju na ten úplně první, lednovej, a jak jsem si každej měsíc říkala, jak je vůbec možný, že to tak rychle uteklo. ugh, ale na nostalgii mám ještě čas, tu si nechám zase na příště. fightiiing.

tired of feeling never enough, i close my eyes and tell myself that my dreams will come true | 10/2016

6. listopadu 2016 v 10:08 | V✧*・
ne, já se o tom prostě musím zmínit. 2. 11. 2016 - den, kdy do zadku našeho autobusu narazil předek jinýho autobusu a byla to rána, s prominutím okay, jako prase. já z toho vyšla s obraženým zápěstím, kámoška s obraženým zadkem (neptejte se) a potom tam byl kámoš, kterej měl pro změnu strašnou prdel z toho, jak jsme my dvě byly vyklepaný. nebo takhle, já jsem byla regulérně v klidu, dokud někdo neřekl, že se z toho autobusu kouří, potom už jsem nechala paniku vypuknout naplno, protože damn, "co když to vybouchne?!?!?!?!" - to byly doslova moje jediný myšlenky. tohle a "ještě nemůžu umřít, ještě jsem si nevzala žádnýho korejce", lol. nakonec samozřejmě nic nebouchlo a já žiju, duh, ale když jsem potom viděla, jak jsou oba autobusy, zase s prominutím, na sračky, byla jsem vážně ráda, že to dopadlo tak, jak to dopadlo. ten stejnej den večer jsem posílala přihlášky na vysoký školy a připadala jsem si strašně hustě a dospěle, plz.

c'mon, říjen měl styl, okay.


1. dvě z věcí, který miluju nejvíc na světě - moje kaktusy a můj notebook.
2. mood 24/7 aka já v jedný fotce.
3. protože white sheets jsou goals, ale já svoje vlastní nemám, tak jsem tu fotku musela ukradnout z tumblru.


4. ugh, neptejte se, já vážně nevím, co jsem tím chtěla vyjádřit, lol.
5. plz, tahle fotka mi vyhrála diplom ve fotografický soutěži, moc pyšná jsem na to byla.
6. protože moje láska k bts šahá do hustopekelnejch výšin (to ani nedává smysl, že? spíš hlubin, whatevz) a já o nich nikdy nepřestanu mluvit, a protože tohle album mě totálně rozsekalo a budu ho zmiňovat tak dlouho, dokud nepřestanu být obsessed asf, což bude pravděpodobně... nikdy.


7. #stay_random
8. ten pudr je náhodou skvělej, dmko se vážně předvedlo, #not_sponsored ( ͡° ͜ʖ ͡°)
9. pumpkin spice latté aka další věc, kterou miluju nejvíc na světě, srsly, nechápu jak to někomu může nechutnat. c'mon, je to podzim v kelímku.


10. kéž by tohle byla moje fotka, ale ne, zase jsem pokradla z tumblru, protože fucking aesthetically pleasing.
11. ostatní lidi postujou na instáč svoje selfíčka, já postuju svůj věšák, k.
12. mám pocit, že tohle jsem posílala v den, kdy jsem jela poprvé v autě s mojí nejlepší kámoškou. jely jsme po dálnici a celou cestu jsme měly vypnutý světa, uh well. #poliše_jsme_nepotkaly #díky_bohu

i am ready so just believe. i wanna be stronger than the me of yesterday. watch over me, i can make it. | 9/2016

7. října 2016 v 11:11 | V✧*・
hned vám vysvětlím ten long-ass nadpis - monsta x aka moje hoes (uhm jedny z mých hoes) měli v pondělí comeback a tohle je kousek jedné z písniček, samozřejmě nemusím zmiňovat, že celý album je fire asf. however, dávám to sem z toho důvodu, že ten text celkem sedí, protože zrovna teď dělám řidičák, doslova, právě v týhle chvíli, když tenhle článek výjde, bych, podle mých výpočtů, měla mít jízdu. #help_me. druhej důvod, proč tu písničku zmiňuju, je, že jsem tak nějak oživila lawlieta. ještě to tam musím trochu vytunit, udělat novej layout, etc, ale... jop, budu tam teď nejspíš přidávat. víc informací se dozvíte tam. jinak, dokoukala jsem další úžasný drama. nebudu vám tady o tom psát slohy, nebojte, protože *dun* *dun* *dun* ty si můžete taky přečíst na lawlietovi, *mrk* #self_promo_asf.

jop, tenhle měsíc jsem byla celkem spokojená. ale vždycky je co zlepšovat.


1. řeknu to rovnou - slovo marble v tomhle článku zmíním vážně mockrát, vždycky jsem byla marble asf, ale tenhle měsíc to bylo doopravdy intense. jinak, tenhle obrázek je moje DIY tapeta, a ano, tak moc ji miluju, že jsem si ji dala i na instáč. i mean, ten citát, lol. #motivace_musí_být
2. tak jsem si řekla, že si na první školní den trochu vyhraju s nehtama. celkem se mi povedly, okay, jakože pyšná jsem na ně byla a ne že ne.
3. kdyby jste náhodou nevěděli, tohle bylo září, plz. koukejte na ten font, tho. že je krásnej.


4. moje random old asf taška, která mi pěkně zapadla do feedu. nic víc, nic míň.
5. random fotka mýho povlečení, protože ho zbožňuju. ok.
6. tuhle random řadu zakončím random fotkou johna. lidi, tohle je john. johne, tohle jsou lidi. (vždycky jsem takovou fotku na insta chtěla, nevím, proč jsem johna nevyfotila dřív.)


7. random asf, doopravdy, ale ten quote se mi celkem líbil.
8. no jo vlastně, tak o tomhle jsem se zapomněla minule zmínit. začala jsem si vést bullet journal. jestli nevíte, o co jde, zkuste youtube nebo google, já bych to vysvětlila nějak divně, protože já prostě vysvětlovat neumím, lol, však víte. jestli budete chtít, zkusím o tom napsat článek, něco ve smyslu jak si organizuju každej měsíc, nebo tak něco.
9. marble aka rakovina, vážně. koukejte, dokonce jsem si to dala i tady na blog. ugh.


10. já s kámoškou na fakultě sociálních studií masarikovy univerzity (aka škola kam se prostě dostanu i kdybych se měla.. vy víte co) a jediná fotka, která není rozmazaná. boHUŽEL JSEM SE ZROVNA MUSELA ZATVÁŘIT JAK NEJVĚTŠÍ DEBIL, SRSLY, JÁ NEVÍM PROČ DUCKFACE PROČ PROČ PROČ UGH.
11. ještě bych k těm věcem přidala wifi a bylo by to bez chyby, pane wilde.
12. dotáhla jsem to s tou marble obsesí až k novýmu obalu na mobil, okay. zbožňuju ho jak nikdy.

určitě vám dám vědět, jak jsem dopadla u závěreček. #budu_doufat_že_to_budou_dobrý_zprávy. jinak, v úterý to byli monsta, v pondělí mají comeback bts. dneska ten řidičák... já nezvládám stres, ok?! se na mě všichni domluvili, nebo...?! #god_stay_with_me #ani_nejsem_věřící_lol #omlouvám_se #stopbcup2k16.

moto gp being lit | 08/2016

6. září 2016 v 11:11 | V✧*・
počet hodin, který jsem naspala za první školní víkend, se dost podopá stavu mýho bankovního účtu. obě tyhle číšla jsou dost malý. od pátku jsem u sebe měla ségru a v sobotu odpoledne nás přijely překvapit sestřenky, z takovejch návštěv vždycky vzniká něco legendárního. původní plán bylo koukání na film. "ani se nebudu muset převlíkat z pyžama" říkala jsem si, "bude to fajn" říkala jsem si. haha, omyl. z filmu nakonec úplně sešlo a místo toho jsme vyrazily na pouťovou zábavu (tohle slovní spojení vyloženě křičí "jsem z vesnice", ach, proč já mami?!). pointa je, že jsem za ten večer přišla na jeden skvělej poznatek - přestal mi chutnat chlast. za mých mladých let #StopBcup2k16 lol, takhle, když jsem byla o něco mladší, neměla jsem problém sázet jednoho panáka za druhým, teď mi stačily tři blbý rumy a žáha mě pálela ještě v neděli ráno. #dódovatím. navíc na té.. zábavě ("zábava", my ass, srsly) jsem vydržela tak půl hodiny, protože já, being the antisocial shit i truly am, jsem se radši sbalila a šla si domů pouštět remember (což je btw jeden úžasnej seriál, kterej jsem teď nedávno objevila. recenze bude soon~). a taky jsem chtěla jít brzo spát, ale musela jsem čekat, než se vrátí sestřenky. pamatuju si, jak jsem si tak v jednu říkala, jestli třeba už příjdou. ne, omyl. dočkala jsem se jich až za dalších pět hodin. heh. nechápu, jak celou noc vydržely chlastat. ne, ale fakt, doslova, celou noc. what the actual fuck. asi doopravdy stárnu.

zaprvé, devět fotek, wow. nepamatuju si, kdy naposledy jsem jich přidala takhle málo. zadruhé, většinu z nich už na insta stejně ani nenajdete, protože se mi buď zdály málo aestetický, nebo se mi prostě přestaly líbit. co na to říct, srpen byl měsíc plnej stresu a na instáč nebyl moc čas. oproti červenci určitě.


1| naprosto random fotka mých oblíbených fotogenických make-up věcí, co už.
2| taehyung, my hoe♡ (můj velkej kpop related článek najdete >tady<, #self_promo_asf)
3| jů, hele, další fotka mýho věšáku, heh #StopBcup2k16


4| i usušený jsou pořád krásný.
5| co dodat, no. #when_kpop_took_over_your_life_and_all_you_did_was_watch_that_happen
6| a přesně tohle si říkám před každou jízdou v autoškole, heh.


7| víte, jak vždycky poznáte buttercup? hledejte člověka, kterej má na fotce půlku ksichtu. to většinou bývám já. jinak, ta divná věc se stašidelným obličejem vedle mě, je moje sestra. selca z velký ceny prostě musela být, no ne?
8| tímhle obalem jsem vlastně, jak se říká, zabila dvě mouchy jednou ranou. teda, v tomhle případě spíš dva fandomy. zaprvé, 93 je obvsly marquez, že. zadruhé, jsem bts trash asf a suga je můj syn.
9| ještě jsem nepřišla na způsob, jak sem nahrát videa, takže jestli chcete vidět těchle pár vteřin z konce velké ceny, skočte si na můj instáč, hih. byl to skvělej zážitek. vlajky, konfety, dýmovnice, dokonce pár ohňostrojů. příští rok si taky plánuju nějaký takový věcičky nakoupit, muahah. #ne_vůbec_už_teď_neodpočítávám_dny_do_příštího_roku.

summertime | 07/2016

5. srpna 2016 v 11:11 | V✧*・
to jsme tak se ségrou seděly v pondělí u komplu a dělaly nějakej random shit edit na vine /teda dělala ho hlavně ona, já seděla vedle a valila do ní, jak to dělá špatně, lol #BCupSisterOfTheYear/. z ničeho nic mi pípla smska, tak jsem ji otevřela a znáte takový to zklamání, když zjistíte, že je to jenom operátor? i know right. ale tentokrát mi ten operátor udělal sakra radost, protože jsem od o2, z nějakýho důvodu, dostala spotify na tři měsíce zdarma, což je hodně fucking cool. tohle není sponzorovanej článek btw lol. jenom jsem z toho byla fakt rekt /ne tak moc jak ségra tho, protože ta celej zbytek dne valila, jak je život nefér hahah/, ale zmiňuju se tady o tom, protože mě zajímalo, jestli se třeba někomu z vás nestalo to stejný? btw, kdyby si někdo chtěl vyměnit follows na spoty, klidně napište.

ani jsem se nemusela dlouho rozmýšlet, abych mohla říct, že červenec byl můj oblíbenej instamonth so far. nevím, jestli je to tím, že jsou prázdniny, že jsem měla narozeniny, že tenhle měsíc byl prostě chill, whatever.
počet fotek je úplně stejnej jako v červnu, ale červenec byl prostě jinej level. pár fotek mám dokonce tady v menu. doufám, že mi to takhle nějak půjde dál. budu se snažit. lol.


1| #BCupBeingRandomAsFPartOne #postel
2| #BcupBeingRandomAsFPartTwo #záclona /lol, já nevím, ono to tam prostě tak aesteticky zapadlo :D/
3| krásnej úlovek z tumblru, random samozřejmě. heh.


4| random štětce. #StopButtercup2016 /:D/ kdyby to někoho z vás zajímalo, většina těch štětců je z DMka a to, v čem je mám, je svícen /nebo aspoň myslím, že to originálně má být jakože na svíčku/ z ikee a má ho doslova každej druhej, takže ten jste určitě už někdy viděli.
5| s přehledem jeden z mých nejoblíbenějších citátů ever. #WingedEyelinerForLyfe.
6| fluffy sais hi. tuhle fotku jste tady už viděli doslova v předchozím článku, ale whatever, jednorožců není nikdy dost, nemám pravdu? >.<


7| aneb když se mi jednou konečně povedlo mít otevřenej snapchat přesně v tuhle minutu, lol. chtěla jsem to mít na insta hlavně kvůli blogu, protože jak určitě víte, ať je cloudytuesday nebo velvetfriday, vždycky přidávám v 11:11, protože je to prostě kjůt. #SrslyBcupStop
8| vtip je v tom, že jsem sice v sephoře nakupovala, ale nedostala jsem taštičku, tak jsem na instáč vyfotila tuhle, kterou už mám od ledna #SoLame
9| tahle fotka se mi z nějakýho důvodu hrozně nelíbí a dost pravděpodobně ji časem vyhodím pryč, ale chtěla jsem vám dát další malej sneak z mýho pokoje, protože room tour bude už brzo, muahah.


10| přestěhovala jsem si postel a z nějakýho důvodu jsem měla náladu obnovit takovej ten princeznovskej "postel s nebesy" styl. /brácha byl moc nadšenej, když mi musel vrtat díru do stropu tbh lol/
11| #TenMomentKdyžIBrnoMáSvojeKouzlo
12| jednadvacátýho, zaprvé, však víte, moje oblíbený číslo, ale jinak to byl boží den, protože jsem měla našetřený nějaký peníze, tak jsem přepadla starbucks a předtím hlavně /můj novej koníček btw/ asi pět sekáčů. nikdy jsem do trift shopů nechodila, ale teď jsem přišla na to, že mě to sakra hodně baví a kdo dobře hledá, může tam najít hodně dobrej stuff. víc se o tom rozepíšu ke konci srpna, protože mám nachystanej velkej letní haul, kde budou jak hadry, tak kosmetika a další věci, takže get reeeekt. #selfpromoasf


13| a co jako? tak teď jedu korejce, no. lol. #KPopRelatedArticleComingSoonTbh
14| první osmnáctková fotka. moje rodina ví, jaký kytky jsou moje nejoblíbenější, lol. ♥
15| ladies and gentlemen, tohle je handmade bálící papír od mojí ségry. ten papír byl ještě oblepenej tunou lístečků s kpop related fandom věcma a jakože, lol, vůbec jsem to nečekala, i když jsem mohla, protože mě do toho fandomu sakra zatáhla ona, jak jinak. #NoRegretsTho /nebudu vám lhát, normálně jsem se rozbrečela jakou jsem z toho měla radost. k tomu, co byl vlastně ten dárek se dostanu za chviličku/


16| a když už jsem byla u toho brečení, na té fotce to tak asi nevypadá, ale tahle kytka, kterou jsem dostala od mýho taťky, byla pomalu větší než já. jakože, hrozně špatně se mi s ní nasedalo do auta, protože byla fakt giant. a again, udělala mi takovou radost, že když mi ji dal, začala jsem brečet a to způsobilo motýlí efekt, páč taťka mi přál první a po něm v řadě čekali ještě další rodinní příslušníci, hlavně moje babička, která jak mě viděla ubrečenou, začala brečet taky. lol.
17| amen.
18| a tady můžete vidět objekty, který mě tenhle měsíc rozbrečely; nejdřív ta obrovská kytka a potom mikina, která byla ten dárek od ségry. vysvětlím vám, proč jsem brečela; zaprvé ty lístečky a papír. zadruhé, jak jsem se zmiňovala o trift shopech, tahle mikina byla v jednom z nich a našla si ji ségra. měla z ní strašnou radost a já do ní každej den valila, jak jí tu mikinu hrozně závidím a jestli mi ji bude půjčovat. a potom mi ji dala k narozkám. prej sacrifice. #HowCuteIsThat


19| tentokrát úlovek, ne z trift shopu, ale z hmka. sice jsem si říkala, že za oblečení utrácet nebudu, ale když jsem tam tuhle krásku viděla, nemohla jsem ji tam přece nechat jen tak.
20| a nakonec tady máme novou obession aka moje nový povlečení. jakože, how fabulous is that. #BedGoals.
21| jop, to povlečení fakt miluju a jsem na ně hodně pyšná. /more pictures coming soon #spoilers/

ještě, jak jsem se zmiňovala o tom vinu, přemýšlely jsme se ségrou, že by jsme je začaly natáčet. nevím, jestli jsem se vám tady o tom už někdy zmiňovala, ale v budoucnosti bych chtěla začít kanál na youtube a ten vine by na to mohl být taková pěkná příprava, aspoň podlě mě. well, uvidíme, uvidíme.

welcome to khole | 06/2016

5. července 2016 v 11:11 | V✧*・
nevím jak vy, ale já svůj první prázdninovej víkend strávila s mojí sestrou a z toho nikdy nikdy!! nevýjde nic dobrýho. a samozřejmě, ani tentokrát nedošlo k vyjímce. heh, řekla bych, že škody jsou na obou stranách - já jí pustila kuroko's basketball (*cough* abych konečně nebyla jedinej člověk v okolí, kterej z toho nemůže) a jak jsem předpokládala, všechno šlo podle plánu. do toho animů je teď snad ještě víc magor, než já. jestli je vůbec něco takovýho možný, heheheh. no, co nebylo zrovna podle plánu je fakt, že zmagořila tak moc, že jsme musely jet koupit basketovej balón, a když zrovna venku nebylo třistadevadesáttisíc stupňů, nebo nepršelo, byly jsme na hřišti a pokoušely se hrát jedna na jednu. zjistila jsem, že mi to vůbec nejde, hele. a moje extrémní lenost a závislost na cigaretách mi vůbec nepomáhají. whatever, mám dva měsíce na to, abych se trochu zlepšíla a úspěšně se do toho koše trefila, třeba aspoň dvakrát za sebou, lol. (protože, okay, budu upřímná, to se mi povedlo jednou. ano, jenom jednou.) bohužel, nezůstalo jenom u toho, že já něčím nakazila ji, samozřejmě, ona musela do něčeho zase vtáhnout mě, ale k tomu se dostanu později, heh.

wow. 7 řad, 21 fotek. bylo jich vůbec někdy víc? wtf. however, nemůžu říct, že bych byla s tímhle měsícem nějak extra spokojená. většina toho, co vidíte tady, už na mém instáči není, protože většinou jde o věci, které jsem chtěla vyloženě zmínit tady a byla moc líná o tom psát článek zvlášť, heh. od července plánuju trochu pozměnit svůj styl. ta změna nebude vyloženě něco extra, co by prásklo do očí na první pohled, ale i tak.. bude to prostě něco trochu jinýho.


1| hello, it's me ...a jestli se ptáte, ne. já zkrátka nefotím selfíčka, kde mám celej obličej. to prostě není můj styl. lol.
2| protože jsem konečně našla perfektní obal na to moje jabko. "elegance is the only beauty that never fades." krásnej citát od mojí královny Audrey Hepburn. ♡♡♡
3| složení fotek v mým mobilu: 50% mraky, obloha and shit + 50% to ostatní. teď jsem to začala cpát i na insta a totálně ignorovala fakt, že se to k mojí aestetické bílé vůbec nehodí. #yolo


4| to jsem se pro změnu snažila k té aestetice trochu vrátit a vyfotila tenhle random kousek mojí nástěnky. lol, mám ráda svoji super-tumblr-af nástěnku, však víte.
5| na začátku června jsem si stahovala pár písniček a mezi nima bylo i nový album od ariany. celej článek tomu sice nevěnuju, ale musím říct, že vůbec není špatný. moje oblíbený kousky jsou greedy {na téhle písničce jedu hodně, hooodně}, touch it a into you.
6| fifty shades of gray, wtf


7| na tuhle jsem pyšná, okay.
8| OOTD. když o tom tak přemýšlím, já vlastně snad ani nemám žádný barevný oblečení. loool.
9| #BecauseIAmAkashiSeijuroAsFuckAndImNotEvenSorry vy víte, že jsem teď anime af a já vím, že hodně z vás je anti-anime af, takže se tady o animů rozkecávat nebudu, na to mám nachystaný něco trochu jinýho, muahahh, #comingsoon.


10| #SoButtercupItHurts
11| 15. 6. 2016; meet my brotha ♡♡♡♡♡
12| slova nemůžou vyjádřit, jak moc tu růžovou paletku zbožňuju. je tam ten nejvíc fabulous stín, a protože jsem prostě noob tak přesně na něm mám položenej palec, že. whatever, recenze bude sooooooooon~


13| a přesně v tomhle momentu jsem se rozloučila s bílým instáčem pROTOŽE LOOK HOW BEAUTIFUL. #nochill
14| #LookHowBeautiful2 #NoChill2
15| sice to na téhle fotce moc nevypadá, ale jsem jediná, komu brácha nebrečí. jakože bitch please, buttercup je zaříkávač dětí.


16| #RandomFotkaBotyMojíMámyProtožeJáMámVětšíNohuNežOnaANemůžuTyhleFabulousBotyNositTakJsemJeChtělaMítAspoňNaInstaProtožeAestetikaPlz
17| vám říkám, že mýmu šatníku chybí, já nevím... barvy.
18| okay, z toho milionu fotek v mojí galerii je tohle doopravdy můj oblíbenec.


19| viděl někdo z vás závod v assenu? ještě na gp nekoukám tak dlouho, takže tohle byl první závod na vodě, kterej jsem kdy viděla. a protože já déšť zbožňuju, tak si asi dokážete představit, že v kombinaci s gp to pro mě byl ultimátní zážitek. jinak, nechci to zakřiknout, ale vypadá to, že jsem zlomila nevlastního taťku a můj dárek k narozeninám budou lístky na velkou cenu brna. většina lidí by to asi neuvítala zrovna nejvřelejším způsobem, ale kdyby pršelo... asi bych se rozpustila spokojeností. heheh.
20| vůbec to nebyl záměr, ale teď mi došlo, že předposlední fotka minulýho měsíce byla vlastně úplně stejná, lol. jenom na té květnové fluffy stojí. #StillFavoriteHelloAndHardestGoodbye
21| a nakonec můj batoh, kterej jsem si koupila přesně před rokem, protože byl v obrovské slevě, ale ve škole jsem ho měla jenom tak dvakrát, protože prostě nejsem backpacks kind of gurl, ale pořád vypadá hezky, tak proč si ho nedat na instáč. uf.

well, teď ta očekávaná informace, kam jsem se to zase nechala stáhnout... jak jsme se tak se ségrou dívaly na KnB, řekly jsme si, že dáme chvilku pauzu. ...tak jsme přeply na youtube. nejdřív to začalo normálníma písničkama, potom mi ségra pustila tohle. shit, tohle je exo. to je fucking kpop. ....and i fucking love it. teď, s veškerou vážností, kterou mám *jakože ono jí moc není, lol*: neříkám, že všechny, ale tahle divná korejská squad... oni mají i dobrý písničky. třeba právě monster už mám v mobilu a jedu ji skoro celej den. navíc...


...jakože oni jsou cute a tenhle týpek je moje bae. (když na ty gify koukáte dýl než deset vteřin, začně vám z toho j*bat, lol. doopravdy, nezkoušejte to, nebuďte jak já, heheh.)
ale nebojte!! já jsem normální, jenom mám teď zrovna období.. zvláštních fandomů, řekla bych. lol. ke konci července budu mít narozky, konečně fakin' osmnáct. konečně si budu moct kupovat cigarety................... legálně, ahahahah. not funny. jedno z mých NYR's bylo pořádně tu svoju plnoletost oslavit a vypadá to, že si to budu moct odškrtnout, protože už na tuhle sobotu mám naplánovanou párty hard as fuck na chatě u kámošky, plus mínus 40 lidí má potvrzenou účast, takže... bože, stůj při mě a mých játrech, pls. lol. okay, už dost.
 
 

Reklama✧*・


-